SEO paslaugos

SEO Paslaugos ir Optimizavimas Verslui

Atliekame 100% vidinį ir išorinį SEO optimizavimą įvairios tematikos tinklapiams populiariausioms paieškos sistemoms: Google, Yahoo, Bing bei Yandex.

Mūsų SEO specialistai pasirūpins ir užtikrins, kad jūsų tinklapis būtų puikiai matomas paieškos sistemose bei generuotų didesnius vartotojų srautus nei bet kada anksčiau.

Tinkamai optimizuotas tinklapis gali itin ženkliai padidinti paslaugos ar produktų pardavimus bei pagerinti jūsų prekinio ženklo žinomumą!

Padidinkite Pardavimus ir Klientų Srautus!

Google paieškos sistema
Bing paieškos sistema
Yahoo paieškos sistema
Yandex paieškos sistema

Kas yra SEO Paslaugos?

SEO tai angliško termino „Search Engine Optimization" atitikmuo. Lietuvoje šį terminą žmonės vadina paieškos sistemų optimizavimų arba tiesiog SEO paslaugomis. 

SEO Paslaugos - skirtos padidinti naujo arba veikiančio internetinio tinklapio matomumą ir pasiekiamumą platesnei auditorijai paieškos sistemose, atsižvelgiant į tinklapio paskirtį ir tematiką.

SEO optimizacija yra atliekama tam, kad potencialūs produkto ar paslaugos pirkėjai bei informacijos ieškotojai Google ar kitose paieškos platformose rastų jūsų tinklapį kaip sprendimą ir atsakymą į užduotą klausimą.

Optimizuotos svetainės privalumai verslui:

 • Tinklapis yra matomas 1-ajame paieškos puslapyje, todėl potencialūs klientai jus ras lengviau ir greičiau;
 • Jūsų paslaugos gali būti randamos pagal vietovę Google Maps, tad tai yra puiki galimybė parduoti paslaugas arba prekes lokaliai dirbantiems verslams - pvz. Odontologijos klinika Kaune.
 • Atlikta optimizacija didina pardavimus ir prekinio ženklo bei paslaugos žinomumą;

Iš esmės, tai yra tikslus pagal auditorijos poreikius gaunamas srautas į jūsų tinklapį.

Kodėl verta Bendradarbiauti su MUMIS?

Mes esame optimizavę bei konsultavę itin daug skirtingų projektų internetinėje erdvėje tiek Lietuvos tiek ir užsienio rinkoje ir šis skaičius auga kiekvieną dieną.

Mes puikiai sugebame analizuoti rinką ir konkurenciją joje. Dėl šios priežasties gebame parinkti paklausiaus ir efektyvius raktinius žodžius verslui bei juos perteikti tinklapyje atitinkama forma. 

Mūsų komanda suinteresuota būti geriausiais SEO specialistais rinkoje, todėl siekiame aukščiausio rezultato kiekvienam užsakovui. Paslaugas atliekame vadovaujantis naujausiais SEO tyrimais, kuriuos prieš įvedant į mūsų naudojamą metodiką ištestuojame dar kartą. 

Taip pat, neįtraukiant SEO optimizavimo proceso ir siekiant užtikrinti geresnį galutinį rezultatą - atliksime kelis esminius vertinimus prieš darbų pradžią:

 • Įvertinsime tinkamiausiaus ir didžiausią investicinę grąžą suteikiančius raktinius žodžius jūsų verslui;
 • Nustatysime esamą konkurencijos lygį bei įvertinsime jūsų tinklapio galimybes paieškos sistemose pagal nustatyto biudžeto dydį.
 • Kiekvieną klientą vertiname individualiai ir pateikiame optimaliausią SEO optimizavimo strategiją einamuoju laikotarpiu.
SEO Optimizacijos pavyzdys

 

5 mėnesių SEO paslaugų pavyzdys. 

Klientas: Nestandartines ir specifines paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje, kurios tinklapio lankomumas nuo 1-2 apsilankymų per dieną pakilo iki 80-120.
Optimizuoti raktiniai žodžiai - 2 (be pradinių pozicijų iki TOP 3 paieškos sistemoje).

Tačiau, kaip jau ir minėjome, kiekvienas atvejus individualus. Dėl šios priežasties atidžiai vertiname kiekvieną projektą bei jo galimybes.

SEO paslaugos yra nuoseklus procesas ir tik dirbant tikslingai galima pasiekti norimus rezultatus. Žemiau pateiktame grafike, pavyzdys kliento, su kuriuo dirbame jau daugiau nei 3 metus. Per šį laikotarpį organinis srautas nuo mažiau nei 300 vartotojų per mėnesį pakilo iki daugiau nei 20 000 vartotojų per mėnesį.

Kaip matote organinis srautas ir SEO yra kintantis dalykas (tai įtakoja daugybe faktorių), tad svarbiausia yra išlaikyti darbų testinumą. 

SEO Paslaugos Naudotojai

3 metų SEO paslaugų pavyzdys.

Kodėl SEO Paslaugos yra Vertinamos?

90%

Daugiau nei 90 proc. interneto vartotojų nesilanko Google paieškos 2-ajame puslapyje.

100%

Po sėkmingai atliktos SEO optimizacijos, vartotojų skaičius tinklapyje gali išaugti net nuo 50 iki 100% per mažiau nei vienerius metus (individualiai).

70%

Apie 70% vartotojų paieškos sistemoje renkasi organinius rezultatus ir tik 30% Google Ads reklamines kompanijas naudojančias svetaines.

22 €

SEO optimizacija yra viena iš didžiausią grąžą turinčių paslaugų verslui - 1 euro investicija prilygsta 22 eurų grąžai.

SEO paslaugos arba dar kitaip paieškos sistemų optimizavimas yra vienas esminių ir kertinių kriterijų bet kokios srities verslui, kurio tikslas pritraukti daugiau tikslinės auditorijos vartotojų ir pirkėjų į internetinį tinklapį bei gerinti įmonės prekinio ženklo žinomumą rinkoje ilgajame laikotarpyje.

Norint pasiekti aukštus lankomumo rezultatus ir sulaukti dar daugiau potencialių klientų, kurie ieško susijusios prekės ar paslaugos paieškos sistemose bei būti konkurencingais rinkoje - reikalingas itin ilgas įdirbis ir profesionalios SEO paslaugos.

Svarbu žinoti, kad tinkamai ir profesionaliai atliktas SEO optimizavimas internetinei svetainei gali padidinti veiklos pelną net kelis kartus! 

Svarbiausiai yra tai, kad NET apie 90% ir daugiau paieškos sistemos vartotojų nesilanko 2-ajame Google puslapyje, o informacijos pirmajame puslapyje ieško atsižvelgdami į antraščių pavadinimus. Dauguma reklamos ir rinkodaros specialistų sutinka, kad SEO paslaugos yra vienas efektyviausių reklamos internete būdų.

Optimizuotas verslo tinklapis paieškos sistemose kaip „Google" tampa matomas pirmuose paieškos pasirinkimo rezultatuose, o statistika rodo, vartotojai ar paslaugos pirkėjai yra linkę siųsti užklausą ar įsigyti prekę iš pirmųjų 5-8 paieškos rezultatų.

SEO Paslaugų pavyzdys

SEO Optimizavimo Procesai:

Siekiant atlikti sėkmingai SEO optimizavimą negalima išskirti nei vieno iš optimizacijos proceso, kadangi kiekvienas iš jų yra itin svarbus ilgalaikėje perspektyvoje. Be vidinio ir išorinio SEO optimizavimo papildomai dar yra atliekami ir Lokalinė optimizacija pritaikyta Google Maps paieškai pagal užklausos vietovę.

Išorinis SEO

Išorinis SEO - tai tinklapio paieškos sistemų optimizavimas, kuris yra vykdomas išorinėje interneto erdvėje.

 

Svarbiausia šio proceso dalis - tikslinių, atgalinių nuorodų publikavimas ir skelbimas partnerių bei panašų turinį turinčiuose nišiniuose ir patvirtintuose tinklapiuose.

 

Išorinės, atgalinės nuorodos tinklapiuose yra vienas svarbiausių paieškos sistemų optimizavimų principų.

 

Tinkamas išorinių nuorodų kiekis patikimuose, aukštus reitingus turinčiuose tinklapiuose yra vienas svarbiausių sėkmingo optimizavimo metodų.

Vidinis SEO

SEO paslaugos taip pat apima ir vidinį SEO optimizavimą, kuris skirtas koreguoti arba prižiūrėti techninę internetinio tinklapio būseną pritaikant reikalingą SEO metodologiją ir taisykles tinklapio struktūroje. 

 

Vidinis SEO atliekamas siekiant sutvarkyti pažeistus arba netvarkingus duomenis, optimizuoti internetinę svetainę lankytojams, pagerinti vartotojų naršymo patirtį bei patikrinti ir esant reikalui koreguoti visą esamą turinį ir informaciją tinklapyje siekiant užtikrinti sklandų tinklapio darbą. Tai gali būti pradedant nuo tinklapio pritaikymo mobiliesiams įrenginiams, URL, Meta duomenų koregavimo ir baigiant visos struktūros korekcijomis. Net tokie esminiai pokyčiai gali atnešti naudos ateityje.

 

Vidinis SEO optimizavimas yra neatsiejama SEO paslaugų dalis.

100+

Daugiau nei 100 raktinių optimizuotų raktinių žodžių yra reitinguojami 1-ajame Google paieškos puslapyje.

70%

Vidutiniškai po atliktos SEO optimizacijos klientų tinklapio lankomumas išauga NET 70%.

Kaip Atliekama SEO Optimizacija?

SEO paslaugos yra 4 skirtingų procesų dalis + 5 dalis ataskaitų pateikimas ir monitoringas. Šie procesai sudaro 100% SEO optimizaciją.

Kaip mes dirbame?

Daugumoje atvejų visų 4 skirtingų optimizavimo procesų vienam tinklapiui netaikome. 

 • Standartiškai atliekame trumpą bei nemokamą tinklapio ir raktinių žodžių analizę atsižvelgiant į kliento poreikius ir lūkesčius. Taip pat nustatome, kurie procesai yra būtini pasiekti tenkinančiam rezultatui. 
 • Sudarome optimizavimo planą ir pateikiame oficialų pasiūlymą klientui atsižvelgiant į preliminarų biudžetą.

Susipažinkite detaliau su svarbiausiomis SEO paslaugų dalimis:

SEO tyrimas

01

SEO Tyrimas

Pirmasis žingsnis suteikiant klientui SEO paslaugas yra užsakovo tinklapio būklės įvertinimas. 

Šioje dalyje atliekame detalę internetinio tinklapio analizė. Įvertiname privalumus bei paliktus trūkumus ir klaidas, kurios gali įtakoti tolimesnę SEO optimizaciją.

SEO Tinklapio analizė dar kitaip įvardijama kaip SEO Auditas.

SEO auditas - būtina procedūra, kurios metu detaliai išanalizuojamas užsakovo tinklapis, nustatomi trūkumai, kurie kliudo tinklapiui pasiekti aukštas pozicijas „Google" paieškos sistemoje

Į SEO auditą įtraukiama:

 • Esamų raktažodžių ir konkurencijos vertinimas - galimų raktažodžių pateikimas;
 • Visų tinklapio puslapių indeksacijos būklė;
 • Tinklapio egzistuojančių vidinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio egzistuojančių išorinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio vizualinis bei struktūrinis vertinimas (dizainas, nuotraukų kokybė, vaizdo įrašai bei kitos medijos);
 • Anchor text" tikrinimas ir vertinimas;
 • Pagrindinių konkurentų SEO analizė: naudojami raktažodžiai, nuorodos ir „Anchor text" pasirinkimas ;
 • Visų esminių tinklapyje esančių klaidų nustatymas, kuris gali turėti įtakos galutiniam rezultatui.

SEO auditą rekomenduojame atlikti prieš pradedant aktyviai vykdyti SEO paslaugų kampaniją.

02

Vidinė SEO Optimizacija

Vidinė tinklapio SEO optimizacija – tinklapio techninės dalies optimizavimas vadovaujantis nustatytomis gairėmis atsižvelgiant į esamą techninę būklę.

Vidinę SEO optimizaciją sudaro:

 • Esminių klaidų šalinimas tinklapyje: tinklapio spartos didinimas, saugumo užtikrinimas bei tinklapio kūrimo metu paliktos klaidos.
 • Tinklapio turinio tvarkymas (nuotraukų kokybės redagavimas, straipsnių, tekstų ir kitokių publikacijų talpinimas jeigu yra būtina).
 • „Meta Tag Description" ir „Meta Title" redagavimas.
 • URL nuorodų redagavimas ir optimizavimas.
 • XML Sitemap bei Robots.txt failų sukūrimas arba konfigūravimas.

Vidinės SEO optimizacijos metu pašalinami trūkumai ir klaidos tinklapio viduje, kurios stabdo galimą tinklapio augimą paieškos sistemose.

Nors kuriant naują tinklapį vykdytojas turėtų sutvarkyti vidinę SEO optimizacijos dalį kūrimo metu - tačiau tai pasitaiko itin retai.

 

SEO vidinė optimizacija
SEO turinys

03

Turinio Optimizavimas

Paieškos sistemų algoritmai, įskaitant ir Google turi daugiau nei 200 skirtingų faktorių, kurie įtakoja tinklapio pozicijas paieškos sistemoje.

Tinklapio užimamai pozicijai įtaka daro ir tokie faktoriai, kurie teoriškai gali būti reguliuojami, bet praktikoje kyla itin daug problemų:

Vienas iš tų faktorių yra turinio aktualumas ir nauda vartotojui!

Tekstų išdėstymas, informatyvumas ir medžiagos pateikimas vartotojui dažnai būna netinkamas ir neatitinkantis vartotojų poreikių. SEO tyrimai rodo, kad dėl šios priežasties dauguma verslų praranda daugybe klientų iš organinės paieškos, nors jų vidinis ir išorinis SEO yra pilnai sutvarkytas.

SEO optimizavimo metu, pagal poreikį, redaguojame pateiktą arba kuriame visiškai naują informaciją tinklapio vartotojams.

04

Išorinė SEO Optimizacija

Išorinė SEO optimizacija ir atgalinės nuorodos yra neatsiejama SEO optimizacijos dalis. 

Mes ruošiame ir sustatome atgalinių nuorodų kampanijos planą per nustatytą laikotarpį įtraukiant tinklapius, kurie būtų susiję su turiniu pateiktu jūsų svetainėje.

Visi tinklapiai, kuriuose yra talpinamos atgalinės nuorodos pasižymi puikiais lankomumo ir gerais SEO rodikliais.

Bendradarbiaujame su daugiau nei 30 skirtingo turinio tinklapių savininkų bei administruojame ir valdome keletą tinklaraščių, kurie yra vieni populiariausių savo kategorijose Lietuvoje.

 

 

Išorinė SEO optimizacija
SEO ataskaitos ir monitoringas

05

Ataskaitos ir Monitoringas

Kiekvieną mėnesį stebime atliktos SEO optimizacijos rezultatus, fiksuojame juos ir siunčiame detalią pokyčių ataskaitą mūsų klientui.

Ataskaitoje nurodoma:

 • Organinio srauto pasikeitimas išreikštas procentais;
 • Raktinių žodžių pozicijų paieškos sistemoje pokyčiai;
 • Bendrasis SEO pokyčių pastarąjį mėnesį įvertinimas.

Ataskaitos padeda klientui sekti ir matuoti mūsų atliekamą darbą bei galimai didinti arba mažinti nustatytą paslaugų biudžetą.

Lokalinis SEO

Kaip ir minėjome, taip pat atliekame ir lokaline optimizaciją, kuri labiau pritaikyta verslui, kuris yra orientuotas į tam tikrą miestą ir konkrečias paslaugas. 

Pavyzdys:

Jeigu jūsų verslas yra odontologijos klinika Kaune, tuomet tikriausiai, kad jūsų galimi pagrindiniai klientai bus iš šio miesto, teisingai?

Dėl šios priežasties paruošiame ir atliekame pilną lokalinę optimizaciją, kad rezultate, klientas, kuris į paieškos sistemą įveda tam tikrą paslaugą jo mieste, jūsų verslą paieškos sistema atvaizduotų kaip vieną iš pirmųjų pasirinkimų, įtraukiant būtinuosius kontaktus bei adresą atvykti.

Dauguma verslų net neturi susikūrę Google My Business paskyros, o ką jau kalbėti apie jos optimizavimą.

Būtent dėl šios priežasties ir esant jūsų poreikiui mes suteiksime jums šią paslaugą.

Šis pavyzdys tik įrodo, kad kiekvienas verslas yra unikalus ir jam reikia skirtingos optimizacijos ir pasiūlymo.

Kiek laiko trunka SEO Paslaugos?

Svarbu suprasti, kad SEO paslaugos yra tarsi maratonas. Šio maratono metu tinklapyje tvarkomi vidiniai failai ir informacija bei kuriamas papildomas ryšys ir komunikacija išorėje. SEO paslaugų trukmė priklauso nuo to, kokie yra jūsų veiklos ar verslo tikslai ir siekiai bei kokia vyrauja konkurencija jūsų srityje.

Kuo didesnė konkurencija - tuo reikalingas didesnis biudžetas ir ilgesnis laiko tarpas pasiekti itin gerus rezultatus (TOP 5 pozicijas paieškos sistemose).

Norint įvertinti paslaugų trukmę, atsižvelgiant į kliento nustatytus tikslus yra įvertinama:

 • Konkurencijos lygis verslo nišoje;
 • Jūsų tinklapio istorija, amžius bei kiti svarbūs parametrai optimizavimui atlikti;
 • Kita būtina informacija pagal poreikį.

Jeigu atlikus šį vertinimą nustatome, kad konkurencija nėra stipri pasirinktoje nišoje, pirmieji teigiami SEO paslaugų rezultatai gali matytis ir kelių mėnesių laikotarpyje.

Jeigu konkurencijos lygis yra aukštas, rezultatų gali tekti palaukti ir daugiau nei kelis mėnesius nuo darbų pradžios.

Reikia suprasti, kad skirtingi raktiniai žodžiai, skirtingiems projektams yra optimizuojami skirtingai. 

Įvertinus visus kriterijus - vidutiniškai SEO paslaugos trunka nuo 5 iki 12 mėnesių.

Kiek Kainuoja SEO Paslaugos?

Vienas dažniausių klausimų mūsų pašto dėžutėje yra - „Kokia yra SEO kaina?" Pateikiame jums žemiau preliminariai nustatytas SEO paslaugų kainas pagal standartinį projekto dydį, tačiau įprastai kiekvienam projektui SEO optimizacijos kaina skaičiuojama individualiai priklausomai nuo raktinių žodžių sudėtingumo, vietovės ir dar daugybės kitų faktorių.

 

MINI

Planas skirtas nedidelio turinio svetainėms - dažniausiai informacinio pobūdžio tinklapiai arba elektroninės parduotuvės siūlančios unikalias prekes (keli vienetai).

Įprastai optimizacija atliekama keliems, itin mažos konkurencijos raktiniams žodžiams.

450 - 550 € / mėnesį

Biudžetas skiriamas reikalingiems sėkmingos optimizacijos resurams padengti bei įtraukiamos SEO specialisto darbo valandų įkainis.

MIDI

Populiariausias planas skirtas - vidutinio dydžio verslams, tinklapiams parduodantiems informacinius produktus, teikiant įvairias paslaugas ar komerciniams projektams (elektroninės parduotuvės ir kt.)

550 - 900 € / mėnesį

Biudžetas skiriamas reikalingiems sėkmingos optimizacijos resurams padengti bei įtraukiamos SEO specialisto darbo valandų įkainis.

MAXI

MAXI planas skirtas - didesnės apimties tarptautiniams bei Lietuvos projektams bei įmonėms su plačiu paslaugų ar prekių spektru.

nuo 900 € / mėnesį

Biudžetas skiriamas reikalingiems sėkmingos optimizacijos resurams padengti bei įtraukiamos SEO specialisto darbo valandų įkainis.