SEO paslaugos

SEO Paslaugos

SEO paslaugos - tai tinklapio optimizacija ir jo pritaikymas paieškos sistemoms, siekiant kuo labiau būti pastebimam populiariausiose paieškos svetainėse bei padidinti klientų srautą!

Trumpalaikės ir ilgalaikės SEO paslaugos. Vidinis ir Išorinis SEO optimizavimas populiariausioms paieškos sistemoms bei unikalūs, privatūs ir patikimi atgalinių nuorodų tinklapiai.

Išorinis SEO

Išorinis SEO - tai tinklapio paieškos sistemų optimizavimas, kuris vykdomas išorinėje interneto erdvėje. Svarbiausia šio proceso dalis - tikslinių, atgalinių nuorodų publikavimas ir skelbimas partnerių bei panašiuose, nišiniuose tinklapiuose. 

 

 

Vidinis SEO

Vidinis SEO optimizavimas skirtas koreguoti ir prižiūrėti technininę tinklapio būseną pritaikant reikalingą metodologiją ir taisykles tinklapio viduje. 

Vidinis SEO atliekamas siekiant sutvarkyti pažeistus ar netvarkingus duomenis bei visą esamą informaciją tinklapyje ir užtikrinti sklandų tinklapio darbą. 

Išorinės, atgalinės nuorodos tinklapiuose yra vienas svarbiausių paieškos sistemų optimizavimų principų. Didelis išorinių nuorodų kiekis patikimuose, aukštus reitingus turinčiuose tinklapiuose yra vienas svarbiausių sėkmingo optimizavimo metodų.

 

 

SEO paslaugos verslui 

Paieškos sistemų optimizavimas - vienas esminių ir kertinių kriterijų bet kokios srities verslui, kurio tikslas pritraukti daugiau vartotojų, klientų ir pirkėjų.

Norint pasiekti aukštą rezultatą paieškos sistemose ir būti konkurencingais - reikalingas itin ilgas įdarbis ir profesionalios SEO paslaugos. Mūsų SEO specialistai pasirūpins ir užtikrins, kad jūsų tinklapis būtų puikiai matomas paieškos sistemose bei generuotų didesnius vartotojų srautus nei bet kada anksčiau.

Tinkamai ir profesionaliai atliktas SEO gali padidinti veiklos pelną net kelis kartus! 

Kiek laiko trunka SEO optimizacija? 

SEO paslaugos ir paieškos sistemų optimizavimas (ang. Search Engine Optimization) yra tarsi maratonas, kurio metu tinklapyje tvarkomi vidiniai failai ir informacija bei kuriamas papildomas ryšys ir komunikacija išorėje. SEO paslaugų trukmė priklauso nuo to, kokie yra jūsų verslo tikslai ir siekiai paieškos sistemose.

Atsižvelgiant į nustatytus tikslus, įvertinamas:

 • Konkurencijos lygis;
 • Tinklapio amžius;
 • Domeno istorija;
 • Kita informacija.

Jeigu nustatome, kad konkurencija nėra stipri, pirmieji SEO rezultatai gali matytis ir mėnesio laikotarpyje. Jeigu konkurencijos lygis yra aukštas, rezultatų gali tekti palaukti ir kelis mėnesius nuo darbų pradžios.

Preliminarus SEO paieškos sistemų optimizavimo laikotarpis tinklapiui nustatomas atlikus SEO auditą.

SEO auditas - tai detalus tinklapio įvertinimas ir analizė, kurio metu nustatoma reali svetainės būklė.


Vidutiniškai SEO paslaugos mūsų klientams trunka apie 5-6 mėnesius iki pirmųjų, aiškiai matomų rezultatų. Toliau rezultatai paieškos sistemoje priklauso nuo Google algoritmų keitimų, konkurentų atsako į jūsų veiksmus. Dėl šios priežasties, rekomenduojame kiekvieną mėnesį dirbti su organiniu paieškos srautu bei detaliai sekti pokyčius rinkoje. 

Iš ko susideda SEO paslaugos?

SEO paslaugų sudėtis

Google paieškos algoritmas turi daugiau nei 200 skirtingų faktorių, kurie įtakoja tinklapio pozicijas paieškos sistemoje. SEO paslaugas teigiantys specialistai, paieškos sistemų optimizavimo metu, gali įtakoti tik nedidelę dalį faktorių, kurie keičiasi kartu su Google algoritmais kiekvieną dieną.

Tinklapio užimamai pozicijai taip pat daro įtaka faktoriai, kurie teoriškai gali būti reguliuojami, bet praktikoje kyla itin daug problemų: tekstų išdėstymas ir pateikimas vartotojui, vartotojo paieškos ir interesų istorija, filtravimas, geolokacija ir kiti.

Google nesunkiai atskiria kuri informacija yra naudinga vartotojui natūraliai, o kuri informacija yra dirbtinai iškelta dėl priverstinio SEO optimizavimo.

SEO paslaugos apima ne tik tinklapyje pateiktą informaciją, raktažodžius bei atgalines nuorodas, bet ir tokius faktorius, kaip turinio esanačio tinklapyje prisitaikymas prie mobiliųjų telefonų (ang. Responsive Web Design), tinklapio krovimo greitis, praleidžiamas laikas tinklapyje bei paveikslėlių ir nuotraukų pritaikymas tinklapio turiniui. 

SEO paslaugos susideda:

 • Tinklapio audito, bendro įvertinimo ir tikslų nustatymo.
 • Tinklapio turinio kūrimo ir redagavimo;
 • Konkurentų stebėjimo ir analizės;
 • Google skirtų baudų, įspėjimų naikinimo (jeigu reikia);
 • Paieškos sistemų raktažodžių analizės ir jų integravimo į tinklapį;
 • Išorinių, atgalinių nuorodų talpinimo patikimuose tinklapiuose;
 • Ataskaitų paruošimo ir pristatymo užsakovui.

Visi šie etapai apima Išorinę ir Vidinę SEO optimizaciją tinklapyje.

Prieš pradedant darbus, susitikimo metu nustatomi kliento poreikiai, tikslai bei laikotarpis.

Ataskaitos

Siekiant užtikrinti sėkmingą tinklapio paieškos sistemų optimizavimo eigą ir gerus rezultatus. Mūsų komandą kiekvieną savaitę pateikia pokyčių ataskaitą užsakovui.

Raktažodžiai

Vienas iš svarbiausių sėkmingo tinklapio paieškos sistemų optimizavimo metodų - tinkamas raktožodžių pasirinkimas. 

Mes padėsime Jums išsirinkti pačius tinkamiausius raktažodžius tinklapio optimizacijai.

Kodėl naudingos SEO paslaugos?

70%

Po SEO optimizacijos ženkliai išauga vartotojų skaičius tinklapyje.

90%

90 proc. vartotojų nesilanko Google paieškos 2-ajame puslapyje.

100%

SEO optimizacija yra viena iš didžiausią grąžą turinčių paslaugų. 1 euro investicija prilygsta 22 eurų grąžai.

70%

Net 70 % vartotojų paieškos sistemoje renkasi organinius rezultatus ir tik 30 % AdWords reklamines kompanijas.

Gaukite pasiūlymą mažiau nei per 12 val.


Norite užsisakyti SEO paslaugas, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.