Google AdWords Reklama

Google AdWords Reklama

Google AdWords Reklama - mokamas internetinės rinkodaras įrankis. Šio įrankio dėka sukuriama apmokestinta reklama internete, kuri yra atrenkama ir rodoma klientams pagal jų pomėgius, ankstyvesnias paieškas bei jūsų investicijų dydį.

Google AdWords reklama - Pay Per Click

Google AdWords reklama ir jos veikimos principas yra -  jūsų produkto ar paslaugos reklamos internete apmokestinimas už realius klientų paspaudimus ir apsilankymus jūsų reklamuojamoje svetainėje. 

Vieno paspaudimo kaina gali svyruoti nuo 0,30 iki 1,30 eur. ir daugiau. Skirtumai yra ženklūs, todėl svarbu prieš pradedant įdieginėti Google AdWords reklaminę kampaniją atsirinkti tinkamus raktažodžius, išanalizuoti rinką, nusistatyti reklamos kampanijos biudžetą bei įvertinti paspaudimo kainą bei gaunamą gražą.   

Rinkos analizės tyrimas;

Raktažodžių tyrimas;

Gaunamos grąžos įvertinimas;


Mes pasirūpinsime sėkminga Google AdWords reklama 

  • Sukursime, pagal jūsų viziją ir poreikius, paruoštą asmeninę Google AdWords reklamos kampaniją;
  • Jeigu ne pirmą kartą naudojates Google AdWords reklama, pakoreguosime ir pritaikysime naują, tinkamai paruoštą reklamos kampaniją jums;
  • Google AdWords reklamos kampanijos dėka, padėsime greičiau ir efektyviau pasiekti potencialų klientą, padidinti pardavimus bei gerinti prekinio ženklo žinomumą;
  • Išanalizuosime ir parinksime geriausius raktažodžius pagal paspaudimo kainos ir grąžos santykį;
  • Rekomenduosime biudžeto dydį ir jo paskirstymą, atsižvelgiant į norimus rezultatus;
  • Kiekvieno mėnesio paskutinę dieną, paruošime išsamias ir aiškias ataskaitas su įvykusiais pokyčiais bei ateities perspektyvomis. 

Kaip atskirti Google AdWords reklamą?

Pagrindinė vieta, kur galima rasti Google AdWords reklamą, tai  Google paieškos sistemoje, dažniausiai tai būna pirmos 2, 3 arba 4 svetainės, kurių kairėje pusėje yra ženkliukas "Skelb."

Google AdWords reklamą galima taip pat išvysti atsitiktiniame interneto puslapyje, kurio savininkas nusprendė naudotis Google AdSense įrankiu ir patalpinti Google AdWords kampanijai skirtą reklaminį banerį.

Šie reklaminiai baneriai rodo skirtingas reklamas visiems tinklapio vartotojams atsižvelgiant į jų pomėgius bei paieškų istoriją. Tad jeigu klientas buvo užsukęs į jūsų tinklapį ir dvėjojo ar pirkti jūsų parduodamą prekę, tikėtina, kad greitu metu jis grįš, kadangi dauguma svetainių būtent reklamuos jo apžiūrėta, bet nenupirktą prekę.

Google AdWords užklausos forma


Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis būtinai susisieksime aptarti jūsų atsiųstos žinutės.