Kiek kainuoja SEO paslaugos?

  • rugsėjo 25, 2017
  • SEO

Kiek kainuoja SEO paslaugos

SEO paieškos sistemų optimizavimas yra viena populiariausių paslaugų internete. Daugybė įmonių tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje teikia šias paslaugas įmonėms bei fiziniams asmenims. Šioje srityje vyrauja didžiulė paklausa, būtent dėl šios priežasties pasiūlos ratas itin platus taip pat. Pagrindinis klausimas, kiek kainuoja SEO paslaugos ir kokie yra kainų skirtumai?

SEO paslaugų kaina nėra apibrėžtas skaičius. SEO kaina yra itin susijusi su potencialia grąža užsakovui ir jo poreikiais.

Rodikliai nustatantys SEO paslaugų kainą

SEO paslaugų kaina susidaro iš šių kintamųjų:

Situacija. Kokioje rinkos vietoje ir situacijoje yra jūsų projektas?

Tikslai. Jūsų tikslai ir kur jūs norite būti. (Standartinis tikslas 1-5 vieta paieškos sistemoje)

Laikas. Kaip greitai norite pasiekti rezultatą?

Šie 3 kriterijai yra  pagrindinis įrankis, kuris padeda SEO specialistams nustatyti projekto kaina.

Nepaisant to, tikslai ir laikas yra mažiausiai koreguojami rodikliai, kadangi vienas nuo kito priklauso 100 procentų. Pagrindinis SEO tikslas – aukštos pozicijos pagal pasirinktus raktažodžius paieškos sistemose. Kadangi tikslai yra patys aukščiausi, todėl ir laikas nėra itin lankstus rodiklis.

Gerai ir pigiai niekada nebus greitai;

Greitai ir gerai niekada nebus pigiai;

Greitai ir pigiai niekada nebus gerai.

Tai kiek visgi kainuoja SEO paslaugos

SEO paslaugos laikomos vienas iš geriausių marketingo sprendimų atsižvelgiant į investicijas ir gaunamą grąžą. Pagrindinis kriterijus nustatantis SEO paslaugų kainą yra esama tinklapio bei verslo situacija paieškos sistemose, raktažodžių sudėtingumas, pasirinkimas bei konkurencijos lygis. Įvertinus visus šiuos rodiklius galima nustatyti ir įvertinti reikalingas priemones bei laiko tarpą tikslui pasiekti. Ši analizė dar vadinama SEO auditu, kuris mūsų įmonėje kainuoja 220 eurų. Po šios procedūros susitinkama su užsakovu, apibendrinama ir išaiškinama esama situacija, nustatomi realūs tikslai bei laikotarpis jiems pasiekti.

Apibendrinant, tiksliai nustatyti SEO paslaugų kainą yra tiesiog sunkiai įmanoma. Kiekvienas verslas ar fizinis asmuo, kuris planuoja užsisakyti SEO specialistų paslaugos ir dvejoja dėl galimos kainos, būtinai atsiųskite mums užklausą, mes su jumis susisieksime, išklausysime jūsų minčių bei keliamų tikslų ir bandysime pasiekti abejoms pusėms tenkinantį susitarimą.

Straipsniai

Komentarai

Rašyti komentarą