Atgalinės nuorodos

Atgalinės Nuorodos

Privačios atgalinės nuorodos - tai nuorodos į jūsų tinklapį, kurios yra talpinamos aukštus patikimumo ir lankomumo reitingus turinčiose svetainėse.

Atgalinės nuorodos ir jų nauda

Atgalinės nuorodos turi itin didelę įtaką tinklapio užimamai pozicijai paieškos sistemose bei SEO Paslaugų kokybei.

Kuo daugiau jūsų tinklapis turi stiprių atgalinių nuorodų iš patikimų ir aukštus reitingus turinčių svetainių, tuo jis, daugumoje atvejų, geriau reitinguojamas paieškos sistemose.

Paieškos sistemos veikimo principas toks, kad Google robotai įvertina jūsų tinklapio išskirtinumą, naudingumą atsižvelgiant į pateikiamą informaciją, naudą vartotojams bei patikimumą, kurį iš dalies gali nurodyti atgalinės nuorodos.

Jeigu jūsų tinklapis turi nuorodų, aukštus reitingus turinčiuose puslapiuose, jis yra vertinamas kaip patikimas paieškos sistemų vartotojams, o tai gerina užimamą poziciją paieškos sistemoje.

Addad.lt atgalinių nuorodų tinklapiai

Mes jums siūlome talpinti jūsų tinklapio atgalines nuorodos mūsų privačiuose svetainėse.

  • Daugiau nei 50 privačių tinklapių;
  • Aukšti patikimumo ir metrikų reitingai;
  • Nuolatos atnaujinama informacija vartotojams;
  • Ne daugiau nei 10 atgalinių nuorodų viename tinklapyje;
  • Greiti ir pastebimi rezultatai.
Privatūs atgalinių nuorodų tinklapiai

Naudingi atgalinių nuorodų tinklapiai

Keli svarbiausi kriterijai tinklapiams į kuriuos yra talpinamos atgalinės nuorodos į jūsų tinklapį.

  • Jeigu tai nėra naujienų ar žinių tinklapis, jis turėtų turėti ne per didelį kiekį egzistuojančių atgalinių nuorodų. Kuo nuorodos tinklapyje yra naudingesnės vartotojams, tuo daugiau naudos gaunate ir jūs. 

Pavyzdys:

Tarkime tinklapis turi 100 proc. naudingų SEO "sulčių", kurios yra skirtos gerinti jūsų pozicijas paieškos sistemoje.

Šis SEO "sulčių" paketas yrai dalijamas patalpinant kitų tinklapių atgalines nuorodas. Kuo mažiau atgalinių nuorodų tinklapis turi, tuo daugiau SEO "sulčių" jūsų puslapis gauna. Egzistuojant 2 atgalinėms nuorodoms gaunate po 50 %, 3 atgalinėms nuorodoms po 33 %  ir t.t

Praktikoje tokių situacijų beveik nėra, tad svarbu žiūrėti ar tinklapiai, į kuriuos norite patalpinti savo atgalinę nuorodą yra susiję su jūsų svetainėje talpinama informacija bei nėra perpildyti šimtais kitų atgalinių nuorodų į neaiškias internetines svetaines.

Tinklapiai turi turėti aukštus patikimumo reitingus internete!

Šie reitingai įprastai matuojami paieškos sistemų robotų, tačiau juos preliminariai galime spėti naudojant specialias programines įrangas, atsižvelgiant į tinklapio lankomumą, skelbiamą informaciją jame ir atnaujinimą. Kuo geresni tinklapio metrikos rezultatai ir reitingai, tuo daugiau naudos jūs gaunate iš atgalinės nuorodos.

Įsivaizduokite, jeigu jūsų atgalinė nuorodą patalpintu New York Times, niekam nekiltų klausimų apie jūsų tinklapio patikimumą ir naudą...

  • Informacija pateikta tinklapiuose turi būti naudinga lankytojams.
  • Tinklapiai turi būti atnaujinami ir prižiūrimi.

Atgalinių nuorodų katalogai

Atgalinės nuorodos taip pat gali būti talpinamos internetiniuose nuorodų kataloguose.

Šie katalogai yra vieši, todėl atgalines nuorodas talpinti gali visi kas nori. Nuo per didelio kiekio atgalinių nuorodų šiuose kataloguose rezultatas gali būti nepastebimas ir mažiau veiksmingas.

Tačiau, atgalinių nuorodų talpinimas kataloguose yra vis dar naudojamas būdas optimizuoti tinklapį paieškos sistemoms.

Svarbu pasirinkti tinkamus ir patikimus katalogus, nes tik tokiu būdu išvengsite galimų paieškos sistemų optimizavimo klaidų bei galimų baudų jūsų tinklapiui. 

Atgalinės nuorodos - vienas iš esminių kriterijų sėkmingam išoriniam SEO optimizavimui.

Atgalinės nuorodos jūsų tinklapyje!


Susisiekite su mumis dėl platesnės informacijos. Į jūsų pranešimą atsakysime per 12 val. laikotarpį.