interaktyvaus marketingo paslaugos

Interaktyvaus marketingo paslaugos

Interaktyvaus marketingo paslaugos tai efektyvios, socialinės strategijos paruošimas verlsui, kuris padės jūsų įmonei augti socialinėje erdvėje bei išlaikyti auditorijos susidomėjimą jūsų veikla.

Interaktyvaus marketingo sprendimai

Interaktyvaus marketingo paslaugos, tai socialinė reklamos kampanija, kuri yra itin svarbi detalė sėkmingam verslo vystymuisi bei augimui.

Tinkamai prižiūrimi ir valdomi socialiniai tinklai suteikia įmonei didelį pranašumą prieš konkurentus, didina klientų susidomėjimą bei partnerių ratą. 

interaktyvaus marketingo paslaugos

Mes pritaikome interaktyvaus - socialinio marketingo strategijas atsižvelgiant įmonių tikslus, auditoriją bei veiklą.

Pilnai prižiūrime socialinius tinklus, atnaujiname socialinių tinklapių pranešimus ir straipsnius, organizuojame žaidimus įvairiems prizams laimėti, montuojame ir ruošiame video medžiagą nustatyta tema, kuri yra aptariama ir suplanuojama kartu su įmonių atstovais.  

Marketingo kampanijos rezultatai yra įvertinami atsižvelgiant į pokyčius "patinka" paspaudimuose, pasidalijimus pateiktu turiniu, peržiūras ir sekėjų skaičių. Dirbame su Facebook, Google +, Twitter, Instagram ir LinkedIn socialiniais tinklais.

Mūsų paslaugos

Prekinio ženklo stebėjimas

Prekinio ženklų pokyčių stebėjimas socialinėje erdvėje. Atsižvelgiant į žmonių reakcijas ir susidomėjimą prekiniu ženklu pritaikoma reklamos kampanija.

Konkursai socialinėje erdvėje

Vienas iš geriausių būdų pritraukti auditoriją - konkursų skelbimas socialiniuose tinkluose. Mūsų komanda nustatys lankytojų elgseną ir atsižvelgiant į rezultatus bus planuojami konkursai įvairiems prizams laimėti.

Socialinių tinklų priežiūra

Visiškai prižiūrime, tvarkome ir periodiškai atnaujiname įmonės socialinius tinklus įkeldami naują turinį.

Turinio atnaujinimas

Rašome ir redaguojame aktualias naujienas ir pranešimus bei filmuojame ir montuojame specialinius video blogus įmonės aplinkoje. 

Gaukite pasiūlymą mažiau nei per 12 val.


Užpildykite žemiau esančią formą ir laukite kol mes susisieksime su jumis.