SEO straipsnių rašymas

SEO Straipsnių Rašymas

SEO Straipsniai - unikalūs, tikslios temos straipsniai, kuriuose yra akcentuojami nustatyti raktažodžiai pagal kliento užklausą. SEO straipsnių rašymas ir publikavimas internetinėje svetainėje yra vienas iš esminių paieškos sistemų optimizavimo sėkmės dalių.

Publikuojamų Straipsnių Tikslas

Rašomų straipsnių tikslas yra dvejopas: 

  • Straipsniai publikuojami jūsų tinklapyje, kurie yra skirti informuoti bei perteikti naudingą informaciją skaitytojui ar net potencialiam paslaugos ar prekės pirkėjui įtraukiant nustatytus raktinius žodžius;
  • Straipsniai publikuojami išoriniuose tinklapiuose, kurie yra skirti išoriniam SEO optimizavimui. 

Mūsų klientai, kurie naudojasi siūlomomis SEO paslaugomis - SEO straipsniai yra įskaičiuojami į paslaugos kainą.

Kodėl Mes Galime Būti Naudingi Jums?

Temos pasirinkimas

Jeigu nežinote ar nesugalvojate reikalingo SEO straipsnio temos, tai ne problema. Mes sugalvosime ir parašysime straipsnį atitinkantį jūsų poreikius, raktinius žodžius bei pasirinktą temą.

Apipavidalinimas 

SEO straipsnių kiekis tinklapyje priklauso nuo esamos svetainės būklės bei tikslų. Lietuvoje, jeigu jūsų veikla yra tam tikrų paslaugų teikimas arba elektroninė prekyba, rekomenduojama į tinklapį patalpinti mažiausiai kelis straipsnius per mėnesį.

 

Jeigu neturite laiko tam, mes padėsime jums administruoti tinklapį bei parašyti, įkelti ir tinkamai grafiškai apipavidalinti.

Žodžių kiekis

Jeigu straipsnio paskirtis yra pasiekti pasirinktą raktinį žodį ir konkuruoti paieškos sistemos rezultatuose  - mes įvertinsime esamą SEO tinklapio būklę ir situaciją bei parinksime rekomenduotiną minimalų žodžių kiekį tekste.

Kaip Rašomi SEO Straipsniai ir Tekstai?

Svarbiausi kriterijai rašant SEO Straipsnius:

  • Unikalumas - SEO straipsnis turi būti unikalus ir niekada nepublikuotas internete;
  • Kriterijai - SEO straipsniai yra rašomi laikantis nustatytų gairių ir kriterijų;
  • Tema - SEO straipsniai rašomi nustatyta ir turinį atitinkančia tema;
  • Tikslas ir Nauda - SEO straipsniai ne visada gali būti įdomūs ir naudingi skaitytojui. Straipsnio tikslas ir nauda skaitytojui derinama su užsakovu;
  • Žodžių kiekis - Nuo straipsnio tikslo yra nustatomas reikalingas žodžių kiekis;
  • Raktažodžiai - Straipsniuose yra nustatytas paskirtų raktažodžių kiekis, jis priklauso nuo bendro žodžių kiekio straipsnyje.

SEO Straispnių Pavyzdžiai