Socialinių tinklų administravimas

Socialinių Tinklų Administravimas ir PPC Reklama

Jeigu ieškote patikimos agentūros, kuri padės jūsų verslui pasiekti akivaizdžiai pastebimų rezultatų pagal nustatytą biudžetą - susisiekite su mumis! Mūsų komanda jus pakonsultuos, išklausys jūsų poreikius bei pateiks geriausią pasiūlymą pagal nustatytas sąlygas.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Turinio pranešimų kūrimas ir planavimas socialinėje medijoje;
  • Vizualizacijos kūrimas ir apipavidalinimas socialinėje erdvėje;
  • Efektyvius reklamos biudžeto paskirstymas;
  • Pardavimų skatinimas pasitelkiant socialinius tinklus;
  • Detalios ir išsamios ataskaitos apie rezultatus ir pokyčius.

Socialinių tinklų administravimas, tai viena iš reklamos galimybių internete, siekiant išlaikyti esamą bei pritraukti naują tikslinę auditoriją verslui, supažindinti klientus su įmonės veikla, produktais socialiniuose tinkluose bei skatinti pardavimus.

Mūsų požiūris į socialinių tinklų marketingą ir administravimą yra itin profesionalus. Mes ypač kreipiame dėmesį į pirmąjį pokalbį su klientu siekdami sukurti profesionalų ir grafiškai patrauklų turinį kurį naudojame kartu su efektyviomis reklaminėmis kampanijomis. 

Reklama internete, SEO Paslaugos ir Socialinių Tinklų Administravimas yra mūsų kasdienybės dalis. Mes kiekvieną dieną sekame socialinių tinklų ir paieškos sistemų algoritmų atnaujinimus, vyraujančias reklamos tendencijas socialinėje erdvėje bei internete. Įgautos žinios suteikia galimybę Jums pritaikyti efektyviausius reklamos sprendimus tiek socialinėje erdvėje, tiek ir internete einamuoju metu.

Nereikia pamiršti ir to, kad reklama socialiniuose tinkluose susideda ne tik iš puikiai pateikto ir adaptuoto turinio bet ir efektyvaus biudžeto paskirstymo. Mes pasirūpinsime, kad jūsų skirtas biudžetas reklamai būtų išnaudojamas kiek įmanoma efektyviau!

Norite Pastebimų Rezultatų? Bendradarbiaukime!

Socialinių tinklų administravimo strategija

01

Strategijos Parinkimas

Sėkmingas socialinių tinklų administravimas ir strategija yra neatsiejama nuo platesnės organizacijos marketingo ir komunikacijos plano. Tačiau dažniausiai ji yra pritaikoma prie įmonės tikslų ir klientų, nebent poreikis yra kitoks.

Strategija susideda iš turinio plano sukūrimo, pagal kurį yra kuriami pranešimai, stilius ir tonas numatytuose publikuoti kanaluose.

02

Socialinių Tinklų Administravimas

Nustatę socialinių tinklų marketingo planą mes sujungiame įmonės strateginį marketingo ir komunikacijos planą bei pritaikome jį administravimui ir reklamai socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Instagram ar LinkedIn

Mūsų kūrėjų kūrybinės idėjos yra derinamos kartu su klientu, jog numatomi rezultatai būtų maksimalūs ir užtvirtintų investicijos grąžą.

Turėdami patirties tiek turinio kūrime, tiek kampanijų administravime, mes pasiekiame tikslinę jūsų prekės arba paslaugos auditoriją taip sumažindami neefektyvią biudžeto panaudojimo riziką iki minimalios.

Socialinių tinklų administravimo paslaugos
Reklama socialiniuose tinkluose

03

Reklama Socialiniuose Tinkluose

Mūsų turinio kūrėjų komandą sudarys tinkamiausias pagal kliento poreikį pritaikytas istorijas kiekvienam atitinkamam socialiniam kanalui įskaitant Facebook ir Instagram.

Šios istorijos taip pat apims kruopščiai parengtas banerines reklamas skatinančias prisidėti prie jūsų prekės ženklo žinomumo bei produkto ar paslaugos konversijos.

Kaip veikia Facebook puslapio administravimas ir reklama - siūlome susipažinti čia.

04

Ataskaitos

Kaip dalį socialinių tinklų marketingo paslaugų mes teikiame reguliarias mėnesines ataskaitos ir atliekama duomenų analizė strateginiuose susirinkimuose.

Tai leidžia mums analizuoti rezultatus, tikrinti nustatytų strategijų įgyvendinimą ir planuoti būsimus tolimesnius žingsnius.

Nuosekliai stebint mūsų kampanijų rezultatus yra labai svarbu nuolatos tobulinti strategiją ir suteikti mūsų klientams apčiuopiamą rezultatą.

Mes taip pat padėsime suformuluoti keletą metrikų ir etalonų, kad galėtume įvertinti jūsų sėkmę laikui bėgant ir padėti jums priimti geriau informuotus, su duomenimis susijusius sprendimus.

Ataskaitos socialiniuose tinkluose

Kiek Kainuoja Socialinių Tinklų Administravimas ir Reklama?

Kiekvienam projektui socialinių tinklų administravimo ir reklamos kaina skirtinga. Kaina yra nustatoma atsižvelgiant į turimą kliento biudžetą, užsibrėžtus tikslus, konkurenciją rinkoje bei socialinių paskyrų skaičių.

Kiekvienam klientui skiriame laiko, nustatome prioritetus bei preliminarią kainą atsižvelgus į projekto dydį bei sudėtingumą. Susisiekus su mumis ir mes pasiūlysime geriausią variantą jums atitinkantį jūsų lūkesčius bei turimą biudžetą!

Daugiau Pavyzdžių:

Socialinių Tinklų Pavyzdžiai

Socialinių Tinklų Administravimo Nauda Verslui:

 

Vartotojų lojalumo skatinimas

Vienas iš geriausių būdų pritraukti auditoriją ir skatinti lojalumą – reklaminių kampanijų kūrimas tikslinei auditorijai.


Mūsų komanda nustatys lankytojų elgseną ir tikslinę auditoriją bei atsižvelgiant į kampanijų rezultatus pateiks analitinę informaciją.

Pardavimų didinimas

Socialinių tinklų administravimas ne tik didina vartotojų lojalumą ir geriną prekinį ženklą, bet ir didina pardavimų konversijos dydį.

 

Mūsų komanda padės jūsų verslui sėkmingai plėsti potencialių klientų ratą bei palaikyti grįžtamąjį ryšį su esamais!

Konkurencinis pranašumas

Socialinių tinklų administravimas yra puiki galimybė įgyti konkurencinį pranašumą prieš konkurentus bei pakeisti vartotojo požiūrį į jūsų teikiamą paslaugą ar parduodamą produktą.

Prekinio ženklo populiarinimas

Efektyviai valdomi socialiniai tinklai didina prekinio ženklo žinomumą. Tai daroma naudojant ir kuriant įvairius pranešimus bei perteikiant vartotojams aktualią informaciją įvairiomis vizualizacijomis.

Ar Verta Investuoti į Reklamą Socialiniuose Tinkluose?

Socialiniai tinklai per pastaruosius metu tapo viena iš kertinių žmonių gyvenimo dalių. 

Pasak 2017 metais atliktų tyrimų duomenimis, vidutiniškai žmogus per dieną socialiniuose tinkluose praleidžia apie 116 minučių arba 1 valandą ir 54 minutes. Tai yra itin ilgas laiko tarpas, kuriuo verslas turėtų pasinaudoti!

Žmonės socialiniuose tinkluose gauna įvairios informacijos su pasiūlymų ją perskaityti ar kitaip tapti tam tikro pranešimo dalimi (patinka mygtuko paspaudimai).

Būtent dėl šios priežasties - tinkamai paruoštas socialinių tinklų administravimas yra itin svarbi reklamos proceso dalis. Sėkmingam verslui yra būtinas inovatyvus ir atsakingas socialinių tinklų administravimas.

1 val. 54 min.

Tiek laiko vidutiniškai kiekvienas iš mūsų praleidžiame naršydami socialiniuose tinkluose kiekvieną dieną.

 

Jeigu atstovaujate verslą - išnaudokite tai!

Ar Jūsų Socialiniai Tinklai Prižiūrimi Efektyviai?

Daugiau nei 80% socialinių paskyrų Lietuvoje yra neprižiūrimos arba prižiūrimos itin neefektyviai!

Koks yra Neefektyvus Socialinių Tinklų Administravimas?

Jeigu galite priskirti savo verslui bent vieną iš išvardintų punktų - jūsų socialinė erdvė prižiūrima neefektyviai.

  • Klaidingai nustatoma (nenustatoma visai) auditorija, remiantis demografiniais rodikliais, produkto/paslaugos reklamai socialinėje erdvėje;
  • Straipsniai ir pranešimai socialinėje erdvėje publikuojami rečiau nei kartą per savaitę;
  • Grafinės vizualizacijos nėra išreikštos, surištos su turiniu - unikalios ir generuojančios didesnį paspaudimų (ang. CTR) santykį;
  • Klientų ir vartotojų užklausos ir žinutės socialinėje erdvėje atrašomos vėliau nei per 30 min;
  • Neskelbiamos AKCIJOS, NAUJIENOS ir ŽAIDIMAI prizams laimėti.

Efektyvus Facebook Puslapio Administravimas

Tiek Instagram, tiek Facebook puslapio administravimas turi būti atliekamas kiek įmanoma efektyviau. Kuo geriau verslo socialinis tinklas yra prižiūrimas, tuo efektyviau yra paskirstomos jūsų lėšos.

Mes galime jums padėti!