Kiek kainuoja SEO paslaugos?

  • rugsėjo 25, 2017
  • SEO

Kiek kainuoja SEO paslaugos

SEO paieškos sistemų optimizavimas yra viena populiariausių paslaugų internete. Daugybė įmonių tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje teikia šias paslaugas įmonėms bei fiziniams asmenims. Šioje srityje vyrauja didžiulė paklausa, būtent dėl šios priežasties pasiūlos ratas itin platus taip pat. Klientai sprendžia renkasi SEO specialistus, tačiau pagrindinis klausimas lieka:

Kiek kainuoja SEO paslaugos ir nuo ko priklauso kainų skirtumai?

SEO paslaugų kaina nėra apibrėžtas skaičius ir atsakyti kiek kainuoja SEO paslaugos yra itin sudėtinga. SEO optimizavimo kaina yra itin susijusi su potencialia grąža užsakovui, poreikiais, laiko terminu, konkurencija rinkoje ir dar daugybė kitų esminių faktorių.

SEO paslaugų kainų rodikliai

SEO paslaugos tai yra itin sudėtingas procesas, kuris trunka ne vieną ir ne kelis mėnesius. SEO paslaugų kaina priklauso nuo kelių esminių rodiklių – kintamųjų.

Situacija rinkoje ir konkurencija

Situacija rinkoje nustatoma atsižvelgiant į esamą konkurentų skaičių bei jų užimamą “svorį” rinkoje. Kuo daugiau konkurentų ir kuo jie yra stipresni – tuo tinklapio optimizavimas yra brangesnis.

Jūsų tikslai

Tiksliai įvardinti kiek kainuoja SEO paslaugos galima tik tada, kai yra išsiaiškinami jūsų tikslai ir norima pozicija paieškos sistemoje (standartinis tikslas 1-5 vieta paieškos sistemoje). Jūsų SEO paslaugų tikslas gali būti glaudžiai susijęs su situacija rinkoje. Jeigu rinka yra itin konkurencinga, geram rezultatui yra prilyginamas ir pirmasis Google paieškos puslapis, jeigu konkurencija maža – geru rezultatu gali būti laikoma tik 1 arba 2 pozicija paieškos sistemoje.

Laiko tarpas

SEO paslaugų kaina priklauso ir nuo to, kaip greitai norite pasiekti užsibrėžtą rezultatą? Dauguma klientų galvoja, kad SEO paslaugos yra trumpalaikis procesas ir po mėnesio gali matytis aiškūs rezultatai. Dėja reikia jus nuvilti, SEO optimizavimas yra ilgalaikis procesas, kuris reikalauja priežiūros ir darbo kiekvieną mėnesį. Tai tarsi maratono rungtis, sprendimai turi būti priimami laiku ir vietoje nesistengiant užbėgti įvykiams ar konkurentams už akių. Tik tinkamai parinkti žingsniai ir plano laikymasis duos teigiamus rezultatus.

Šie 3 kriterijai yra  pagrindinis įrankis, kuris padeda SEO specialistams nustatyti projekto kaina.

Tačiau reikėtų paminėti ir tai, kad tikslai ir laikas yra mažiausiai koreguojami rodikliai, kadangi vienas nuo kito priklauso 100 %. Pagrindinis SEO tikslas – aukštos pozicijos pagal pasirinktus raktažodžius paieškos sistemose. Kadangi tikslai yra patys aukščiausi, todėl ir laikas nėra lankstus rodiklis.

Kiek kainuoja SEO?

Gerai ir Pigiai niekada Nebus Greitai;

Greitai ir Gerai niekada Nebus Pigiai;

Greitai ir Pigiai niekada Nebus Gerai.

 

Tai visgi kiek kainuoja SEO paslaugos?

SEO paslaugos laikomos vienas iš geriausių marketingo sprendimų atsižvelgiant į investicijas ir gaunamą grąžą. Pagrindinis kriterijus nustatantis SEO paslaugų kainą yra esama tinklapio bei verslo situacija paieškos sistemose, raktažodžių sudėtingumas, pasirinkimas bei konkurencijos lygis.

Įvertinus visus šiuos rodiklius galima nustatyti ir įvertinti reikalingas priemones bei laiko tarpą tikslui pasiekti. Ši analizė dar vadinama SEO Auditu. Po šios procedūros susitinkama su užsakovu, apibendrinama ir išaiškinama esama situacija, nustatomi realūs tikslai bei laikotarpis jiems pasiekti.

Apibendrinant, tiksliai nustatyti SEO paslaugų kainą yra tiesiog sunkiai įmanoma. Kiekvienas verslas ar fizinis asmuo, kuris planuoja užsisakyti SEO specialistų paslaugos ir dvejoja dėl galimos kainos, būtinai atsiųskite mums užklausą, mes su jumis susisieksime, išklausysime jūsų minčių bei keliamų tikslų ir bandysime pasiekti abejoms pusėms tenkinantį susitarimą.

Straipsniai

Komentarai

Rašyti komentarą