Filmavimo paslaugos

Filmavimo Paslaugos 

Mūsų teikiamos filmavimo paslaugos yra dar vienas puikus būdas ištransliuoti reikalingą žinutę tiesioginiam prekės, paslaugos gavėjui ar net jūsų bendradarbiui - kolegai.

Mes filmuojame ir montuojame įvairaus pobūdžio video klipus, pradedant nuo standartinių reklamos video klipų, produktų apžvalgų bei baigiant jūsų įmonės šventės video įrašu.

Paslaugų Sąrašas

  • Profesionalus filmavimas (operatoriaus paslauga) – šis paslauga naudojama kuomet jūs jau turite video medžiagos idėja ir žinote nuo A iki Z filmavimo eigą bei bendrą įrašo temą. Filmavimai atliekami su profesionaliomis kameromis bei dronu. 
  • Scenarijaus kūrimas - jeigu neturite apsibrėžę scenarijaus numatytam reklaminiam klipui – mes galime jums padėti! Sukursime scenarijų, užtvirtinsime kartu su jumis bei atliksime filmavimo bei montavimo darbus.
  • Montavimas - kiekvienas mūsų video klipas yra  profesionaliai sumontuojamas pagal numatytą ir sutartą trukmę su klientu.
  • Subtitrų paruošimas - jeigu kuriate reklamą lietuvių kalba, bet norite ją pritaikyti ir užsienio rinkai mes išversime tekstą bei pridėsime subtitrus.

Dirbame visoje Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitose miestuose.

ĮMONIŲ VAKARĖLIŲ / RENGINIŲ FILMAVIMAS 

Mes filmuojame ir montuojame įvairaus tipo įmonės renginius bei vakarėlius visoje Lietuvoje. Pasirūpinkite įsimintiniausiomis vakarėlio akimirkomis! 

 

REKLAMINIŲ KLIPŲ FILMAVIMAS  

Jeigu turite paruoštą scenarijų reklaminiam vaizdo klipui - mes jį nufilmuosime ir sumontuosime pagal jūsų pateiktus reikalavimus. Jeigu neturite paruošę scenarijus - padėsime sukurti!

PRODUKTŲ REKLAMŲ - APŽVALGŲ FILMAVIMAS   

Norite dar geriau perteikti parduodamo produkto savybes ir specifikacijas klientui? Mes nufilmuosime ir sumontuosime puikų vaizdo klipą, kurio dėka jūsų parduodamas produktas taps dar labiau matomas!

KITOS FILMAVIMO PASLAUGOS (PAGAL UŽKLAUSĄ)

Turite kitų filmavimo ir montavimo poreikių, kurių nesame įvardiję? Būtinai susisiekite su mumis ir pasistengsime jums padėti!

Keletas Darbų Pavyzdžių:

Filmavimo Paslaugų Kaina

Filmavimo paslaugoms bazinės kainos nenustatome, o vertiname gavę kliento užklausą bei reikalavimus. Kiekvienas projektas yra skirtingas bei turi atitinkamus sudėtingumo lygius, kurie vertinami darbo valandomis.

Siekdami gauti geriausią rezultatą už nustatytą kainą su kiekvienu klientu individualiai vertiname poreikį, biudžetą ir nustatome paslaugų kainą. Susisiekite su mumis, išdėstykite savo poreikius ir mes pateiksime jūsų poreikius bei biudžetą atitinkantį pasiūlymą.

  • Filmavimo paslaugos – filmuojame tiek kiek reikia klientui pagal iš anksto nustatytas sąlygas. Įprastai ir vidutiniškai filmavimo paslaugos trunka nuo 3 iki 6 valandų.
  • Scenarijaus kūrimas – tai yra kiek ilgesnis procesas, kadangi kiekviena detalė yra vertinama ir peržiūrima su užsakovu. Šis procesas gali trukti nuo 1 iki 3 savaičių mažos apimties video klipams. Scenarijaus kūrimas yra reikalingas tik reklaminėms vaizdo klipams.
  • Video montavimas – video montavimo procesas yra visiškai priklausomas nuo video medžiagos kiekio.

Filmavimo ir Montavimo Terminai

Standartiniai montavimo terminai:

  • Video reklama (1-2 minučių trukmės) – 2 savaitės.
  • Produkto reklama (45 sek. – 1.30 min.) – 1 savaitė.
  • Įmonės šventė, įmonės prisistatymas ir kt. ( 3-5 minučių) – 3 savaitės.

Paslaugos pristatymo terminai yra kintantys ir priklauso nuo užsakovu poreikių.

Įprastai standartinis paslaugos laikotarpis, į kurį yra įtraukiama filmavimas + montavimas užtrunka iki 3-4 savaičių.