Apie Addad.lt

Addad.lt - Kas Mes?

Mes galime būti jūsų patikimas interaktyvaus pasaulio partneris auginant pardavimus internetu. 

Kartu su jumis įgyvendinsime naujus verslo iššūkius, pasieksime užsibrėžtus tikslus, išspręsime iškilusias problemas interaktyvioje erdvėje abejoms šalims tinkančiomis sąlygomis. 

Esame nišinė skaitmeninio marketingo, reklamos agentūra, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas pamatuojamai paslaugos kokybei - reklamos rezultatui/atsiperkamumui.

Mes pagrinde orientuojamės ir kvalifikuojamės teikdami aukščiausios kokybės SEO bei Google Ads reklamos paslaugas. Taip pat administruojame ir kuriame įvairaus programinio kodo ir sudėtingumo internetines svetaines, galime pasirūpinti jūsų socialinių tinklų priežiūra bei komunikacija, kuri ne tik išvaizdžiai atrodys, tačiau ir padės pasiekti naują auditoriją ir gerinti prekinio ženklo atpažįstamumą rinkoje. 

Daugiau nei per 8 metus sukaupėme daugybe praktikos dirbdami su įvairiais projektais skirtingose nišose. Pritaikydami skirtingas strategijas ir analizuodami rezultatus per šį laiką supratome kas yra svarbu norint būti sėkmingais reklamuojant savo paslaugas ar produktus internete bei stiprinant prekinio ženklo atpažįstamumą.

Jeigu neturite įmonėje nuosavo reklamos skyriaus bei ieškote ilgalaikių partnerių, kurie dirbtų išvien su jumis prie jūsų prekinio ženklo augimo ir pardavimų gerinimo tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje bei JAV - susiplanuokime 30 min. konsultacinį skambutį ir aptarsime jums svarbius klausimus bei galimybes.

Mūsų Paslaugos:

Šiuo Metu Ieškome Kolegų:

Jeigu domina viena iš šiuo metu laisvų ir siūlomų pozicijų - susisiekite su mumis!

We are hiring

Social Media Expert
-

We are hiring

Junior SEO / SEM Specialist
-

Marketing Assistant Internship
-

Mūsų Klientai:

Baltic Art Studio
Danvita
Credital Verslui
Palangos Sveikatingumo Centras
Jasevičaus baldai
Kauno Perdanga
Gaga Studio
Baltvėja
Švaros Desantas
Laivas raketa
Bondora
Varle.lt
MD Group
Son de Flor
Simplea Logo
Funny Mushrooms
Ferikas
Sanus Motus Klinika