Geriausias Hostingas Svetainės Talpinimui: TOP 5 Pasirinkimai

Geriausias HostingasVis daugiau ir daugiau verslų ateina į internetinę erdvę bei kuriasi reprezentacines svetaines ar elektronines parduotuves siekiant palengvinti potencialiam klientui informacijos paiešką apie teikiamas paslaugas ar produktus arba padidinti pardavimus.

Tačiau vienas iš dažniausiai skambančių klausimų prieš pradedant kurti internetinę svetainę, nepriklausomai ar kuriate patys ar darbus atlieka agentūra, kas yra hostingas bei kokį hostingą – serverį pasirinkti svetainės talpinimui?

Žmonės internete ieško informacijos koks yra geriausias hostingas svetainės talpinimui?

👉 Taigi, trumpa apžvalga apie tai kokie yra geriausi hostingai kuriant ir talpinant įvairaus sudėtingumo, programinio kodo bei skirtingą lankytojų srautą generuojančius tinklapius.

Pasirinkimai tinkami tiek kuriant naują tinklapį, tiek ir perkeliant senąjį.

Ši apžvalga yra tik mūsų subjektyvi nuomonė.

5 Geriausi Hostingai 2024 m.

Geriausias WordPress Hostingas 

4 mėn. nemokamai!

Puikiai Optimizuotas Hostingas - Visoms Svetainėms

iki 76% nuolaida pirmus metus

Hostingas Naujiems Projektams

Geriausias Hostingas Lietuvoje

Patikimas Hostingas su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija

1. WP Engine – Geriausias WordPress Hostingas

Tikriausiai pagrindinis aspektas dėl ko mums taip patinka WP Engine hostingas – tai itin puikus tinklapių krovimo greitis nepriklausomai iš kurio regiono jungiatės į svetainę.

Nors talpinimo kaina nėra iš pačių pigiausių – tačiau atsižvelgiant į pagalbos specialistų darbo grafikus, lankstumą bei bendrąją pagalbos kokybę – nieko keisto.

Jūs mokate ne tik už puikų serverį, bet ir jo priežiūrą bei 100% pagalbą jums.

Šį hostingą rekomenduotume visiems, kurie turi arba planuoja kurti reprezentacinį tinklalapį, tinklaraštį ar elektroninę parduotuvę naudojant WordPress ar WooCommerce turinio valdymo sistemas bei orientuojantis į pasaulinę auditoriją.

WP Engine teikia paslaugas tik WordPress vartotojams, o tai reiškia, kad visą jos infrastruktūrą ir serveris yra idealiai optimizuotas šiai populiariausiai pasaulyje turinio valdymo sistemai.

Tai puikus pasirinkimas jeigu jūsų tinklalapiui trūksta krovimo greičio ir dėl to prarandate lankytojus (geromis sąlygomis tinklapis turėtų užsikrauti per 2 sekundes).

Kaip ir minėjome, WP Engine nėra iš pigiausių hostingų tiekėjų, tačiau daugumai tinklapių turėtų užtekti ir pirminio plano 1 tinklalapiui bei 25.000 apsilankymų per mėnesį – tai kainuoja 19,00 € per mėnesį.

Jeigu turite daugiau projektų arba pati svetainė iš savęs užima daugiau resursų, turėtų užtekti šiek tiek didesnio plano už 47,00 €/mėn. Šis planas palaiko iki 75.000 apsilankymų bei 3 tinkalapių talpinimą.

Wp Engine Kainos

 

Tačiau, turime jums ir pasiūlymą. Įsigyjant serverio talpinimo paslaugas iš WP Engine metams laiko dabar – gausite 4 mėnesius nemokamai!

Be to, prieš renkantis paketą, būtinai pasirinkite jums labiausiai tinkamą, nes kiekvienas paketas turi dar papildomų funkcijų ir galimybių apie kurias plačiau nekalbėjome (papildomos apsaugos, dizainų šablonai ir kt.)

Privalumai:

 • Puikus serverio greitis
 • Patogus ir supaprastintas vartotojo panelės valdymas
 • Efektyvi ir greita pagalba esant problemoms
 • Automatinės atsarginės svetainių kopijos
 • Nemokamas SSL ir SSH

Trūkumai:

 • Kaina didesnė nei vidutinė rinkos

Apibendrinimas ir atsiliepimai:

Jeigu jums nereikia individualaus ir profesionalaus serverio bei jūsų tinklapis yra sukurtas su WordPress arba WooCommerce turinio valdymo sistema – WP Engine yra geriausias pasirinkimas siekiant pagerinti tinklapio spartą, turėti puikų aptarnavimą iškilus klausimams ar problemoms bei pasiekti klientus ir lankytojus iš viso pasaulio greičiau nei jūsų konkurentai. Serveris puikiai tinka tiek elektroninėms parduotuvėms, tiek ir įprastiems tinklapiams.

2. SiteGround – Geriausias Hostingas Svetainių Talpinimui

Siteground Hostingas

SiteGround serveriu naudojasi nemažai mūsų klientų bei taip pat ir mūsų komandos nariai individualiems savo projektams.

Priežastis labai paprasta:

SiteGround išgarsėjo kaip kokybiškas WordPress TVS svetainių talpinimo paslaugas teikiantis tiekėjas, tačiau laikui bėgant ši įmonė išaugo ir pradėjo teikti platesnes svetainių talpinimo paslaugas:

SiteGround leidžia jums laikyti svetainę, pastatytą ant Weebly, Joomla, PrestaShop, Opencart, Drupal ir kitų populiarių turinio valdymo platformų. O jeigu ieškote Cloud hostingo galimybės, čia rasite šį pasirinkimą taip pat.

SiteGround taip pat puikiai tinka talpinti jūsų el. prekybos parduotuvę – nepriklausomai nuo sistemos ar programinio kodo.

Kas mums patiko labiausiai?

Visų pirma tai patraukli kaina už suteikiamą paslaugų kokybę.

Toliau galime išskirti ir puikų klientų aptarnavimą bei 100% pagalbą svarbiausiais klausimais, tačiau labiausiai norime išskirti vietinį SG Optimizer optimizavimo modulį (puikiai pritaikytą WordPress turinio valdymo sistemoms) bei vietinį CDN planą, kuris padeda paspartinti svetainės darbą kitose šalyse.

Siteground taip pat turi išsamią instrukciją kaip  galite savo turimas svetaines susieti su Cloudflare CDN, kuri padeda jūsų tinklapį pasiekti iš skirtingų pasaulio valstybių itin greitai be papildomų modifikacijų ir dauguma atvejų užtenka ir nemokamo pasirinkimo.

Mes įprastai klientams, kurie skiria dėmesį lankytojų srautui iš užsienio rekomenduojame susieti savo tinklapį su Cloudflare, tačiau tai užtrunka šiek tiek daugiau laiko ir reikalauja papildomų žinių. Naudojantis SiteGround serverio paslaugomis galėsite naudoti jų vietinį CDN pasirinkimą arba papildomai integruoti savo serverį su Cloudflare.

Kaip ir kalbėjome prieš tai, SG Optimizer modulis puikiai optimizuoja bei sutvarko tinklapio greitį be papildomų rankų bei yra susietas su pačiu serverio veikimu.

Kainos:

Kainos ir planai tikrai atitinka paslaugų kokybę. Pačius populiariausius planus galite įsigyti nuo 2,99 EUR/mėn, 5,49 EUR/mėn, arba 8,49 EUR/mėn. pirmaisiais metais.

Šie planai puikiai tinka įvairaus dydžio svetainėms kurios generuoja nuo 10.000 iki 400.000 (bei daugiau priklausomai nuo serverio išnaudojimo) lankytojų per mėnesį.

SiteGround serverio kainosPrivalumai:

 • Greitas ir patikimas serverio darbas
 • Patogus valdymas
 • Efektyvi ir greita pagalba esant problemoms
 • Atliekamos automatinės atsarginės kopijos
 • Nemokamas SSL
 • Integracija su Cloudflare CDN

Trūkumai:

 • Planų pratęsimo kainos yra didesnės nei pirmaisiais metais

Apibendrinimas ir atsiliepimai:

Patogus bei paprastas svetainių talpinimo hostingas, kuris idealiai tinka įvairių turinio valdymo sistemų bei struktūrų tinklapiams talpinti. Patogus valdymas, integruotas ir nuosavas optimizavimo bei CDN modulis WordPress tinklapiams bei supaprastintas greitas sujungimas su Cloudflare CDN tinklu. Vienas geriausių hostingų iš bendrosios pusės.

3. BlueHost – Geriausias Pasirinkimas Pradedantiesiems + SEO Modulis

BlueHost HostingasBlueHost iš bendrosios pusės žiūrint ir analizuojant nėra kažkoks išskirtinis pasirinkimas, tačiau dėl daugybės puikių savybių yra vienas populiariausių hostingų visame pasaulyje tiek WordPress tiek ir kitų turinio valdymo sistemų tinklapiams ar net unikaliems projektams.

Aptarnaujantis personalas taip pat veikia be priekaištų, jeigu jūs administruojate savo tinklapį savarankšikai bei susidūrėte su problemomis, pagalbos specialistai dirba visą parą ir su jais galima susisiekti telefonu ar laukiant gyvoje eilėje prie Live chat funkcijos.

Puikus pasirinkimas tiek naujiems projektams pradėti tiek perkelti senus.

Įdomioji dalis:

BlueHost savo serveryje taip pat siūlo papildomą funkciją – tai SEO įrankį.

Jo pagalba galėsite bent preliminariai įvertinti savo svetainės techninę būklę ir peržiūrėti klaidų ataskaitas. Be to, jų siūlomas SEO įrankis siūlo ir galimybė sekti raktinių žodžių pasikeitimus ir pozicijas Google paieškos sistemoje.

Tai yra puiki galimybė asmeniškai prižiūrėti organinės paieškos rezultatus ir esant reikalui pasisamdyti SEO specialistą į pagalbą.

Verta paminėti, kad dauguma tokių įrankių kainuoja nemažus pinigus, o čia jūs gaunate į serverio talpinimo kainą.

Kalbant apie kainas, BlueHost nėra iš brangiųjų pasirinkimų. Serverio kainos prasideda nuo 3,01 eurų/mėn. (priklausomai nuo laikotarpio ir pasirinkto plano).

Į kainą taip pat įtraukiama ir nemokamas domenas, CDN (siekiant, kad tinklapį pasiektų klientai iš viso pasaulio greičiau) bei SSL sertifikatas.

BlueHost Hostingo Kainos

Privalumai:

 • Pirmus metus suteikiamas nemokamas domenas
 • Puikus serverio darbas (vienas greičiausių shared hostingų rinkoje)
 • Dalijimosi, VPS bei dedikuoti serveriai
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Vidinis SEO įrankis
 • Puikus aptarnaujančių specialistų darbas

Trūkumai:

 • Automatinės atsarginės kopijos atliekamos tik nuo didesnio plano
 • Neturi mėnesių planų (minimalus pasirinkimas 12 mėn.)

Apibendrinimas ir atsiliepimai:

Geras pasirinkimas tiek naujiems ir mažesnį srautą turintiems tinklalapiams tiek ir stipriems projektams. BlueHost siūlo tiek ir visų mėgstamą Shared hostingą, dedikuotus serverius bei VPS hostingą. Pasirinkimas platus ir kiekvienam pagal poreikį. Tačiau daugumai tinklapių siūlomos Shared hostingo galimybės turėtų būti tinkamos + tikrai puikus serverio darbas, vienas greičiausių hostingų rinkoje. Intriguojančiai atrodo ir veikia SEO vidinis įrankis, tad jeigu planuojate kurti arba keisti hostingą – pasirinkimas vertas dėmesio.

4. Serveriai.lt – Geriausias Hostingas Lietuvoje

IGeriausias Hostingas Lietuvojenterneto vizija arba serveriai.lt yra viena iš seniausiai veikiančių svetainių talpinimo/hostingo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje.

Jeigu jūsų tinklapis yra orientuotas tik į Lietuvos rinką ir norite, kad jūsų svetainė nesudarytų kliūčių klientams jos pasiekti bei veiktų itin sklandžiai, tuomet Interneto Vizija yra itin geras pasirinkimas nepriklausomai nuo jūsų svetainės pobūdžio, dydžio bei naudojamos turinio valdymo sistemos ar programinio kodo.

Sklandus ir greitas serverių darbas, patogi valdymo aplinka, kurioje nesudėtingai vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite valdyti tiek svetaines, tiek ir turimus domenus.

Nepriklausomai ar norite kurti naują tinklapį ar perkelti seną – visą tai padaryti yra itin paprasta. O jeigu nepavyks to atlikti patiems, pagalbos skyrius jums tikrai padės.

Verta paminėti, kad Interneto vizija dažnai siūlo net 50% nuolaidas domenams. Jeigu jums aktualu didesnis domenų kiekis, tuomet turėtumėte tapti šio hostingo tiekėjo klientu.

Kalbant apie kainas, jos yra vienos mažiausių iš visų mūsų apžvelgtų svetainių talpinimo paslaugas teikiančių kompanijų.

Shared hostingo kaina prasideda vos nuo 1,99 EUR/mėn. (paprasčiausio plano) ir baigiasi 5,99 EUR/mėn. didžiausias planas.

Taip pat:

IV siūlo, taip pat, SEO papildomą įrankį, tačiau turite turėti geresnį planą, kuris kainuoja 4,99 eu./mėn.

Nors minėtas SEO įrankis nėra idealus, tačiau puikiai tinka naujokams peržvelgti savo svetainės duomenis iš SEO perspektyvos.

IV kainos

Be to:

Jeigu jums neužtenka bendro naudojimo serverių, tuomet galite užsisakyti ir profesionalaus hostingo paslaugas (asmeninis virtualus serveris, administruojamas Interneto vizijos specialistų).

Tokie serveriai naudojami itin dideliems ir didelius lankytojų srautus generuojantiems tinklapiams.

Privalumai:

 • Puikiai veikiantys serveriai Lietuvoje
 • Profesionalaus hostingo paslaugos
 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Vidinis SEO įrankis
 • Greitai reaguojantis pagalbos skyrius
 • Dažnai taikomos nuolaidos domenams

Trūkumai:

 • Atgalinės kopijos turi būti valdomos rankiniu būdu kliento ir išlieka tik vieną savaitę po sukūrimo
 • Norėtųsi atnaujintos vartotojo valdymo panelės

Apibendrinimas ir atsiliepimai:

Tikriausiai dažniausias pasirinkimas žmonių ar įmonių, kurie ieško hostingo paslaugų Lietuvoje. Puikiai veikiantys serveriai, dažnai suteikiamos nuolaidos domenams, patogus (nors šiek tiek ir pasenęs) valdymas, lengvas naujo tinklapio diegimas ar seno perkėlimas ir dar daugybe kitų privalumų. Dėl šios priežasties dauguma klientų ir vartotojų sutinka, kad tai yra geriausias hostingas Lietuvoje.

5. Hostgator – Puikus Hostingas Naujoms Svetainėms (Nedideliems Projektams)

Hostgator hostingasTikriausiai esate jau matę daugybe reklamų susijusiu Hostgator?

Ši įmonė itin daug investuoja į reklamą internete, nes turi ką pasiūlyti savo klientams.

Apart puikaus VPS hostingo kainos ir kokybės santykio, Hostgator puikiai tinka visiems smulkiems verslams ir jų tinklapiams, kurie neturi didelių poreikių bei ieškoma patikimo sprendimo (bent pradinėje stadijoje).

Visų pirma, čia hostingo paslaugas galėsite įsigyti vienomis mažiausių kainų rinkoje:

 • VPS hostingo kainos prasideda nuo 19,95 dolerių/mėn. (apie 17,00 eurų/mėn.)
 • Įprasto, Shared hostingo kainos prasideda nuo 2,75 dolerių/mėn. (2,3 eurų/mėn.)

Taip pat Hostgator siūlo ir kiekvienam užsiregistravusiam nemokamą domeną, nemokamą svetainės perkėlimą, lengvą valdymą bei SSL sertifikatą.

Vienas didžiausių privalumų, kad ši įmonė suteikia 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Hostgator kainos

Privalumai:

 • Nemokamas domenas pirmiesiems metams
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Patogus valdymas
 • Nemokama pagalba perkeliant savo seną tinklapį
 • Geras serverių darbas
 • Laiku reaguojantis pagalbos skyrius (nors kartais gali reikėti šiek tiek palaukti)

Trūkumai:

 • Daug reklamos esamiems vartotojams
 • Nėra kasdieninių tinklalapių atgalinių kopijų

Apibendrinimas ir atsiliepimai:

Iš esmės Hostgator turi kaip ir viską ko reikia geram hostingui norint patalpinti savo svetainę. Apibendrintai Hostgator yra viskas viename ko reikia vidutiniam verslui ir vartotojui: puikiai optimizuotas shared hostingas tinkantis įvairiems minimaliems projektams, geros kainos ir kokybės santykiu pasižymintis VPS hostingas ir kt.

Ar verta naudotis jų svetainių talpinimo paslaugomis, mes manome, kad taip, o jūs galite drąsiai išmėginti, kadangi ši įmonė siūlo net 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kokį Hostingą Rinktis?

Kokį hostingą pasirinkti – priklauso nuo jūsų svetainės dydžio bei lankytojų srauto.

Įprastai dauguma vidutinio dydžio elektroninių parduotuvių arba reprezentacinių tinklapių naudoja Shared hostingo paslaugas (įprastas svetainės talpinimas) ir tam reikalui mūsų prioritetai yra keli:

Jeigu tinklapis turi nemažus srautus ir pagrindinis klientų ratas yra iš skirtingų pasaulio valstybių – mes renkamės:

 • WP Engine – WordPress ir WooCommerce svetainėms;
 • BlueHost ir Siteground – Bet kokios turinio valdymo sistemos ar programinio kodo tinklalapiams.

Jeigu svetainė yra skirta Lietuvai tuomet mūsų pasirinkimas yra:

 • Interneto vizija – puikiai tinka bet kokio turinio valdymo sistemų ir dydžių tinklalapiams.

Na, o jeigu tik pradėjote kurti visiškai naują tinklalapį – visada galite išmėginti Hostgator ir susipažinti su jų teikiamomis paslaugomis + gausite nemokamai domeną!

Pabaigai

Nors serverių darbas yra glaudžiai susijęs su tinklapių sparta ir greičiu, tačiau nepamirškite, kad norint tinkamai optimizuoti tinklalapį jums reikalingos ir profesionalios SEO paslaugos.

Jeigu nesate patenkinti esamu jūsų svetainės hostingo tiekėjo paslaugomis – visada galite jį pakeisti!

Jeigu nesugebėsite to padaryti patys – mes galime jums padėti taip pat!

Rekomenduojame perskaityti:

SEO Specialistas

SEO Specialistas – Kas Jis? Kaip Pasirinkt Gerą?

Ar žinote, kad SEO paslaugos yra vienas iš esminių ir populiariausių būdų pritraukti tiesioginę auditoriją įsigyti…
Skaityti daugiau
SEO auditas

SEO Auditas: 10 Paprastų Žingsnių Tyrimui Atlikti!

SEO auditas - yra itin svarbi procedūra verslui, kuris užsiima elektronine prekyba arba turi įmonės veiklą…
Skaityti daugiau
Reklama Internete

Reklama Internete: Geriausia Strategija 2x Pardavimus!

Reklama internete, tai abstraktus terminas, bet tuo pačiu ir vienas svarbiausių žingsnių siekiant padidinti pardavimus ir…
Skaityti daugiau
SEO Kaina

Kiek Kainuoja SEO Paslaugos? Optimizavimo Kaina

SEO paslaugos yra vienas populiariausių internetinės reklamos srities paslaugų. Daugybė reklamos agentūrų, laisvai samdomų specialistų tiek…
Skaityti daugiau
LinkedIn reklama

LinkedIn Reklama Verslui: Svarba Ir Nauda 2024 m.

Mūsų klientai kartais mūsų klausia: ar LinkedIn reklama yra naudinga ir svarbi verslui? Ar rekomenduojate taikyti…
Skaityti daugiau
Facebook Reklama

Facebook Reklama 2024: Nauda ir Patarimai Verslui

Šių dienų reklamos milžinė ir pirmaujanti socialinių tinklų maratone yra Facebook platforma. Tai marketingo evoliucijos viršūnė,…
Skaityti daugiau