SEO paslaugos

SEO Paslaugos: Padidinkite Pardavimus ir Klientų Srautus!

Atliekame 100% vidinį ir išorinį SEO optimizavimą įvairios tematikos tinklapiams populiariausioms paieškos sistemoms: Google, Yahoo, Bing bei Yandex.

Mūsų SEO specialistai pasirūpins ir užtikrins, kad jūsų tinklapis būtų puikiai matomas paieškos sistemose bei generuotų didesnius vartotojų srautus nei bet kada anksčiau.

Google paieškos sistema
Bing paieškos sistema
Yahoo paieškos sistema
Yandex paieškos sistema

Kas yra SEO Paslaugos?

SEO tai angliško termino „Search Engine Optimization" atitikmuo. Lietuvoje šį terminą žmonės vadina paieškos sistemų optimizavimų arba tiesiog SEO paslaugomis. 

SEO Paslaugos - skirtos padidinti naujo arba veikiančio internetinio tinklapio matomumą ir pasiekiamumą platesnei auditorijai paieškos sistemose, atsižvelgiant į tinkalpio sritį bei nišą.

SEO optimizacija yra atliekama tam, kad potencialūs produkto ar paslaugos pirkėjai bei informacijos ieškotojai Google ar kitose paieškos platformose rastų jūsų tinklapį kaip sprendimą ir atsakymą į užduotą klausimą.

Kodėl SEO Paslaugos yra Vertinamos?

90%

90 proc. vartotojų nesilanko Google paieškos 2-ajame puslapyje.

70%

Po SEO atliktos SEO optimizacijos, vartotojų skaičius tinklapyje išauga net iki 70%.

70%

Apie 70% vartotojų paieškos sistemoje renkasi organinius rezultatus ir tik 30% AdWords reklamines kompanijas naudojančias svetaines.

100%

SEO optimizacija yra viena iš didžiausią grąžą turinčių paslaugų veslui - 1 euro investicija prilygsta 22 eurų grąžai.

SEO paslaugos arba dar kitaip paieškos sistemų optimizavimas yra vienas esminių ir kertinių kriterijų bet kokios srities verslui, kurio tikslas pritraukti daugiau tikslinės auditorijos vartotojų ir pirkėjų į internetinį tinklapį bei gerinti įmonės prekinio ženklo žinomumą rinkoje.

Norint pasiekti aukštus lankomumo rezultatus iš potencialių klientų, kurie ieško susijusios prekės ar paslaugos paieškos sistemose bei būti konkurencingais rinkoje - reikalingas itin ilgas įdarbis ir profesionalios SEO paslaugos. Svarbu žinoti, kad tinkamai ir profesionaliai atliktas SEO optimizavimas internetinei svetainei gali padidinti veiklos pelną net kelis kartus! 

Svarbiausiai yra tai, kad NET apie 90% paieškos sistemos vartotojų nesilanko 2-ajame Google puslapyje, o informacijos pirmajame puslapyje ieško atsižvelgdami į antraščių pavadinimus. Dauguma reklamos ir rinkodaros specialistų sutinka, kad SEO paslaugos yra vienas efektyviausių reklamos internete būdų.

Optimizuotas verslo tinklapis paieškos sistemose kaip „Google" tampa matomas pirmuose paieškos pasirinkimo rezultatuose, o statistika rodo, vartotojai ar paslaugos pirkėjai yra linkę siųsti užklausą ar įsigyti prekę iš pirmųjų rezultatų.

SEO Optimizavimo Būdai:

Išorinis SEO

Išorinis SEO - tai tinklapio paieškos sistemų optimizavimas, kuris yra vykdomas išorinėje interneto erdvėje.

 

Svarbiausia šio proceso dalis - tikslinių, atgalinių nuorodų publikavimas ir skelbimas partnerių bei panašų turinį turinčiuose nišiniuose ir patvirtintuose tinklapiuose.

 

Išorinės, atgalinės nuorodos tinklapiuose yra vienas svarbiausių paieškos sistemų optimizavimų principų.

 

Didelis išorinių nuorodų kiekis patikimuose, aukštus reitingus turinčiuose tinklapiuose yra vienas svarbiausių sėkmingo optimizavimo metodų.

 

Vidinis SEO

SEO paslaugos taip pat apima ir vidinį SEO optimizavimą, kuris skirtas koreguoti arba prižiūrėti technininę internetinio tinklapio būseną pritaikant reikalingą SEO metodologiją ir taisykles tinklapio struktūroje. 

 

Vidinis SEO atliekamas siekiant sutvarkyti pažeistus arba netvarkingus duomenis, optimizuoti internetinę svetainę lankytojams, pagerinti vartotojų naršymo patirtį bei patikrinti ir esant reikalui koreguoti visą esamą turinį ir informaciją tinklapyje siekiant užtikrinti sklandų tinklapio darbą. 

 

Vidinis SEO optimizavimas yra neatsiejama SEO paslaugų dalis.

 

 

 

Kodėl verta Bendradarbiauti su MUMIS?

Mes esame optimizavę ir konsultavę daugiau nei 20 skirtingų projektų internetinėje erdvėje ir šis skaičius auga kiekvieną dieną. Mūsų komanda suinteresuota būti geriausiais SEO specialistais rinkoje, todėl siekiame aukščiausio rezultato.  

Paslaugas atliekame vadovaujantis naujausiais SEO tyrimais, kuriuos prieš įvedant į mūsų metodiką ištestuojame dar kartą. 

Taip pat, neįtraukiant SEO optimizavimo proceso ir siekiant užtikrinti geresnį galutinį rezultatą - atliksime kelis esminius vertinimus prieš darbų pradžią:

 • Įvertinsime tinkamiausiaus ir didžiausią investicinę grąžą suteikiančius raktinius žodžius;
 • Nustatysime esamą konkurencijos lygį bei įvertinsime jūsų tinklapio galimybes paieškos sistemose pagal paskirto biudžeto dydį.

50+

Daugiau nei 50 raktinių optimizuotų raktinių žodžių yra reitinguojami 1-ajame Google paieškos puslapyje.

70%

Vidutiniškai po atliktos SEO optimizacijos klientų tinklapio lankomumas išauga NET 70%.

Kaip Atliekama SEO Optimizacija?

SEO paslaugos yra 4 skirtingų procesų dalis + 5 dalis ataiskatų pateikimas ir monitoringas. Šie procesai sudaro 100% SEO optimizaciją. 

Kaip mes dirbame?

Daugumoje atvejų visų 4 skirtingų optimizavimo procesų vienam tinklapiui netaikome. 

 • Standartiškai atliekame trumpą bei nemokamą tinklapio ir raktinių žodžių analizę atsižvelgiant į kliento poreikius ir lūkesčius. Taip pat nustatome, kurie procesai yra būtini pasiekti tenkinančiam rezultatui. 
 • Sudarome optimizavimo planą ir pateikiame oficialų pasiūlymą klientui.

Susipažinkite detaliau su svarbiausiomis SEO paslaugų dalimis:

SEO tyrimas

01

SEO Tyrimas

Pirmasis žingsnis suteikiant klientui SEO paslaugas yra užsakovo tinklapio būklės įvertinimas. 

Šioje dalyje atliekame detalę internetinio tinklapio analizė. Įvertiname privalumus bei paliktus trūkumus ir klaidas, kurios gali įtakoti tolimesnę SEO optimizaciją.

SEO Tinklapio analizė dar kitaip įvardijama kaip SEO Auditas.

SEO auditas - būtina procedūra, kurios metu detaliai išanalizuojamas užsakovo tinklapis, nustatomi trūkumai, kurie kliudo tinklapiui pasiekti aukštas pozicijas „Google“ paieškos sistemoje

Į SEO auditą įtraukiama:

 • Esamų raktažodžių ir konkurencijos vertinimas - galimų raktažodžių pateikimas;
 • Visų tinklapio puslapių indeksacijos būklė;
 • Tinklapio egzistuojančių vidinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio egzistuojančių išorinių nuorodų tikrinimas;
 • Tinklapio vizualinis bei struktūrinis vertinimas (dizainas, nuotraukų kokybė, vaizdo įrašai bei kitos medijos);
 • Anchor text“ tikrinimas ir vertinimas;
 • Pagrindinių konkurentų SEO analizė: naudojami raktažodžiai, nuorodos ir „Anchor text“ pasirinkimas ;
 • Tinklapyje esančių klaidų nustatymas.

SEO auditą rekomenduojame atlikti prieš pradedant aktyviai vykdyti SEO paslaugų kampaniją.

02

Vidinė SEO Optimizacija

Vidinė tinklapio SEO optimizacija – tinklapio techninės dalies optimizavimas vadovaujantis nustatytomis gairėmis atsižvelgiant į esamą techninę būklę.

Vidinę SEO optimizaciją sudaro:

 • Esminių klaidų šalinimas tinklapyje: tinklapio spartos didinimas, saugumo užtikrinimas bei tinklapio kūrimo metu paliktos klaidos.
 • Tinklapio turinio tvarkymas (nuotraukų kokybės redagavimas, straipsnių, tekstų ir kitokių publikacijų talpinimas jeigu yra būtina).
 • „Meta Tag Description“ ir „Meta Title“ redagavimas.

Vidinės SEO optimizacijos metu pašalinami trūkumai ir klaidos tinklapio viduje, kurios stabdo galimą tinklapio augimą paieškos sistemose.

Nors kuriant naują tinklapį vykdytojas turėtų sutvarkyti vidinę SEO optimizacijos dalį kūrimo metu - tačiau tai pasitaiko itin retai.

 

SEO vidinė optimizacija
SEO turinys

03

Turinio Optimizavimas

Paieškos sistemų algoritmai, įskaitant ir Google turi daugiau nei 200 skirtingų faktorių, kurie įtakoja tinklapio pozicijas paieškos sistemoje.

Tinklapio užimamai pozicijai įtaka daro ir tokie faktoriai, kurie teoriškai gali būti reguliuojami, bet praktikoje kyla itin daug problemų:

Vienas iš tų faktorių yra turinio aktualumas ir nauda vartotojui!

Tekstų išdėstymas, informatyvumas ir medžiagos pateikimas vartotojui dažnai būna netinkamas.

SEO optimizavimo metu redaguojame pateiktą arba kuriame visiškai naują informaciją tinklapio vartotojams.

04

Išorinė SEO Optimizacija

Išorinė SEO optimizacija ir atgalinės nuorodos yra neatsiejama SEO optimizacijos dalis. 

Mes ruošiame ir sustatome atgalinių nuorodų kampanijos planą per nustatytą laikotarpį įtraukiant tinklapius, kurie būtų susiję su turiniu pateiktu jūsų svetainėje. Visi tinklapiai, kuriuose yra talpinamos atgalinės nuorodos pasižymi puikiais lankomumais ir gerais SEO rodikliais.

Bendradarbiaujame su daugiau nei 30 skirtingo turinio tinklapių savininkų bei administruojame ir valdome keletą tinkalpių, kurie yra vieni populiariausių savo kategorijose Lietuvoje.

Daugiau apie atgalines nuorodas galite perskaityti čia.

 

 

Išorinė SEO optimizacija
SEO ataskaitos ir monitoringas

05

Ataskaitos ir Monitoringas

Kiekvieną mėnesį stebime optimizacijos rezultatus, fiksuojame juos ir siunčiame detalę pokyčių ataskaitą klientui.

Ataskaitoje nurodoma:

 • Oraginio srauto pasikeitimas išreikštas procentais;
 • Raktinių žodžių pozicijų paieškos sistemoje pokyčiai;
 • Bendrasis SEO pokyčių pastarąjį mėnesį įvertinimas.

Kiek Trunka SEO Paslaugos?

SEO paslaugos yra tarsi maratonas, kurio metu tinklapyje tvarkomi vidiniai failai ir informacija bei kuriamas papildomas ryšys ir komunikacija išorėje. SEO paslaugų trukmė priklauso nuo to, kokie yra jūsų veiklos bei verslo tikslai, siekiai paieškos sistemose ir kaip greitai norite išvysti pirmuosius rezultatus.

Atsižvelgiant į kliento nustatytus tikslus yra įvertinamas:

 • Konkurencijos lygis verslo nišoje;
 • Jūsų tinklapio istorija, amžius bei kiti svarbūs parametrai optimizavimui atlikti;
 • Kita būtina informacija pagal poreikį.

Jeigu atlikus šį vertinimą nustatome, kad konkurencija nėra stipri pasirinktoje nišoje, pirmieji teigiami SEO paslaugų rezultatai gali matytis ir kelių mėnesių laikotarpyje. Jeigu konkurencijos lygis yra aukštas, rezultatų gali tekti palaukti ir daugiau nei kelis mėnesius nuo darbų pradžios.

Reikia suprasti, kad skirtingi raktiniai žodžiai, skirtingiems projektams yra optimizuojami skirtingai. 

Įvertinus visus kriterijus - vidutiniškai SEO paslaugos trunka nuo 5 iki 12 mėnesių.

Kiek Kainuoja SEO Paslaugos?

Vienas dažniausių klausimų mūsų pašto dėžutėje yra - „Kiek kainuoja SEO paslaugos?" Pateikiame jums žemiau preliminariai nustatytas SEO paslaugų kainas pagal standartinį projekto dydį, tačiau įprastai kiekvienam projektui SEO paslaugų kaina skaičiuojama individualiai.

MINI

Planas skirtas nedidelio turinio svetainėms - dažniausiai informacinio pobūdžio tinklapiai arba elektroninės parduotuvės siūlančios unikalias prekes (keli vienetai).

350 - 450 € / mėnesį

Biudžetas skiriamas reikalingiems sėkmingos optimizacijos resurams padengti bei įtraukiamos SEO specialisto darbo valandų įkainis.

MIDI

Populiariausias planas skirtas - tinklapiams parduodantiems informacinius produktus, paslaugas ar komerciniams WEB projektams (elektroninės parduotuvės ir kt.)

450 - 800 € / mėnesį

Biudžetas skiriamas reikalingiems sėkmingos optimizacijos resurams padengti bei įtraukiamos SEO specialisto darbo valandų įkainis.

MAXI

MAXI planas skirtas - dideliems tarptautiniams projektams.

nuo 800 € / mėnesį

Biudžetas skiriamas reikalingiems sėkmingos optimizacijos resurams padengti bei įtraukiamos SEO specialisto darbo valandų įkainis.