Web Development Services

Paieškos sistemų optimizavimas

SEO tai tinklapio optimizacija ir pritaikymas paieškos sistemoms pagal nustatytas taisykles ir metodologiją.

Trumpalaikės ir ilgalaikės SEO paslaugos. Vidinis ir išorinis SEO optimizavimas, unikalūs ir privatūs nuorodų tinklapiai.

Išorinis SEO

Išorinis SEO tai tinklapio paieškos sistemų optimizavimas, kuris vykdomas išorinėje interneto erdvėje. Svarbiausia šio proceso dalis - tikslinių nuorodų publikavimas ir skelbimas partnerių tinklapiuose. 

 

 

Vidinis SEO

Vidinis SEO optimizavimas skirtas koreguoti ir prižiūrėti technininę tinklapio būseną pritaikant reikalingą metodologiją ir taisykles tinklapio viduje. 

 

 

 

Privačios nuorodos

Išorinės nuorodos privačiuose tinklapiuose yra vienas svarbiausių paieškos sistemų optimizavimų principų. Didelis išorinių nuorodų kiekis patikimuose, aukštus reitingus turinčiuose tinklapiuose yra vienas svarbiausių sėkmingo optimizavimo metodų.

SEO paslaugos verslui 

Paieškos sistemų optimizavimas - vienas esminių ir kertinių kriterijų bet kokios srities verslui, kurio tikslas pritraukti daugiau vartotojų, klientų ir pirkėjų. Norint pasiekti aukštą rezultatą paieškos sistemose ir būti konkurencingais - reikalingas ilgalaikis bendradarbiavimas. Mūsų SEO specialistai pasirūpins ir užtikrins, kad jūsų tinklapis būtų puikiai matomas paieškos sistemose bei generuotų didesnius vartotojų srautus nei bet kada anksčiau. 

Kiek laiko trunka SEO optimizacija?

Paieškos sistemų optimizavimas (ang. Search Engine Optimization) yra tarsi maratono rungtis, kurio metu tinklapyje tvarkoma vidiniai failai ir informacija bei kuriamas papildomas ryšys ir komunikacija išorėje. SEO paslaugas trunka tiek, kokie yra jūsų verslo tikslai. Atsižvelgiant į nustatytus tikslus, įvertinamas konkurencijos lygis, tinklapio amžius, domeno istorija ir kiti svarbūs reiškiniai. Nustačius, kad konkurencija nėra stipri, pirmieji SEO rezultatai gali matytis ir mėnesio laikotarpyje, o jeigu konkurencijos lygis yra aukštas, rezultatų gali tekti palaukti ir kelis mėnesius nuo darbų pradžios.

Preliminarus SEO paieškos sistemų optimizavimo laikotarpis tinklapiui nustatomas atlikus SEO auditą. Vidutiniškas laikotarpis mūsų klientams yra 5-6 mėnesiai iki pirmųjų, aiškiai matomų rezultatų. Toliau rezultatai paieškos sistemoje priklauso nuo Google algoritmų keitimų, konkurentų atsako į jūsų veiksmus. Dėl šios priežasties REKOMENDUOJAME kiekvieną mėnesį dirbti su organiniu paieškos srautu bei detaliai sekti pokyčius. 

Iš ko susideda SEO paslaugos?

Google paieškos algoritmas turi daugiau nei 200 skirtingų faktorių, kurie įtakoja tinklapio pozicijas paieškos sistemoje. SEO specialistai, paieškos sistemų optimizavimo metu, gali įtakoti tik nedidelę dalį faktorių, kurie keičiasi kartu su Google algoritmais kiekvieną dieną.

Tinklapio užimamai pozicijai taip pat daro įtaka faktoriai, kurie teoriškai reguliuojami, bet praktikoje kyla itin daug problemų: tekstų išdėstymas ir pateikimas vartotojui, vartotojo paieškos ir interesų istorija, filtravimas, geolokacija ir kiti. Google nesunkiai atskiria kuri informacija yra naudinga natūraliai, o kuri informacija yra dirbtinai iškelta dėl priverstinio SEO optimizavimo.

SEO paieškos sistemų optimizavimas apima ne tik tinklapyje pateiktą informaciją, raktažodžius bei atgalines nuorodas, bet ir tokius faktorius, kaip turinio esanačio tinklapyje prisitaikymas prie mobiliųjų telefonų (ang. Responsive web design), tinklapio krovimo greitis, praleidžiamas laikas tinklapyje bei paveikslėlių ir nuotraukų pritaikymas tinklapio turiniui. 

SEO paslaugos susideda:

  • Tinklapio audito, bendro įvertinimo ir tikslų nustatymo.
  • Turinio kūrimo ir redagavimo;
  • Konkurentų stebėjimo ir analizės;
  • Google skirtų baudų, įspėjimų naikinimo;
  • Paieškos sistemų raktažodžių analizės ir jų integravimo į tinklapį;
  • Išorinių nuorodų talpinimo patikimuose bei privačiuose tinklapiuose;
  • Ataskaitų paruošimo ir pristatymo užsakovui.

Prieš pradedant darbus, susitikimo metu nustatomi kliento poreikiai, tikslai bei laikotarpis.

Ataskaitos

Siekiant užtikrinti sėkmingą tinklapio paieškos sistemų optimizavimo eigą ir gerus rezultatus, reikalingos ataskaitos ir pokyčių rodikliai kiekvieną savaitę. 

Raktažodžiai

Vienas iš svarbiausių sėkmingo tinklapio paieškos sistemų optimizavimo metodų - tinkamas raktožodžių pasirinkimas.

70%

Po SEO optimizacijos ženkliai išauga vartotojų skaičius tinklapyje.

90%

90 proc. vartotojų nesilanko Google paieškos 2-ajame puslapyje.

100%

SEO optimizacija yra viena iš didžiausią grąžą turinčių paslaugų. 1 euro investicija prilygsta 22 eurų grąžai.

70%

Net 70 % vartotojų paieškos sistemoje renkasi organinius rezultatus ir tik 30 % AdWords reklamines kompanijas.

Gaukite pasiūlymą mažiau nei per 12 val.

Norite užsisakyti SEO paslaugas, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.