Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos (ang. backlink)

Privačios atgalinės nuorodos - tai nuorodos į jūsų tinklapį, kurios yra talpinamos aukštus patikimumo ir lankomumo reitingus turinčiuose svetainėse.

Atgalinės nuorodos ir jų nauda

Atgalinės nuorodos turi itin didelę įtaką tinklapio užimamai pozicijai paieškos sistemose. Kuo daugiau jūsų tinklapis turi stiprių atgalinių nuorodų iš patikimų ir aukštus reitingus turinčių svetainių, tuo jis geriau reitinguojamas paieškos sistemose.

Paieškos sistemos veikimo principas toks, kad Google robotai įvertina jūsų tinklapio išskirtinumą, naudingumą atsižvelgiant į pateikiamą informaciją, naudą vartotojams bei patikimumą, kurį iš dalies gali nurodyti atgalinės nuorodos.

Jeigu jūsų tinklapis turi nuorodų, aukštus reitingus turinčiuose puslapiuose, jis yra vertinamas kaip patikimas paieškos sistemų vartotojams, o tai gerina užimamą poziciją paieškos sistemoje.

Addad.lt atgalinių nuorodų tinklapiai

Mes jums siūlome talpinti jūsų tinklapio atgalines nuorodos mūsų privačiuose svetainėse.

  • Daugiau nei 50 privačių tinklapių;
  • Aukšti patikimumo ir metrikų reitingai;
  • Nuolatos atnaujinama informacija vartotojams;
  • Ne daugiau nei 10 atgalinių nuorodų viename tinklapyje;
  • Greiti ir pastebimi rezultatai.

Naudingi atgalinių nuorodų tinklapiai

Svarbiausi kriterijai tinklapiams į kuriuos yra talpinamos atgalinės nuorodos į jūsų tinklapį.

  • Tinklapis turi turėti kuo mažiau egzistuojančių atgalinių nuorodų. Kuo mažiau tokių nuorodų jis turi, tuo daugiau naudos gaunate jūs.

Pavyzdys: Tarkime tinklapis turi 100 proc. naudingų SEO sulčių, kurios yra skirtos gerinti jūsų pozicijas paieškos sistemoje, o išdalijamos patalpinant atgalines nuorodas tinklapyje. Todėl kuo mažiau atgalinių nuorodų tinklapis turi, tuo daugiau SEO sulčių jūsų puslapis gauna. Egzistuojant 2 atgalinėms nuorodoms gaunate po 50 % ir t.t

  • Tinklapiai turi turėti aukštus patikimumo reitingus internete! Šie reitingai yra matuojami specialiomis programomis atsižvelgiant į tinklapio lankomumą, skelbiamą informaciją ir jos atnaujinimą. Kuo geresnės tinklapio metrikos ir reitingai, tuo daugiau naudos jūs gaunate. Įsivaizduokite, jeigu jūsų atgalinė nuorodą patalpintu New York Times, niekam nekiltų klausimų apie jūsų tinklapio patikimumą ir naudą.

Nuorodų katalogai

Atgalinės nuorodos taip pat gali būti talpinamos internetiniuose nuorodų kataloguose. Šie katalogai yra vieši, todėl atgalines nuorodas talpinti gali visi kas nori. Nuo per didelio kiekio atgalinių nuorodų šiuose kataloguose rezultatas gali būti nepastebimas ir mažiau veiksmingas.

Tačiau, atgalinių nuorodų talpinimas kataloguose yra vis dar naudojamas būdas optimizuoti tinklapį paieškos sistemoms. Svarbu pasirinkti tinkamus ir patikimus katalogus, nes tik tokiu būdu išvengsite galimų paieškos sistemų optimizavimo klaidų bei galimų baudų jūsų tinklapiui. 

Atgalinės nuorodos - vienas iš esminių kriterijų sėkmingam išoriniam SEO optimizavimui.

Atgalinės nuorodos jūsų tinklapyje!


Susisiekite su mumis dėl platesnės informacijos. Į jūsų pranešimą atsakysime per 12 val. laikotarpį.