Naujienlaiškių siuntimas

Naujienlaiškių siuntimas

Naujienlaiškių siuntimas, tai el. paštu paremta marketingo strategija, kuri leidžia pristatyti naujus produktus bei akcijas klientams itin greitai bei auginti ir plėsti tikslinę auditoriją ir didinti įmonės žinomumą

Kaip veikia naujienlaiškių siuntimas?

El. pašto marketingas (naujienlaiškių siuntimas) - reklamos būdas, kuris yra paruošiamas atsižvelgiant į kliento praeities veiksmus ir elgseną bei tikslinę auditoriją tinklapyje.

Sėkmingai naujienlaiškių siuntimo kampanijai svarbu nusistatyti reklamos tikslus bei auditoriją ir atsižvelgiant į tai, sumaketuoti naujienlaiškį, kuris ir bus siunčiamas potencialiems klientams.

Duomenų bazės svarba

Naujienlaiškių reklamos sėkmė priklauso nuo reklamos gavėjų ir jų sąsajų su jūsų teikiama paslauga ar parduodama preke.

Kiekviena reklamos kampanija turi skirtingas auditorijas ir norint pasiekti tenkinamą rezultatą, reikia turėti atskiras el. paštų duomenų bazes ir jas pritaikyti pagal reklamos kampanijos tematiką bei nišą. 

Mūsų Paslaugos

Reklamos kampanijos strategijos nustatymas

Mes padėsime jums nuspręsti ir nustatyti tikslinę reklamos kampanijos auditoriją ir reklamos turinio informaciją.

Dizainas ir grafika

Sukursime naujienlaiškių grafinius šablonus bei paruošime jų turinį. 

Ataskaitos ir stebėjimas

Kiekvieną savaitę pateiksime naujienlaiškių ataskaitas, įvertinsime gavėjų elgsena, o gautus rezultatus pritaikysime efektyvesniai reklamos kampanijai.

Daugiau nei 5000 el. pašto adresatų

Naujienlaiškių siuntimas yra efektyvus marketingo būdas tik tuomet, kai adresatas yra pasiekiamas ir susijęs su jūsų parduodamu produktu ir paslauga.

Siūlome naujienlaiškių siuntimą į daugiau nei 5000 verslo elektroninių pašto dežučių! Tai puikus pasiūlymas tiems, kurie dar neturi sukaupę pakankamo dydžio duomenų bazės.

Naujienlaiškių siuntimo paslaugos

Gaukite pasiūlymą mažiau nei per 12 val.


Norite užsisakyti naujienlaiškių siuntimo paslaugas, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.