Apie Addad.lt

Apie Mus

Addad.lt yra nišinė reklamos agentūra, orientuota į reklamos sprendimus internete, kurie generuoja matomą grąžą. Mūsų tikslas kartu su jumis auginti jūsų verslo matomumą, atpažįstamumą bei pardavimus internetu.

Per 8 metų laikotarpį, dirbome bei vystėme įvairius projektus internetu. Dabar visą šią sukauptą patirtį atiduodame savo klientams. Mūsų klientai yra tiek puikiai žinomos Lietuvoje ir Užsienyje įmonės generuojančios milijonines apyvartas, tiek ir nauji verslai, siekiantys padidinti savo pajamas bei pardavimus geriausiu santykiu.

Pritaikydami skirtingas strategijas ir analizuodami rezultatus per šį laiką supratome kas yra svarbu norint būti sėkmingais reklamuojant savo paslaugas ar produktus internete bei stiprinant prekinio ženklo atpažįstamumą.

Tad kaip jau supratote, mūsų dėmesys skiriamas pamatuojamai paslaugos kokybei - reklamos rezultatui/atsiperkamumui.

  • Mes pagrinde orientuojamės ir kvalifikuojamės teikdami aukščiausios kokybės SEO bei Google Ads reklamos paslaugas.
  • Taip pat administruojame ir kuriame įvairaus programinio kodo ir sudėtingumo internetines svetaines, galime pasirūpinti jūsų socialinių tinklų priežiūra bei komunikacija, kuri ne tik išvaizdžiai atrodys, tačiau ir padės pasiekti naują auditoriją ir gerinti prekinio ženklo atpažįstamumą rinkoje.

Siekiant išvengti dvigubų standartų, dirbame tik su viena įmone toje nišoje ar srityje. Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos ir galimybių vertinimo.

Jeigu neturite įmonėje nuosavo reklamos skyriaus bei ieškote ilgalaikių partnerių, kurie dirbtų išvien su jumis prie jūsų prekinio ženklo augimo ir pardavimų gerinimo tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje bei JAV - susiplanuokime 30 min. konsultacinį skambutį ir aptarsime jums svarbius klausimus bei galimybes.

Mūsų Paslaugos:

Šiuo Metu Ieškome Kolegų:

Jeigu domina viena iš šiuo metu laisvų ir siūlomų pozicijų - susisiekite su mumis!

We are hiring

Social Media Expert
-

We are hiring

Junior SEO / SEM Specialist
-

Marketing Assistant Internship
-

Mūsų Klientai:

Ferikas
Jasevičaus baldai
Varle.lt
Baltvėja
Funny Mushrooms
Son de Flor
Palangos Sveikatingumo Centras
Bondora
Švaros Desantas
Laivas raketa
Gaga Studio
Danvita
MD Group
Simplea Logo
Credital Verslui
Kauno Perdanga
Baltic Art Studio
Sanus Motus Klinika