Atgalinės nuorodos

Atgalinės Nuorodos ir Nauda Tinklapiui

Privačios Atgalinės Nuorodos - tai siūloma SEO paslaugų dalis -  atgalinės nuorodos į jūsų tinklapį, kurios yra talpinamos į aukštus patikimumo ir lankomumo reitingus turinčias svetaines.

Kas yra Atgalinės Nuorodos?

Atgalinės nuorodos - tai interaktyvus URL adresai tinklapyje kurie nurodo kryptį iš vienos internetinės svetainės į kitą.

Atgalinės nuorodos daro didžiulį poveikį tinklalapio populiarumui ir patikimumui paieškos rezultatuose bei SEO Paslaugų kokybei. Dėl šios priežasties šis kriterijus laikomos labai naudingu svetainių SEO reitingo gerinimui. 

Paieškos sistemos veikimo principas toks, kad Google robotai įvertina jūsų tinklapio išskirtinumą, naudingumą atsižvelgiant į pateikiamą informaciją, naudą vartotojams bei patikimumą, kurį iš dalies gali nurodyti atgalinės nuorodos patikimuose tinklapiuose.

Jeigu jūsų tinklapis turi atgalinių nuorodų, aukštus reitingus turinčiuose puslapiuose, jis yra vertinamas kaip patikimas paieškos sistemų vartotojams, o tai gerina užimamą poziciją.

Atgalinės nuorodos Addad.lt

Kuo daugiau jūsų tinklapis turi stiprių atgalinių nuorodų iš patikimų, panašų turinį skelbiančių ir aukštus reitingus turinčių svetainių, tuo jis, daugumoje atvejų, geriau reitinguojamas paieškos sistemose.

Addad.lt - Atgalinių Nuorodų Tinklapiai

Privatūs atgalinių nuorodų tinklapiai
Privatūs atgalinių nuorodų tinklapiai
Privatūs atgalinių nuorodų tinklapiai

Mes jums siūlome talpinti jūsų tinklapio atgalines nuorodos mūsų privačiuose svetainėse.

  • Daugiau nei 50 privačių tinklapių;
  • Aukšti patikimumo ir metrikų reitingai;
  • Nuolatos atnaujinama informacija vartotojams;
  • Ne daugiau nei 10 atgalinių nuorodų viename tinklapyje.

Atgalinių Nuorodų Katalogai

Atgalinės nuorodos taip pat gali būti talpinamos internetiniuose nuorodų kataloguose.

Šie katalogai yra vieši, todėl atgalines nuorodas talpinti gali visi kas nori.

Nuo per didelio kiekio atgalinių nuorodų šiuose kataloguose rezultatas gali būti nepastebimas ir mažiau veiksmingas.

Tačiau, atgalinių nuorodų talpinimas kataloguose yra vis dar naudojamas būdas optimizuoti tinklapį paieškos sistemoms.

Svarbu pasirinkti tinkamus ir patikimus katalogus, nes tik tokiu būdu išvengsite galimų paieškos sistemų optimizavimo klaidų bei galimų baudų jūsų tinklapiui. 

Atgalinių nuorodų kategorijos
Atgalinių nuorodų kategorijos
Atgalinių nuorodų kategorijos
Atgalinių nuorodų kategorijos

Kodėl Svarbu Tinkamai Atsirinkti Atgalines Nuorodas?

Keli svarbiausi kriterijai tinklapiams į kuriuos yra talpinamos atgalinės nuorodos į jūsų tinklapį.

  • Jeigu tai nėra naujienų ar žinių tinklapis, jis turėtų turėti ne per didelį kiekį egzistuojančių atgalinių nuorodų. Kuo nuorodos tinklapyje yra naudingesnės vartotojams, tuo daugiau naudos gaunate ir jūs. 

Pavyzdys:

Tarkime tinklapis turi 100% naudingos informacijos kuri yra naudojama SEO optimizacijos gerinimui. Šis SEO informacijos paketas yra dalijamas patalpinant kitų tinklapių atgalines nuorodas. Kuo mažiau atgalinių nuorodų tinklapis turi, tuo daugiau naudos jūsų puslapis gauna taip pat. Egzistuojant 2 atgalinėms nuorodoms gaunate po 50% SEO naudos, 3 atgalinėms nuorodoms po 33% ir t.t

Praktikoje tokių situacijų beveik nėra, tad svarbu žiūrėti ar tinklapiai, į kuriuos norite patalpinti savo atgalinę nuorodą yra susiję su jūsų svetainėje talpinama informacija bei nėra perpildyti šimtais kitų atgalinių nuorodų į neaiškias ir nepatikimas internetines svetaines.

Tinklapiai turi turėti aukštus patikimumo reitingus paieškos sistemose!

Šie reitingai įprastai matuojami paieškos sistemų robotų, tačiau juos preliminariai galime spėti naudojant specialias programines įrangas, atsižvelgiant į tinklapio lankomumą bei skelbiamą ir publikuojamą turinį.

Kuo geresni tinklapio metrikos rezultatai ir reitingai, tuo daugiau naudos jūs gaunate iš atgalinės nuorodos. Įsivaizduokite, jeigu jūsų atgalinė nuorodą patalpintu New York Times, niekam nekiltų klausimų apie jūsų tinklapio patikimumą ir vertę.

Šiuo metu ši paslauga atskirai nėra teikiama. Privatūs atgalinių nuorodų katalogai ir tinklapiai yra skiriami tik SEO paslaugas užsisakusiems klientams.