SEO paslaugos

SEO Paslaugos

SEO paslaugos - tai tinklapio optimizacija ir jo pritaikymas paieškos sistemoms, siekiant kuo labiau būti pastebimam populiariausiose paieškos platformuose bei padidinti organinį klientų srautą!

Trumpalaikės ir Ilgalaikės SEO paslaugos verslui.

Vidinis ir Išorinis SEO optimizavimas populiariausioms paieškos sistemoms bei unikalūs, privatūs ir patikimi atgalinių nuorodų tinklapiai.

Išorinis SEO

Išorinis SEO - tai tinklapio paieškos sistemų optimizavimas, kuris vykdomas išorinėje interneto erdvėje.

Svarbiausia šio proceso dalis - tikslinių, atgalinių nuorodų publikavimas ir skelbimas partnerių bei panašiuose, nišiniuose tinklapiuose. 

Išorinės, atgalinės nuorodos tinklapiuose yra vienas svarbiausių paieškos sistemų optimizavimų principų. Didelis išorinių nuorodų kiekis patikimuose, aukštus reitingus turinčiuose tinklapiuose yra vienas svarbiausių sėkmingo optimizavimo metodų.

 

Vidinis SEO

SEO paslaugos taip pat apima ir vidinį SEO optimizavimą, kuris skirtas koreguoti ir prižiūrėti technininę tinklapio būseną pritaikant reikalingą metodologiją ir taisykles tinklapio viduje. 

 

Vidinis SEO atliekamas siekiant sutvarkyti pažeistus ar netvarkingus duomenis, optimizuoti internetinę svetainę bei patikrinti ir esant reikalui koreguoti visą esamą informaciją tinklapyje siekiant užtikrinti sklandų tinklapio darbą. 

 

 

 

Kodėl naudingos SEO paslaugos?

90%

90 proc. vartotojų nesilanko Google paieškos 2-ajame puslapyje.

70%

Po SEO atliktos SEO optimizacijos, vartotojų skaičius tinklapyje išauga net iki 70 %.

70%

Net 70 % vartotojų paieškos sistemoje renkasi organinius rezultatus ir tik 30 % AdWords reklamines kompanijas.

100%

SEO optimizacija yra viena iš didžiausią grąžą turinčių paslaugų. 1 euro investicija prilygsta 22 eurų grąžai.

SEO paslaugos - Kas tai?

SEO tai angliško išsireiškimo "Search Engine Optimization" atitikmuo. Lietuviškai šį terminą žmonės vadina paieškos sistemų optimizavimų arba tiesiog SEO paslaugomis. 

SEO kaip paslauga yra skirta padidinti naujo arba esamo internetinio tinklapio matomumą ir pasiekiamumą platesnei auditorijai atsižvelgiant į tinkalpio sritį bei nišą.

SEO paslaugos verslui 

SEO paslaugos arba dar kitaip paieškos sistemų optimizavimas, tai vienas esminių ir kertinių kriterijų bet kokios srities verslui, kurio tikslas pritraukti daugiau tikslinės auditorijos vartotojų, klientų ar pirkėjų.

Norint pasiekti aukštą rezultatą paieškos sistemose ir būti konkurencingais rinkoje - reikalingas itin ilgas įdarbis ir profesionalios SEO paslaugos.

Mūsų SEO specialistai pasirūpins ir užtikrins, kad jūsų tinklapis būtų puikiai matomas paieškos sistemose bei generuotų didesnius vartotojų srautus nei bet kada anksčiau.

Tinkamai ir profesionaliai atliktas SEO optimizavimas internetinei svetainei gali padidinti veiklos pelną net kelis kartus! 

Kiek laiko trunka SEO optimizacija? 

SEO paslaugos ir paieškos sistemų optimizavims (ang. Search Engine Optimization) yra tarsi maratonas, kurio metu tinklapyje tvarkomi vidiniai failai ir informacija bei kuriamas papildomas ryšys ir komunikacija išorėje.

SEO paslaugų trukmė priklauso nuo to, kokie yra jūsų verslo tikslai, siekiai paieškos sistemose ir kaip greitai norite išvysti pirmuosius rezultatus.

Atsižvelgiant į kliento nustatytus tikslus, įvertinamas:

 • Konkurencijos lygis pasirinktoje nišoje;
 • Jūsų tinklapio istorija, amžius ir kiti svarbūs parametrai;
 • Kita būtina informacija.

Jeigu atlikus SEO auditą nustatome, kad konkurencija nėra stipri pasirinktoje nišoje, pirmieji teigiami SEO paslaugų rezultatai gali matytis ir kelių mėnesių laikotarpyje.

Jeigu konkurencijos lygis yra aukštas, rezultatų gali tekti palaukti ir daugiau nei kelis mėnesius nuo darbų pradžios.

SEO paslaugų trukmė

Preliminarus SEO paslaugų ir tinklapio optimizavimo paieškos sistemos laikotarpis tinklapiui nustatomas atlikus SEO auditą.

SEO auditas - tai detalus tinklapio įvertinimas ir analizė, kurio metu nustatoma reali svetainės būklė (plačiau).

Vidutiniškai SEO paslaugos mūsų klientams trunka apie 5-6 mėnesius iki pirmųjų, aiškiai matomų rezultatų.

Toliau rezultatai paieškos sistemoje priklauso nuo Google algoritmų keitimų, konkurentų atsako į jūsų veiksmus ir daugybės vidinių faktorių jūsų tinklapyje.

Dėl šios priežasties, rekomenduojame kiekvieną mėnesį dirbti su organiniu paieškos srautu bei detaliai sekti pokyčius rinkoje.

SEO Tikslas

Dauguma verslų, kurie užsisako SEO optimizavimą savo tinkapiui siekia patekti į pirmąjį Google paieškos sistemos puslapį pagal pasirinktus užklausų terminus. 

Tiesa, įrodyta, kad net 60 % visų paspaudimų paieškos sistemoje atitenka pirmiesiams 3 gautiems rezultams.

Nepaisant to, dauguma SEO specialistų sutinka, kad jeigu internetinė svetainė yra matoma 1-ajame paieškos sistemos puslapyje, tai yra geras rezultatas.

Taip yra dėl to, nes apie  90 % paieškos sistemos vartotojų nesilanko 2-ajame Google puslapyje, o informacijos pirmajame puslapyje ieško atsižvelgdami į antraščių pavadinimus. 

Dauguma reklamos ir rinkodaros specialistų sutinka, kad SEO paslaugos yra vienas efektyviausių reklamos internete būdų.

Iš ko susideda SEO paslaugos?

 

SEO paslaugų sudėtis

Google paieškos algoritmas turi daugiau nei 200 skirtingų faktorių, kurie įtakoja tinklapio pozicijas paieškos sistemoje.

SEO paslaugas teigiantys specialistai, paieškos sistemų optimizavimo metu, gali įtakoti tik nedidelę dalį faktorių, kurie keičiasi kartu su Google algoritmais kiekvieną dieną ir įtakoja tinklapio poziciją paieškos sistemoje.

Tinklapio užimamai pozicijai taip pat daro įtaka faktoriai, kurie teoriškai gali būti reguliuojami, bet praktikoje kyla itin daug problemų: tekstų išdėstymas ir pateikimas vartotojui, vartotojo paieškos ir interesų istorija, filtravimas, geolokacija ir kiti.

Google paieškos sistema nesunkiai atskiria kuri informacija yra naudinga vartotojui natūraliai, o kuri informacija yra dirbtinai iškelta dėl priverstinio SEO optimizavimo.

Tinklapiai, kurie yra atpažįstami kaip laužantys paieškos sistemos algoritmo taisykles - blokuojami Google sistemos.

SEO paslaugos apima ne tik tinklapyje pateiktą informaciją, turinį, raktažodžius bei atgalines nuorodas.

SEO optimizacijai svarbūs ir tokie faktoriai, kaip turinio esanačio tinklapyje prisitaikymas prie mobiliųjų telefonų (ang. Responsive Web Design), tinklapio krovimo greitis, praleidžiamas laikas tinklapyje, konversijos rodiklis bei paveikslėlių ir nuotraukų pritaikymas tinklapio turiniui. 

SEO paslaugų sudėtis

SEO paslaugos susideda iš:

 • Tinklapio audito, bendro įvertinimo ir tikslų nustatymo;
 • Tinklapio turinio kūrimo ir redagavimo;
 • Konkurentų stebėjimo ir analizės;
 • Google skirtų baudų, įspėjimų naikinimo (jeigu reikia);
 • Paieškos sistemų raktažodžių analizės ir jų integravimo į tinklapį;
 • Išorinių, atgalinių nuorodų talpinimo patikimuose tinklapiuose;
 • Ataskaitų paruošimo ir pristatymo užsakovui.

Visi šie etapai apima Išorinę ir Vidinę SEO optimizaciją tinklapyje.

Prieš pradedant darbus, susitikimo metu nustatomi kliento poreikiai, tikslai bei laikotarpis.

SEO Procesas

SEO paslaugos tai nėra įprastas reklamos būdas internete.

SEO optimizacija tai ilgas ir nuoseklus procesas, reikalaujantis eiliškumo, nuoseklumo ir kantrybės. 

TINKLAPIO BŪKLĖS ĮVERTINIMAS

Pirmasis žingsnis suteikiant klientui SEO paslaugas yra užsakovo tinklapio įvertinimas. 

Šioje dalyje atliekame detalę internetinio tinklapio analizė, įvertiname privalumus bei paliktus trūkumus ir klaidas, kurios gali įtakoti tolimesnę SEO optimizaciją.

SEO Tinklapio analizė dar kitaip įvardijama kaip SEO Auditas.

SEO auditas - būtina procedūra, kurios metu detaliai išanalizuojamas užsakovo tinklapis, nustatomi trūkumai, kurie kliudo tinklapiui pasiekti aukštas pozicijas „Google“ paieškos sistemoje

Į SEO auditą įtraukiama:

 • Esamų raktažodžių ir konkurencijos vertinimas; galimų raktažodžių pateikimas;
 • Visų tinklapio puslapių indeksacijos būklė;
 • Tinklapio egzistuojančių vidinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio egzistuojančių išorinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio vizualinis bei struktūrinis vertinimas (dizainas, nuotraukų kokybė, vaizdo įrašai bei kitos medijos);
 • „Anchor text“ tikrinimas ir vertinimas;
 • Pagrindinių konkurentų SEO analizė: naudojami raktažodžiai, nuorodos ir „Anchor text“ pasirinkimas ;
 • Tinklapyje esančių klaidų nustatymas.
RAKTAŽODŽIŲ TYRIMAS

Šioje SEO proceso stadijoje kartu su paslaugų užsakovu išanalizuojame konkurenciją rinkoje bei parenkame tikslinius, tiesiogiai su užsakovo veikla susijus raktažodžius.

STRATEGIJOS PARUOŠIMAS

Įvertinus esamą tinklapio būseną bei egzistuojančią konkurenciją rinkoje per nustatytą laiką paruošiame SEO paslaugų plano strategiją - planą bei preliminarų įgyvenidimo laikotarpį.

 

STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMAS

SEO strategijos įgyvendinimas yra ilgiausia SEO proceso dalis. 

SEO strategijos įgyvendinimas susidaro iš tinklapio klaidų taisymo,  turinio bei informacijos atnaujimo, naudingų straipsnių publikavimo naudinguose šaltiniuose bei direktorijose. 

SEO strategijos įgyvendinimas yra paruošto plano vykdymas pasitelkiant vidinę ir išorinę SEO optimizaciją tinklpayje.

Detaliau:

Vidinė SEO Optimizacija

Vidinės SEO paslaugos trukmė: 14 darbo dienų (2 savaitės).

Vidinė tinklapio SEO optimizacija – Sutvarkomas esamas arba paruošiamas (jeigu yra būtina) naujas turinys (tekstai, straipsniai ir naujienos) tinklapyje, laikantis nustatytų raktažodžių.

Vidinės SEO optimizacijos metu pašalinami trūkumai ir klaidos tinklapio viduje, kurios stabdo galimą tinklapio augimą paieškos sistemose.

Vidinę SEO optimizaciją sudaro:

 • Esminių klaidų šalinimas tinklapyje: tinklapio spartos didinimas, saugumo užtikrinimas, tinklapio kūrimo metu paliktos klaidos.
 • Tinklapio turinio tvarkymas (nuotraukų kokybės redagavimas, straipsnių, tekstų ir kitokių publikacijų talpinimas jeigu yra būtina).
 • „Meta Tag Description“ ir „Meta Title“ redagavimas.

Išorinė SEO Optimizacija

Išorinės SEO paslaugos trukmė: vidutiniškai nuo 3 iki 9 mėnesių (priklauso nuo konkurencijos rinkoje).

Išorinė SEO optimizacija – tai SEO optimizacijos darbai, kurie atliekami toliau nuo tinklapio – išorėje.

Išorinės SEO optimizacijos tikslas – tikslinių ir patikimų nuorodų publikavimas ir pateikimas patikimuose internetiniuose šaltiniuose.

Kuo nuorodos yra geriau vertinamos, tuo labiau paieškos sistemos vertina jūsų puslapį kaip rekomendacinį ir patikimą naršytojams.

Šie rodikliai ženkliai įtakoja jūsų pozicijas paieškos sistemoje.

Išorinę SEO optimizaciją sudaro:

 • Unikalių straipsnių rašymas apie jūsų teikiamas paslaugas ar produktą bei talpinimas į pasirinktus tinklapius;
 • Privatus (addad.lt sukurtas), niekur viešai neskelbtas privačių nuorodų katalogas;
 • Nuorodos iš gerai žinomų ir reitinguojamų tinklapių Lietuvoje;
 • Nuorodų talpinimas privačiuose asmeniniuose tinklapiuose bei forumuose.

POKYČIŲ STEBĖJIMAS

Paskutinė SEO proceso sudedamoji dalis yra pokyčių paieškos sistemoje stebėjimas. 

SEO paslaugos tai nėra tik užsakovo tinklapio pokyčių stebėjimas. Itin svarbi SEO proceso dalis - bendrųjų pokyčių stebėjimas paieškos sistemoje ir strategijos atnaujimas atsižvelgiant į juos.

Raktažodžiai

Vienas iš svarbiausių sėkmingo tinklapio paieškos sistemų optimizavimo metodų - tinkamas raktožodžių pasirinkimas. 

 

Mes padėsime Jums išsirinkti pačius tinkamiausius raktažodžius tinklapio optimizacijai.

Ataskaitos

Siekiant užtikrinti sėkmingą tinklapio paieškos sistemų optimizavimo eigą ir gerus rezultatus, mūsų komandą kiekvieną savaitę pateikia pokyčių ataskaitą užsakovui.

Gaukite pasiūlymą mažiau nei per 12 val.


Domina SEO paslaugos? O gal turite klausimų mums? Užpildykite žemiau esančią formą arba susisiekte su mumis nurodytais kontaktais ir mes su jumis susisieksime.