SEO paslaugos

Profesionalios SEO Paslaugos | SEO Agentūra

Atliekame 100% vidinį ir išorinį SEO optimizavimą įvairios tematikos tinklalapiams populiariausioms paieškos sistemoms: Google, Yahoo bei Bing. Mūsų SEO specialistai pasirūpins ir užtikrins, kad jūsų tinklapis būtų puikiai matomas paieškos sistemose bei generuotų didesnius vartotojų srautus nei bet kada anksčiau.

Tinkamai optimizuotas verslo tinklapis gali itin ženkliai padidinti paslaugos ar produktų pardavimus bei pagerinti jūsų prekinio ženklo žinomumą ir atpažįstamumą!

Siekiant išvengti dvigubos konkurencijos tarp klientų SEO ir PPC srityje - dirbame tik su vienu prekiniu ženklu rinkoje. Aukščiausios kokybės SEO paslaugos iš stabilius rezultatus rodančios SEO agentūros.

Bing paieškos sistema
Google paieškos sistema
Yahoo paieškos sistema
Addad SEO

Kas yra SEO Paslaugos?

SEO tai angliško termino „search engine optimization" atitikmuo. Lietuvoje šį terminą žmonės vadina paieškos sistemų optimizavimų arba tiesiog SEO paslaugomis. 

SEO Paslaugos - skirtos skirtos padidinti prekinio ženklo atpažįstamumą, pardavimus ir lankytojų srautą tinklapyje. 

SEO optimizacija yra atliekama tam, kad potencialūs produkto ar paslaugos pirkėjai bei informacijos ieškotojai Google ar kitose paieškos platformose rastų jūsų internetinę svetainę kaip sprendimą į jų pateiktą užklausą paieškos sistemose. Pvz.: „moteriški batai", „ofiso valymo paslaugos", „ką padovanoti moters dienos proga". Raktiniai žodžiai ir užklausos gali būti skirtingos, atsižvelgiant į konkurenciją rinkoje, bei nuo jų paskirties - pritaikytų tiesioginiams pardavimams ar informacijai.

Optimizuotos svetainės privalumai verslui:

 • Tinklapis yra matomas 1-ajame paieškos puslapyje pagal numatytus ir su verslu susijusius raktinius žodžius, todėl potencialūs klientai jus pasieks lengviau, greičiau su intencija gauti atsakymą į jų pateiktą užklausą ar klausimą. Kiekvienas lankytojas jūsų svetainėje tampa potencialiu klientu. 
 • Jūsų paslaugos gali būti randamos pagal vietovę Google Maps, tad tai yra puiki galimybė parduoti paslaugas arba prekes lokaliai dirbantiems verslams - pvz. Odontologijos klinika Kaune.
 • Tinkamai atliekamos SEO paslaugos didina verslo pardavimus ir prekinio ženklo žinomumą ir atpažįstamumą. Įprastai per vienerius metus tikslinių lankytojų srautas jūsų internetinėje svetainėje gali išaugti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų procentų.

Iš esmės, atliekamos SEO paslaugos generuoja tikslinę auditoriją į jūsų tinklapį. 

Kodėl verta Bendradarbiauti su SEO Agentūra?

Mes esame optimizavę bei konsultavę itin daug skirtingų projektų internete tiek Lietuvos tiek ir užsienyje (US, UK, FR, DE) ir šis skaičius auga kiekvieną dieną.

Mes puikiai sugebame analizuoti rinką ir konkurenciją joje. Dėl šios priežasties gebame parinkti paklausiausius ir efektyvius raktinius žodžius verslui bei juos perteikti tinklapyje atitinkama forma. 

Mūsų komanda suinteresuota būti geriausiais SEO specialistais rinkoje, todėl siekiame aukščiausio rezultato kiekvienoje nišoje. Paslaugas atliekame vadovaujantis naujausia SEO tyrimais, kuriuos prieš įvedant į mūsų naudojamą metodiką ištestuojame dar kartą. 

Taip pat, neįtraukiant SEO optimizavimo proceso ir siekiant užtikrinti geresnį galutinį rezultatą - atliksime kelis esminius vertinimus prieš darbų pradžią:

 • Įvertinsime tinkamiausius ir didžiausią investicinę grąžą suteikiančius raktinius žodžius jūsų verslui;
 • Nustatysime esamą konkurencijos lygį bei įvertinsime jūsų tinklapio galimybes paieškos sistemose pagal nustatyto biudžeto dydį.
 • Kiekvieną klientą vertiname individualiai ir pateikiame optimaliausią SEO optimizavimo strategiją einamuoju laikotarpiu.

Keletas pavyzdžių:

1) SEO paslaugos yra nuoseklus procesas ir tik dirbant tikslingai galima pasiekti norimus rezultatus. Žemiau pateiktame grafike, pavyzdys kliento, su kuriuo dirbame jau daugiau nei 3 metus. Per šį laikotarpį organinis srautas nuo mažiau nei 300 vartotojų per mėnesį pakilo iki daugiau nei 20 000 vartotojų per mėnesį.

Organinis srautas ir SEO procesai yra kintantys (tai įtakoja daugybe faktorių), tad svarbiausia yra išlaikyti darbų testinumą. 

SEO Pavyzdys

4.5 metų SEO paslaugų pavyzdys.

2) Jeigu atstovaujate el. prekybos verslui - investicija į SEO paslaugas yra viena iš rekomendacijų taip pat!

El. parduotuvių optimizavimas paieškos sistemoms generuoja itin didelę investicinę grąžą (ROI) ilgajame laikotarpyje. Įsivaizduokite, kad klientas ieško tam tikros prekės - įprastai Google rezultatų puslapyje jis rinksis tai kas atvaizduojame paieškos rezultatų pradžioje ir tikėtina, kad vienoje iš šių parduotuvių įsigis prekę anksčiau ar vėliau.

Net ir vienkartinis apsilankymas el. parduotuvėje yra naudingas verslui, kadangi vėliau tokį klientą galima bandyti pritraukti ir kitais remarketingo būdais.

Organinio Srauto Pavyzdys3 metų SEO paslaugų pavyzdys.

Su šia el. parduotuve pradėjome dirbti praktiškai nuo pat pradžios. Šiuo metu investicinė mėnesinė grąžą siekia 700 - 800%. 

Organinis lanktytojų srautas kiekvienus metus dididėjo po daugiau nei 150%.

SEO Pavyzdys7 mėnesių SEO paslaugų pavyzdys.

Per 7 mėnesius ši elektroninė parduotuvė tapo rinkos lyderiais JAV pagal esminius raktinius žodžius (atsižvelgiant į produktus), kurie generuoja pardavimus bei informacinį turinį, kuris augina prekinio ženklo atpažįstamumą. Vidutinis lankytojų srautas per mėnesį pasikeitė nuo 1000 iki 18 000 lankytojų.

Kodėl SEO Paslaugos yra Vertinamos?

90%

Daugiau nei 90 proc. interneto vartotojų nesilanko Google paieškos 2-ajame puslapyje.

300%

Vidutiniškai atliekant tinkamai SEO procesus, tinklapio lankomumas gali išaugti per 12 mėn. iki 300% ar daugiau procentų.

70%

Apie 70% vartotojų paieškos sistemoje renkasi organinius rezultatus ir tik 30% Google Ads reklamines kompanijas naudojančias svetaines.

20 €

SEO optimizacija yra viena iš didžiausią grąžą turinčių paslaugų verslui - 1 euro investicija prilygsta 10 - 20 eurų grąžai.

SEO paslaugos arba dar kitaip paieškos sistemų optimizavimas yra vienas esminių ir kertinių kriterijų bet kokios srities verslui, kurio tikslas pritraukti daugiau tikslinės auditorijos vartotojų ir pirkėjų į internetinį tinklapį bei gerinti įmonės prekinio ženklo žinomumą rinkoje ilgajame laikotarpyje.

Norint pasiekti aukštus lankomumo rezultatus ir sulaukti dar daugiau potencialių klientų, kurie ieško susijusios prekės ar paslaugos paieškos sistemose bei būti konkurencingais rinkoje - reikalingas itin ilgas įdirbis ir profesionalios SEO paslaugos.

Svarbu žinoti, kad tinkamai ir profesionaliai atliktas SEO optimizavimas internetinei svetainei gali padidinti veiklos pelną net kelis kartus! 

Svarbiausiai yra tai, kad net apie 90% ir daugiau paieškos sistemos vartotojų nesilanko 2-ajame Google puslapyje, o informacijos pirmajame puslapyje ieško atsižvelgdami į antraščių pavadinimus. Dauguma reklamos ir rinkodaros specialistų sutinka, kad SEO paslaugos yra vienas efektyviausių reklamos internete būdų.

Optimizuotas verslo tinklapis paieškos sistemose kaip „Google" tampa matomas pirmuose paieškos pasirinkimo rezultatuose, o statistika rodo, vartotojai ar paslaugos pirkėjai yra linkę siųsti užklausą ar įsigyti prekę iš pirmųjų 5-8 paieškos rezultatų.

SEO Paslaugų pavyzdys

Ar Verta Investuoti į SEO?

SEO didina ir skatina pardavimus, bei verslo, klientų ir prekinio ženklo augimą.

SEO sumažina priklausomybę nuo mokamos paieškos (Google Ads).

Visi naudojasi organine paieška, kad surastų ir pirktų prekes ar paslaugas.

SEO paslaugas naudojančių verslų skaičius sparčiai auga, kuo ilgiau tai paliekate ateičiai, tuo didesnė konkurencija ir kaina bus ateityje.

Organinė paieška pasiekia daug daugiau klientų nei mokama paieška.

Jūs nemokate nustatytos kainos už paspaudimus.

Jūs investuojate į savo svetainę ir prekinį ženklą.

Padidinus savo svetainės vertę, didėja ir jūsų verslo vertė.

SEO Optimizavimo Procesai

Siekiant atlikti sėkmingai SEO optimizavimą negalima išskirti nei vieno iš optimizacijos proceso, kadangi kiekvienas iš jų yra itin svarbus ilgalaikėje perspektyvoje. Be vidinio ir išorinio SEO optimizavimo papildomai dar yra atliekama ir lokalinė optimizacija pritaikyta Google Maps paieškai pagal užklausos vietovę.

 

Išorinis SEO

Išorinis SEO - tai tinklapio paieškos sistemų optimizavimas, kuris yra vykdomas išorinėje interneto erdvėje.

 

Svarbiausia šio proceso dalis - tikslinių, atgalinių nuorodų publikavimas ir skelbimas partnerių bei panašų turinį turinčiuose nišiniuose ir patvirtintuose tinklapiuose.

 

Išorinės, atgalinės nuorodos tinklapiuose yra vienas svarbiausių paieškos sistemų optimizavimų principų.

 

Tinkamas išorinių nuorodų kiekis patikimuose, aukštus reitingus turinčiuose tinklapiuose yra vienas iš svarbiausių sėkmingo optimizavimo metodų.

Vidinis SEO

SEO paslaugos taip pat apima ir vidinį SEO optimizavimą, kuris skirtas koreguoti arba prižiūrėti techninę internetinio tinklapio būseną pritaikant reikalingą SEO metodologiją ir taisykles tinklapio struktūroje. 

 

Vidinis SEO atliekamas siekiant sutvarkyti pažeistus arba netvarkingus duomenis, optimizuoti internetinę svetainę lankytojams, pagerinti vartotojų naršymo patirtį bei patikrinti ir esant reikalui koreguoti visą esamą turinį ir informaciją tinklapyje siekiant užtikrinti sklandų tinklapio darbą. Tai gali būti pradedant nuo tinklapio pritaikymo mobiliesiams įrenginiams, URL, Meta duomenų koregavimo ir baigiant visos struktūros korekcijomis. Net tokie esminiai pokyčiai gali atnešti naudos ateityje.

 

Vidinio SEO metu ruošiamas, rašomas ir talpinamas turinys jūsų tinklapyje siekiant kaip įmanoma jūsų tinklapį išskirti rinkoje ir pritraukti papildomo srauto, kurį vėliau galima konvertuoti į klientus.

 

Vidinis SEO optimizavimas yra neatsiejama SEO paslaugų dalis.

Kaip Atliekama SEO Optimizacija?

SEO paslaugos yra 4 skirtingų procesų dalis + 5 dalis ataskaitų pateikimas ir monitoringas. Šie procesai sudaro 100% SEO optimizaciją.

Kaip mes dirbame?

Daugumoje atvejų taikome visus 4 esminius optimizavimo procesus.

 • Pirmiausiai atliekame trumpą bei nemokamą tinklapio ir raktinių žodžių analizę atsižvelgiant į kliento poreikius ir lūkesčius. Taip pat nustatome, kurie procesai yra būtini pasiekti tenkinančiam rezultatui. 
 • Sudarome optimizavimo planą ir pateikiame oficialų pasiūlymą klientui atsižvelgiant į preliminarų biudžetą.

Susipažinkite detaliau su svarbiausiomis SEO paslaugų dalimis:

SEO tyrimas

01

SEO Auditas/Tyrimas

Pirmasis žingsnis suteikiant klientui SEO paslaugas yra užsakovo tinklapio būklės įvertinimas. 

Šioje dalyje atliekame detalę internetinio tinklapio bei konkurencijos analizė. Įvertiname privalumus bei paliktus trūkumus ir klaidas, kurios gali įtakoti tolimesnę SEO optimizaciją.

SEO tinklapio analizė dar kitaip įvardijama kaip SEO Auditas.

SEO auditas - būtina procedūra, kurios metu detaliai išanalizuojamas užsakovo tinklapis, nustatomi trūkumai, kurie kliudo tinklapiui pasiekti aukštas pozicijas „Google" paieškos sistemoje

Į SEO auditą įtraukiama:

 • Esamų raktažodžių ir konkurencijos vertinimas - galimų raktažodžių pateikimas;
 • Visų tinklapio puslapių indeksacijos būklė;
 • Tinklapio egzistuojančių vidinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio egzistuojančių išorinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio vizualinis bei struktūrinis vertinimas (dizainas, nuotraukų kokybė, vaizdo įrašai bei kitos medijos);
 • Anchor text" tikrinimas ir vertinimas;
 • Pagrindinių konkurentų SEO analizė: naudojami raktažodžiai, nuorodos, turinys ir kita;
 • Visų esminių tinklapyje esančių klaidų nustatymas, kuris gali turėti įtakos galutiniam rezultatui.

SEO auditą rekomenduojame atlikti prieš pradedant aktyviai vykdyti SEO paslaugų kampaniją.

02

Vidinė SEO Optimizacija

Vidinė tinklapio SEO optimizacija – tinklapio techninės dalies optimizavimas vadovaujantis nustatytomis gairėmis atsižvelgiant į esamą techninę būklę.

Vidinę SEO optimizaciją sudaro:

 • Esminių klaidų šalinimas tinklapyje: tinklapio spartos didinimas, saugumo užtikrinimas bei tinklapio kūrimo metu paliktos klaidos.
 • Tinklapio turinio tvarkymas (nuotraukų kokybės redagavimas, straipsnių, tekstų ir kitokių publikacijų talpinimas jeigu yra būtina).
 • „Meta Tag Description" ir „Meta Title" redagavimas.
 • URL nuorodų redagavimas ir optimizavimas.
 • XML Sitemap bei Robots.txt failų sukūrimas arba konfigūravimas.

Vidinės SEO optimizacijos metu pašalinami trūkumai ir klaidos tinklapio viduje, kurios stabdo galimą tinklapio augimą paieškos sistemose.

Nors kuriant naują tinklapį vykdytojas turėtų sutvarkyti vidinę SEO optimizacijos dalį kūrimo metu - tačiau tai pasitaiko itin retai.

 

SEO vidinė optimizacija
SEO turinys

03

Turinio Optimizavimas

Paieškos sistemų algoritmai, įskaitant ir Google turi daugiau nei 200 skirtingų faktorių, kurie įtakoja tinklapio pozicijas paieškos sistemoje.

Tinklapio užimamai pozicijai įtaka daro ir tokie faktoriai, kurie teoriškai gali būti reguliuojami, bet praktikoje kyla itin daug problemų:

Vienas iš tų faktorių yra turinio aktualumas ir nauda vartotojui!

Tekstų išdėstymas, informatyvumas ir medžiagos pateikimas vartotojui dažnai būna netinkamas ir neatitinkantis vartotojų poreikių. SEO tyrimai rodo, kad dėl šios priežasties dauguma verslų praranda daugybe klientų iš organinės paieškos, nors jų vidinis ir išorinis SEO yra pilnai sutvarkytas.

SEO optimizavimo metu, pagal poreikį, redaguojame pateiktą arba kuriame visiškai naują informaciją - turinį tinklapio vartotojams.

04

Išorinė SEO Optimizacija

Išorinė SEO optimizacija ir atgalinės nuorodos yra neatsiejama SEO optimizacijos dalis. 

Mes ruošiame ir sustatome atgalinių nuorodų kampanijos planą per nustatytą laikotarpį įtraukiant tinklapius, kurie būtų susiję su turiniu pateiktu jūsų svetainėje.

Visi tinklapiai, kuriuose yra talpinamos atgalinės nuorodos pasižymi puikiais lankomumo ir gerais SEO rodikliais.

Bendradarbiaujame su daugiau nei 100 skirtingo turinio tinklapių savininkų bei administruojame ir valdome keletą tinklaraščių, kurie yra vieni populiariausių savo kategorijose Lietuvoje.

 

 

Išorinė SEO optimizacija
SEO ataskaitos ir monitoringas

05

Ataskaitos ir Monitoringas

Kiekvieną mėnesį stebime atliktos SEO optimizacijos rezultatus, fiksuojame juos ir siunčiame detalią pokyčių ataskaitą mūsų klientui.

Ataskaitoje nurodoma:

 • Organinio srauto pasikeitimas išreikštas procentais;
 • Raktinių žodžių pozicijų paieškos sistemoje pokyčiai;
 • Bendrasis SEO pokyčių pastarąjį mėnesį įvertinimas.

Ataskaitos padeda klientui sekti ir matuoti mūsų atliekamą darbą bei galimai didinti arba mažinti nustatytą paslaugų biudžetą.

Užtikriname aukščiausio lygio komunikaciją, kad kiekvienas mūsų klientas jaučiasi lyg dirbtų su įmonės viduje esančia SEO komanda.

Lokalinis SEO

Kaip ir minėjome, taip pat atliekame ir lokalinę optimizaciją, kuri labiau pritaikyta verslui, kuris yra orientuotas į tam tikrą miestą ir konkrečias paslaugas. 

Pavyzdys:

Jeigu jūsų verslas yra odontologijos klinika Kaune, tuomet tikriausiai, kad jūsų galimi pagrindiniai klientai bus iš šio miesto, teisingai?

Dėl šios priežasties paruošiame ir atliekame pilną lokalinę optimizaciją, kad rezultate, klientas, kuris į paieškos sistemą įveda tam tikrą paslaugą jo mieste, jūsų verslą paieškos sistema atvaizduotų kaip vieną iš pirmųjų pasirinkimų, įtraukiant būtinuosius kontaktus bei adresą atvykti.

Dauguma verslų net neturi susikūrę Google My Business paskyros, o ką jau kalbėti apie jos optimizavimą.

Būtent dėl šios priežasties ir esant jūsų poreikiui mes suteiksime jums šią paslaugą.

Šis pavyzdys tik įrodo, kad kiekvienas verslas yra unikalus ir jam reikia skirtingos optimizacijos ir pasiūlymo.

Kiek Trunka Profesionalios SEO Paslaugos?

Svarbu suprasti, kad SEO paslaugos yra tarsi maratonas. Šio maratono metu tinklapyje tvarkomi vidiniai failai ir informacija bei kuriamas papildomas ryšys ir komunikacija išorėje. SEO paslaugų trukmė priklauso nuo to, kokie yra jūsų veiklos ar verslo tikslai ir siekiai bei kokia vyrauja konkurencija jūsų srityje.

Kuo didesnė konkurencija - tuo reikalingas didesnis biudžetas ir ilgesnis laiko tarpas pasiekti itin gerus rezultatus (TOP 5 pozicijas paieškos sistemose).

Norint įvertinti paslaugų trukmę, atsižvelgiant į kliento nustatytus tikslus yra įvertinama:

 • Konkurencijos lygis verslo nišoje;
 • Jūsų tinklapio istorija, amžius bei kiti svarbūs parametrai optimizavimui atlikti;
 • Kita būtina informacija pagal poreikį.

Jeigu atlikus šį vertinimą nustatome, kad konkurencija nėra stipri pasirinktoje nišoje, pirmieji teigiami SEO paslaugų rezultatai gali matytis ir kelių mėnesių laikotarpyje.

Jeigu konkurencijos lygis yra aukštas, rezultatų gali tekti palaukti ir daugiau nei kelis mėnesius nuo darbų pradžios.

Reikia suprasti, kad skirtingi raktiniai žodžiai, skirtingiems projektams yra optimizuojami skirtingai. 

Optimizavimas paieškos sistemoms neturi nustatytos pabaigos datos. Mūsų tikslas yra nuoseklus srauto ir pardavimų auginimas tinklapyje. Nesvarbu, kad per pirmus 12-24 mėnesių jūsų organinis srautas padidėjo 200-300%. Pagrindinis tikslas, kad ateinančiais metais tas srautas ir toliau augtų.

Kiek Kainuoja SEO Paslaugos?

Vienas dažniausių klausimų mūsų pašto dėžutėje yra - „Kokia yra SEO kaina?"  Kiekvienam projektui SEO paslaugos kaina skaičiuojama individualiai priklausomai nuo raktinių žodžių sudėtingumo, bendros svetainės būklės, konkurencijos rinkoje, vietovės ir dar daugybės kitų faktorių.

Jeigu jus domina jūsų internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms bei organinio srauto didinimas - susisiekite su mumis. Mes įvertinsime jūsų galimybes ir pateiksime preliminarų pasiūlymą. 

Dėmesio:

Mes neteikiame SEO paslaugų klientams,  kurie dirba toje pačioje srityje kaip jau esami mūsų partneriai, siekiant išvengti dvigubų standartų ir bendros konkurencijos tarp klientų. Parašykite mums ir mes įvertinsime jūsų galimybes bei pateiksime preliminarią SEO paslaugų kainą bei aptarsime galimybes.