Internetinės Svetainės Priežiūra: Kokios Esminės Klaidos?

Internetinės svetainės priežiūraAr esate pagalvoję, kodėl internetinės svetainės priežiūra yra itin svarbi ir dažnai akcentuojama daugumoje tarptautinių ir mažesnių, vietinių verslų?

Internetinės svetainės priežiūra gali padėti išvengti duomenų nutekėjimo ir praradimo, kuris gali itin neigiamai paveikti jūsų verslą.

Ar žinote:

O ar žinote kaip dažnai jūsų verslo ar asmeninė internetinė svetainė yra prižiūrima ir atnaujinama?

Jeigu ne, siūlome perskaityti šį straipsnį iki pabaigos ir įsitikinti ar teisingai administruojate – prižiūrite internetinę svetainę.

Internetinės Svetainės Priežiūra: 5 Esminės Klaidos

Pagrindinės ir esminės internetinės svetainės administravimo ir prižiūrėjimo klaidos kyla iš to, kuomet juridinis arba individualus asmuo neturi pakankamai žinių ir laiko techniškai prižiūrėti ir administruoti internetinę svetainę.

Dažnai atskiri verslai taip pat pamiršta nusamdyti šios srities specialistą, suburti IT komandą ar įkurti atskirą padalinį, kuris būtų skirtas interaktyvios erdvės priežiūrai bei svarbioms korekcijoms atlikti.

Be jokios abejonės tai priklauso nuo verslo ir įmonės dydžio.

Mažoms įmonėms įprastai naudinga nusisamdyti vieną asmenį ar kitą įmonę, kuri užtikrintų saugų ir sklandų tinklapio veikimą.

1. Paliktos Klaidos Instaliavimo / Kūrimo Proceso Metu

Klientams, kurie užsisako internetinės svetainės kūrimo paslaugą yra itin svarbu po atliktų darbų įvertinti jų kokybę.

Kokybė susideda ne tik iš vizualinio aspekto bei tinklapio papildinių ir modulių funkcionavimo, bet ir iš vidinio kodo bei galimai paliktų klaidų jame.

Labai svarbu po atlikto užsakymo (svetainės sukūrimo proceso) turėtų žmogų ar komandą iš savo pusės, kuris/kuri turėtų reikalingas žinias patikrinti ar tinklapio kūrimo procese nebuvo palikta, kad ir mažiausių programinio kodo klaidų.

Net ir minimali klaida tinklapyje, kurios jūs galite ir nepastebėti, gali stabdyti efektyvų internetinės svetainės darbą.

2. Apsaugos Užtikrinimas

Kita svarbi klaida, kurią daro nemažai svetainių valdytojų – neapsaugo tinklapio nuo galimų įsibrovimų ar kitokių kenkėjiškų atakų (ang. Brute-Force).

Šios atakos lėtina serverio bei tinklapio darbą ir padidina riziką prarasti visus egzistuojančius duomenis jame.

Internetinės svetainės priežiūrai tai yra itin svarbu, kadangi įsilaužimai prie administracinio pulto yra vieni pavojingiausių duomenų saugumo atžvilgiu.

3. Aplikacijų ir Modulių Atnaujinimas

Internetinių svetainių priežiūros klaidosJeigu jūsų tinklapis kurtas ant specifinės turinio valdymo sistemos, tuomet aplikacijų ir modulių atnaujinimas, tai viena iš dažniausiai pasikartojančių ir pasitaikančių klaidų prižiūrint šiuos internetinius tinklapius.

Dauguma svetainių valdytojų patalpinę reikalingą informaciją klientams, tinklapio viduje palieką ją visiškai neprižiūrima.

Svetainėje egzistuojantys papildiniai (atsiskaitymo moduliai, kalbų paketai, apsaugos priemonės) reikalauja nuolatinio atnaujinimo.

Jeigu šie papildiniai ar kiti tinklapyje egzistuojantys papildiniai nėra atnaujinami reguliariai, svetainės kodas yra pažeidžiamas ir iškyla grėsmė, kad tinklapis bus nulaužtas.

Negana to:

Neatnaujinus veikiančius modulius ir modifikacijas internetinės svetainės priežiūra tampa daug sunkesnė ateityje.

4. Turinio Atnaujinimas

Taip pat svarbu, kad internetinėje svetainėje, nesvarbu kokios srities ir kategorijos, turėtų būti reguliariai atnaujinamas turinys.

Pagrindinis turinio atnaujinimo principas yra straipsnių ir kitos svarbios bei aktualios informacijos perteikimas tinklapio vartotojams.

Kodėl tai svarbu?

Reguliariai atnaujinamas turinys pritraukia į jūsų svetainę naujų vartotojų, kurie potencialiai gali tapti jūsų klientais bei jūs „įrodote“ paieškos sistemoms, kad jūsų svetainė pateikia įdomią ir svarbią informaciją vartotojams.

Tai yra svarbu orientuojantis į geresnius organinės paieškos rezultatus.

5. Atsarginės Kopijos (ang. backup)

Ar žinote kaip dažnai jūsų svetainėje yra kuriamos ir saugomos informacijos, duomenų bazės atsarginės kopijos?

Atsarginės kopijos, net jeigu ir jūsų internetinės svetainės priežiūra, nėra atliekama idealiai, apsaugos jus nuo visiško informacijos praradimo nulaužimo atveju.

Itin svarbu atsakingai prižiūrėti ir tvarkyti tinklapio atsargines kopijas, nes net nelaimės ir duomenų praradimo atveju, jūs viską atkursite greičiau nei per vieną minutę!

Išvada:

Internetinės svetainės, interaktyvioje erdvėje, yra tarsi jūsų verslo ar asmenybės identitetas, kurio pagalba jūs galite nurodyti kuo jūs verčiatės, kas jūs esate ir kas jus domina.

Dauguma atvejų, informacija patalpinta internetinėje svetainėje yra pirminis ir įžanginis žingsnis į sandorį.

Būtent dėl šios priežasties internetinės svetainės priežiūra yra reikalinga tam, kad išvengtumėte galimų nulaužimų, informacijos praradimo bei geriau pateiktumėte savo paslaugas ar prekes būsimiems klientams.

Jeigu esate individualus asmuo arba atstovaujate juridiniam asmeniui ir po šio straipsnio susimastėte ar tikrai jūsų internetinė svetainė yra tinkamai prižiūrima, susipažinkite su mūsų internetinių svetainių kūrimo ir priežiūros paslaugomis bei drąsiai susisiekite su mumis ir užduokite jums svarbius klausimus.

Jei ši informacija gali būti naudinga jūsų kolegoms, draugams ar pažįstamiems – nepamirškite pasidalinti.

Rekomenduojame perskaityti:

SEO Specialistas

SEO Specialistas – Kas Jis? Kaip Pasirinkt Gerą?

Ar žinote, kad SEO paslaugos yra vienas iš esminių ir populiariausių būdų pritraukti tiesioginę auditoriją įsigyti…
Skaityti daugiau
SEO auditas

SEO Auditas: 10 Paprastų Žingsnių Tyrimui Atlikti!

SEO auditas - yra itin svarbi procedūra verslui, kuris užsiima elektronine prekyba arba turi įmonės veiklą…
Skaityti daugiau
Reklama Internete

Reklama Internete: Geriausia Strategija 2x Pardavimus!

Reklama internete, tai abstraktus terminas, bet tuo pačiu ir vienas svarbiausių žingsnių siekiant padidinti pardavimus ir…
Skaityti daugiau
SEO Kaina

Kiek Kainuoja SEO Paslaugos? Optimizavimo Kaina

SEO paslaugos yra vienas populiariausių internetinės reklamos srities paslaugų. Daugybė reklamos agentūrų, laisvai samdomų specialistų tiek…
Skaityti daugiau
LinkedIn reklama

LinkedIn Reklama Verslui: Svarba Ir Nauda 2024 m.

Mūsų klientai kartais mūsų klausia: ar LinkedIn reklama yra naudinga ir svarbi verslui? Ar rekomenduojate taikyti…
Skaityti daugiau
Facebook Reklama

Facebook Reklama 2024: Nauda ir Patarimai Verslui

Šių dienų reklamos milžinė ir pirmaujanti socialinių tinklų maratone yra Facebook platforma. Tai marketingo evoliucijos viršūnė,…
Skaityti daugiau