Email Marketing

Naujienlaiškiai

El. pašto marketingas, tai puikus metodas, kuris leidžia pristatyti naujus produktus bei akcijas klientams itin greitai bei auginti ir plėsti tikslinę auditoriją ir didinti įmonės žinomumą

Kaip veikia el. pašto marketingas?

El. pašto marketingas - reklamos būdas, kuris yra paruošiamas atsižvelgiant į kliento praeities veiksmus ir elgseną jūsų tinklapyje. Sėkmingai marketingo kampanijai elektroniniu paštu svarbu nusistatyti reklamos tikslus bei auditoriją ir atsižvelgiant į tai, sumaketuoti naujienlaiškį, kuris ir bus siunčiamas potencialiems klientams.

Duomenų bazės svarba

Sėkmingos reklaminės kampanijos elektroniniu paštu sėkmė priklauso nuo reklamos gavėjų. Kiekviena reklamos kampanija turi skirtingas auditorijas ir norint pasiekti tenkinamą rezultatą, reikia turėti atskiras el. paštų duomenų bazes ir jas pritaikyti pagal reklamos kampanijos tematiką bei nišą. 

Reklamos kampanijos strategijos nustatymas

Mes padėsime jums nuspręsti ir nustatyti tikslinę reklamos kampanijos auditoriją ir reklamos turinio informaciją.

Dizainas ir grafika

Sukursime naujienlaiškių grafinius šablonus bei paruošime jų turinį. 

Ataskaitos ir stebėjimas

Kiekvieną savaitę pateiksime naujienlaiškių ataskaitas, įvertinsime gavėjų elgsena, o gautus rezultatus pritaikysime efektyvesniai reklamos kampanijai.

Gaukite pasiūlymą mažiau nei per 12 val.

Norite užsisakyti naujienlaiškių siuntimo paslaugas, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.