SEO Mokymai

SEO Mokymai ir Kursai Pradedantiesiams

Addad.lt skaitmeninės rinkodaros agentūros organizuojami SEO mokymai yra puiki įžanga susipažinti su viena perspektyviausių ir svarbiausių profesijų verslo augimo atžvilgiu rinkoje – SEO specialisto.

Mokymai Organizuojami

Mūsų organizuojami SEO kursai skirti:

 • Pradedantiesiams SEO specialistams;
 • Smulkių įmonių vadovams;
 • Interneto svetainių administratoriams;
 • Marketingo specialistams;
 • Visiems, kuriems aktualu kokia įtaką Google paieška daro verslui bei kaip būti vienu iš TOP rezultatų paieškos sistemoje.

Artimiausi SEO Mokymai 

SEO mokymai bus rengiami tiek gyvai, tiek ir online - datos ir platesnė informacija greitai bus atnaujinta.

Registracija atidaryta: žemiau galite užpildyti paraišką ir kuomet bus patikslinta mokymų data ir programa - mes su jumis susisieksime.

 

SEO Mokymų Trukmė

SEO mokymų trukmė – 4 paskaitos po 1 val. + 45 min. pietų pertrauka.

SEO Mokymų Kaina

SEO mokymų kaina vienam asmeniui – 70.00 eurų.

Po mokymų kiekvienam dalyviui bus atsiųstas vaizdo įrašas, siekiant, kad informacija būtų įsisavinta kaip įmanoma geriau.

SEO Kursų Nauda ir Įgytos Žinios

Po interaktyvių ir naudingų daugiau nei 4 valandų mokymų dienos jūs įgausite visas reikalingas žinias (teorines ir praktines) pradedantiesiams bei patarimus ir gaires kaip toliau galite tobulintis ir augti kaip specialistas šioje srityje.

Mūsų įmonė po mokymų taip pat siūlo praktines galimybes SEO specialisto kėdėje su tikimybe įsidarbinti Junior SEO Specialisto pareigose ateityje ir įgyti dar daugiau patirties šioje srityje.

Išklausius Šiuos Mokymus Jūs Galėsite:

 • Tiksliai apibūdinti SEO kaip procesą bei įvardinti šio proceso atskiras rūšis.
 • Žinosite plačiausiai naudojamas SEO optimizavimo strategijas ir jų įgyvendinimo principus.
 • Sugebėsite nustatyti ir parinkti SEO optimizavimo planą tinklapiui / verslui, kad parduodami produktai ar paslaugos būtų matomi TOP Google paieškos pozicijose.

Individualūs SEO Mokymai ir Kursai Įmonėms

Organizuojame ir individualius SEO mokymus įmonėms. Jeigu norite supažindinti savo darbuotojus su SEO metodika ir geriausiomis praktikomis itin paprastai ir nesudėtingai - susisiekite su mumis.

 

SEO Mokymų Temos

 1. Įvadas - Kas yra SEO? Pradžioje visus mokymų dalyvius dar kartelį supažindiname su SEO procesu, aptarsime naudojamas SEO metodikas, algoritmų atnaujinimus bei efektyvaus asmeninio tobulėjimo ir mokymosi būdus.
 2. Raktinių žodžių svarba ir jų analizė – Aptarsime kodėl raktažodžiai yra viena iš svarbiausių sėkmingo SEO optimizavimo dalių.
 3. Vidinis SEO optimizavimas – Aptarsime ir panagrinėsime kodėl yra svarbus vidinis SEO optimizavimas ir kaip jį teisingai atlikti.
 4. Išorinis SEO optimizavimas - Neatsiejama SEO paslaugų ir mokymų dalis yra ir tema apie išorinį SEO optimizavimą. Šioje mokymų dalyje aptarsime apie svarbiausias išorinio optimizavimo strategijas ir be jokios abejonės atgalinių nuorodų (ang. backlinks) svarbą.
 5. SEO įrankiai – susipažinsime ir išmoksime naudotis populiariausiais mokamais bei nemokamais ir svarbiausiais įrankiais, kurie palengvina kasdieninį SEO specialisto darbą.
 6. Atvejų analizė – mokymų pabaigoje pasitikrinsime įgytas žinias, peržiūrėsime kelias atvejų analizes ir įvertinsime mokymosi rezultatus bei medžiagą. Taip pat dalį laiko skirsime klausimams ir bendrai diskusijai.

SVARBI INFORMACIJA APIE MOKYMUS:

 • Mokymai įprastai vyksta nuo nuo 10:00 iki 15:00 val.
 • Mokymus sudaro 4 skirtingos temos po preliminariai trukančios apie + 1 val. 
 • Tarp temų pertraukų turėsite 10 minučių pertraukas nubėgti atsigerti kavos, arbatos bei pabendrauti su lektoriumi bei mokymuose dalyvaujančiais kolegomis.
 • Kaip darbo priemonę rekomenduojame turėti paruoštą kompiuterį. Mokymų metu bus atliekamos kelios praktinės užduotis, tad dalyvauti mokymuose prie kompiuterio bus patogiau. 
 • Po mokymų įgysite mūsų išduodamą sertifikatą, kad išklausėte SEO pradžiamokslio kursą.

Atminkite!

 Šie mokymai skirti perteikti visą svarbiausią informaciją Jums, tad mokymų metu galite drąsiai bendrauti su lektoriumi ir kolegomis aptariamos temos klausimais.

Mes tikimės, kad po šių mokymų Jūs puikiai žinosite kas yra SEO ir kaip pradėti siekti puikių rezultatų paieškos sistemose.

SEO Mokymų Temos – Detaliau

Mokymų metu visą laiką išdalijome į 4 temas. Prašome susipažinti apie kiekvieną iš jų detaliau.

1. SEO Įvadas ir Raktinių Žodžių Analizė

Pirminė mokymų tema yra skirta susipažinti su SEO bendrąja prasme.

Šioje dalyje apžvelgsime kas yra SEO, pakalbėsime ir supažindinsime jus su 3 skirtingomis ir bendrinėmis SEO strategijomis, aptarsime SEO pokyčius per pastaruosius kelis metus bei pasiruošime 2024 m. SEO pokyčiams.

Taip pat, prie šios temos prijungėme ir vieną kertinių SEO sudedamųjų dalių – raktažodžius.

Sužinosite kokia priklausomybė geriems SEO rezultatams turi teisingai parinkti raktiniai žodžiai bei kaip juos analizuoti ir adaptuoti bei pritaikyti savo tinklapyje.

SEO įvado mokymai
Vidinė SEO optimizacija mokymai

2. Vidinė SEO Optimizacija

Antrą mokymų dalį skirsime tik vidinei SEO optimizacijai.

Iš patirties pastebėjome, kad daugybė svetainių administratorių ir verslininkų tiki, kad geri rezultatai priklauso tik nuo išorinio optimizavimo, tačiau tai yra visiškai klaidingas faktas.

Vidinis SEO optimizavimas yra kertinė gero rezultato dalis. Neatlikus ir neparuošus tinkamo vidinio tinklapio optimizavimo – sunku tikėtis gerų rezultatų.

Ir atvirkščiai:

Kartais užtenka puikiai optimizuoto tinklapio ir tiek gali pakakti pamatyti tinklapį TOP Google pozicijose.

Šioje dalyje kalbėsime apie:

 • Vidinį tinklapio auditą;
 • Tinklapio struktūros ir krovimosi greičio svarbą;
 • Publikuoto arba naujo turinio optimizavimo, įvertinimo ir adaptavimo reikšmę;
 • URL adreso svarbą;
 • Meta žymų reikšmę („Meta Title" ir „Meta Description");
 • Publikuojamų paveikslėlių svarbą ir jų optimizavimą;
 • Vidinių nuorodų reikšmę rezultatams;

3. Vidinė ir Išorinė SEO Optimizacija

Dalį 3 dalies skirsime pabaigti aptarti informacijai apie vidinį tinklapio optimizavimą ir kartu apjungsime su kitu svarbiu faktoriumi Išorine SEO optimizacija.

Dauguma specialistų išorinę SEO optimizaciją susieja su atgalinėmis nuorodomis.

Tad būtent šioje dalyje ir aptarsime:

 • Kas yra atgalinės nuorodos ir kodėl jos reikalingos?
 • Kaip atskirti kur yra geros, o kur yra žalingos atgalinės nuorodos?
 • Supažindinsime su geriausiai vertinamomis atgalinių nuorodų gavimo strategijomis.
Išorinė SEO optimizacija mokymai
Atvejų analizė ir klausimai

4. Atvejų Analizė + Klausimai

Paskutinė mokymų dalis skirta apibendrinti tai ką išmokome per visą dieną.

Aptarsime tinklapių atvejų analizes ir jų naudotas strategijas bei rezultatus, atliksite kelias užduotis žinioms užtvirtinti bei likusią dalį laiko skirsime jūsų klausimams.