Socialinių tinklų administravimas

Socialinių Tinklų Administravimas ir PPC Reklama

Jeigu ieškote patikimos agentūros, kuri padės jūsų verslui pasiekti akivaizdžiai pastebimų rezultatų (padidinti prekinio ženklo atpažįstamumą, klientų srautus bei pardavimus) iš socialinių tinklų (Facebook ir Instagram) PPC reklamos - susisiekite su mumis! Mūsų komanda jus pakonsultuos, išklausys jūsų poreikius bei pateiks geriausią pasiūlymą pagal nustatytas sąlygas.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Turinio pranešimų kūrimas ir planavimas socialinėje medijoje;
  • Vizualizacijos kūrimas ir apipavidalinimas socialinėje erdvėje;
  • Efektyvius reklamos biudžeto paskirstymas;
  • Pardavimų skatinimas pasitelkiant socialinius tinklus;
  • Detalios ir išsamios ataskaitos apie rezultatus ir jų pokyčius.

Socialinių tinklų administravimas, tai viena iš reklamos galimybių internete, siekiant išlaikyti esamą bei pritraukti naują tikslinę auditoriją verslui, supažindinti klientus su įmonės veikla, produktais socialiniuose tinkluose bei skatinti pardavimus.

Mūsų požiūris į reklamą socialiniuose tinkluose ir administravimą yra itin profesionalus. Mes ypač kreipiame dėmesį į pirmąjį pokalbį su klientu siekdami sukurti profesionalų ir grafiškai patrauklų turinį kurį naudojame kartu su efektyviomis reklaminėmis kampanijomis. 

Reklama internete, SEO optimizavimas ir Socialinių tinklų administravimas yra mūsų kasdienybės dalis. Mes kiekvieną dieną sekame socialinių tinklų ir paieškos sistemų algoritmų atnaujinimus, vyraujančias reklamos tendencijas socialinėje erdvėje bei internete. Įgautos žinios suteikia galimybę Jums pritaikyti efektyviausius reklamos sprendimus tiek socialinėje erdvėje, tiek ir internete einamuoju metu.

Nereikia pamiršti ir to, kad reklama socialiniuose tinkluose susideda ne tik iš puikiai pateikto ir adaptuoto turinio bet ir efektyvaus biudžeto paskirstymo. Mes pasirūpinsime, kad jūsų skirtas biudžetas reklamai būtų išnaudojamas kiek įmanoma efektyviau ir generuotų pastebimą grąžą!

Socialinių Tinklų Pavyzdžiai

Norite Pastebimų Rezultatų? Bendradarbiaukime!

Socialinių tinklų administravimo strategija

01

Strategijos Parinkimas

Sėkmingas socialinių tinklų administravimas ir strategija yra neatsiejama nuo platesnės organizacijos marketingo ir komunikacijos plano. 

Dažniausiai ji yra pritaikoma prie įmonės tikslų ir klientų, nebent poreikis yra kitoks.

Strategija susideda iš turinio plano sukūrimo, pagal kurį yra kuriami pranešimai, stilius ir tonas numatytuose publikuoti kanaluose.

Į strategiją taip pat įtraukiame ir numatomą biudžetą reklamai, analizuojami konkurentų reklamas ir jų generuojamą grąžą.

02

Socialinių Tinklų Administravimas

Nustatę socialinių tinklų marketingo planą mes sujungiame įmonės strateginį marketingo ir komunikacijos planą bei pritaikome jį administravimui ir reklamai socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Instagram ar LinkedIn

Mūsų kūrybinės idėjos yra derinamos kartu su klientu, jog numatomi rezultatai būtų maksimalūs ir užtvirtintų investicijos grąžą bei atitiktų prekinį ženklą.

Turėdami patirties tiek turinio kūrime, tiek kampanijų administravime, mes pasiekiame tikslinę jūsų prekės arba paslaugos auditoriją taip sumažindami neefektyvią biudžeto panaudojimo riziką iki minimalios.

Socialinių tinklų administravimo paslaugos
Reklama socialiniuose tinkluose

03

Reklama Socialiniuose Tinkluose

Mes sukursime jums tiek vizualus tiek tekstus, kurie bus pritaikyti kiekvienam atitinkamam socialiniam kanalui įskaitant Facebook ir Instagram.

Turinį apims kruopščiai parengtos vizualinės/banerinės reklamos (įskaitant ir video medžiagą) skatinančios prisidėti prie jūsų prekės ženklo žinomumo bei produkto ar paslaugos konversijos (pardavimų).

Siekiant rasti labiausiai klientų dėmesį ir pardavimus skatinančią reklamos kampaniją socialiniuose tinkluose, Facebook reklama reikalauja detalaus pasiruošimo ir testavimo.

04

Ataskaitos

Kaip dalį socialinių tinklų marketingo paslaugų mes teikiame reguliarias mėnesines ataskaitos ir atliekama duomenų analizė strateginiuose susirinkimuose.

Tai leidžia mums analizuoti rezultatus, tikrinti nustatytų strategijų įgyvendinimą ir planuoti būsimus tolimesnius žingsnius.

Nuosekliai stebint mūsų kampanijų rezultatus yra labai svarbu nuolatos tobulinti strategiją ir suteikti mūsų klientams apčiuopiamą rezultatą.

Mes taip pat padėsime suformuluoti keletą metrikų ir etalonų, kad galėtume įvertinti jūsų sėkmę laikui bėgant ir padėti jums priimti geriau informuotus, su duomenimis susijusius sprendimus.

Ataskaitos socialiniuose tinkluose

Socialinių Tinklų Administravimo Nauda Verslui

Vartotojų Lojalumo Skatinimas

Vienas iš geriausių būdų pritraukti auditoriją ir skatinti lojalumą – reklaminių kampanijų kūrimas tikslinei auditorijai.


Mūsų komanda nustatys lankytojų elgseną ir tikslinę auditoriją bei atsižvelgiant į kampanijų rezultatus pateiks analitinę informaciją.

Pardavimų Didinimas

Socialinių tinklų administravimas ne tik didina vartotojų lojalumą ir geriną prekinį ženklą, bet ir didina pardavimų konversijos dydį.

 

Mūsų komanda padės jūsų verslui sėkmingai plėsti potencialių klientų ratą bei palaikyti grįžtamąjį ryšį su esamais!

Konkurencinis Pranašumas

Socialinių tinklų administravimas yra puiki galimybė įgyti konkurencinį pranašumą prieš konkurentus bei pakeisti vartotojo požiūrį į jūsų teikiamą paslaugą ar parduodamą produktą.

Prekinio Ženklo Populiarinimas

Efektyviai valdomi socialiniai tinklai didina prekinio ženklo žinomumą. Tai daroma naudojant ir kuriant įvairius pranešimus bei perteikiant vartotojams aktualią informaciją įvairiomis vizualizacijomis.

Ar Verta Investuoti į Reklamą Socialiniuose Tinkluose?

Reklama socialiniuose tinkluose ženkliai didina prekinio ženklo atpažįstamumą.

Investavimas į reklamą socialiniuose tinkluose leidžia pasiekti tikslinę auditoriją efektyviau, nes galima naudoti išsamią demografinę, geografinę ir elgsenos segmentaciją, kas padidina reklamos pasiekiamumą ir atitinka vartotojų poreikius.

Socialinių tinklų reklama siūlo aukštą grąžos iš investicijų (ROI) santykį, nes leidžia tiksliai matuoti kampanijų veiksmingumą realiu laiku, suteikdama galimybę greitai koreguoti strategijas ir optimizuoti išlaidas.

Remiantis 2023 m. duomenimis, daugiau nei 3,6 milijardo žmonių naudojasi socialiniais tinklais visame pasaulyje, o tai suteikia verslams galimybę pasiekti platų ir įvairų vartotojų ratą.

Socialinių tinklų reklama skatina vartotojų/pirkėjų įsitraukimą su prekiniu ženklu. O tai yra itin svarbu kurti santykius su klientu bei išlaikyti lojalumą.

Ar Jūsų Socialiniai Tinklai Prižiūrimi Efektyviai?

Daugiau nei 80% socialinių paskyrų Lietuvoje yra neprižiūrimos arba prižiūrimos itin neefektyviai!

Jeigu galite priskirti savo verslui bent vieną iš išvardintų punktų - jūsų socialinė erdvė prižiūrima neefektyviai.

  • Klaidingai nustatoma (nenustatoma visai) auditorija, remiantis demografiniais rodikliais, produkto/paslaugos reklamai socialinėje erdvėje;
  • Leidžiant mokamą reklamą socialiniuose tinkluose nėra testuojami skelbimai ir jų generuojama grąža;
  • Straipsniai ir pranešimai socialinėje erdvėje publikuojami itin retai;
  • Grafinės vizualizacijos nėra išreikštos, surištos su turiniu - unikalios ir generuojančios didesnį paspaudimų (ang. CTR) santykį;
  • Klientų ir vartotojų užklausos ir žinutės socialinėje erdvėje atrašomos ilgiau nei per 30 min.

Efektyvus Facebook Puslapio Administravimas

Tiek Instagram, tiek Facebook puslapio administravimas turi būti atliekamas kiek įmanoma efektyviau. Kuo geriau verslo socialinis tinklas yra prižiūrimas, tuo efektyviau yra paskirstomos jūsų lėšos.

Kokia Administravimo Kaina?

Kiekvienam projektui socialinių tinklų administravimo ir reklamos kaina skirtinga. Kaina yra nustatoma atsižvelgiant į turimą kliento biudžetą, užsibrėžtus tikslus, konkurenciją rinkoje bei socialinių paskyrų skaičių.

Prieš pateikiant jums pasiūlymą skiriame laiko, nustatome prioritetus, įvertiname ir sukuriame strategiją bei administravimo planą ir atsižvelgus į projekto dydį bei sudėtingumą pateikiame jums kelis pasirinkimus, kurie jūsų verslui būtų tinkami.