Logotipų kūrimas

Logotipų Kūrimas

Grafinis dizainas, reklaminės skrajutės, logotipų kūrimas ir kita grafinė spauda yra vienas iš pirmųjų ir esminių dalykų į ką atkreipia dėmesį klientas prieš įsigijant jūsų prekes internete.

Profesionalios Grafinio Dizaino Paslaugos

Tinkamai paruošta ir išpildyta grafika ir vizualizacijos versle - neatsiejama sėkmės dalis.

Kiekvienas verslas turi turėtį unikalų įmonės logotipą, vizitines korteles, kurios reprezentuoją įmonės personalą bei papildomą grafinę medžiagą jeigu tik ji yra reikalinga.

Mūsų komandos dizainieris siūlo jums platų grafinio dizaino paslaugų spektrą:

  • Logotipų kūrimas;

  • Vizitinės kortelės;

  • Reklaminės skrajutės;

  • Tinklapių dizainai. 

Mes taip pat pildome jūsų individualius grafinius užsakymus atsižvelgiant į jūsų norus ir poreikius.  

Reklaminių Banerių ir Logotipų Kūrimas

Reklaminių banerių, vizitinių kortelių ir logotipų kūrimas yra paremtas kliento vaizduote.

Dėl šios priežasties mums labai svarbu prieš pradedant maketuotį jūsų užsakymą išsiaiškinti jūsų norus ir reklaminio banerio dizaino ar logotipo viziją.

Prieš pradedant dirbti kartu, mes jums atsiųsime trumpą apklausą, pagal kurią, galėsime susidaryti viziją apie jūsų veiklos specifikaciją bei logotipo ar reklaminio banerio tinkamumą jame.

Tad jeigu nutiko taip, kad nežinote kokio stiliaus logotipo ar reklaminio banerio norite, jauskitės drąsiai ir susisiekite su mumis ir mes padėsime jums nuspręsti ir paruošti maketą.

Reklaminių Banerių ir Logotipų kūrimas

Skrajutės ir Vizitinės kortelės

Tinklapių dizainai

Individualūs grafiniai užsakymai

Kodėl Grafinis Dizainas Svarbus Verslui?

Klientai prieš pasirinkdami prekių ar paslaugų tiekėją, dauguma atvejų, pirmiausiai atkreipia dėmesį į internetinių svetainių vizualinį vaizdą bei reklaminius banerius, įmonės logotipą, kurį jau galėjo kažkur matyti internete ar kitose medijos platformose. 

Grafinis dizainas, banerių, logotipų kūrimas yra neatskiriamas verslo plėtros (ang. branding) procesas.

Nepriklausomai ar tai yra logotipas, reklaminis baneris ar bet kokia kita grafinė vizualizacija - ji turi būti unikali, įsimenama ir dominanti klientus.

Dauguma verslų pamiršta, kad logotipas yra jų skiriamasis ženklas ir nekreipia dėmesio į šią, vieną iš svarbiausių, įmonės atpažinimo ir augimo detalių.

Koks turi būti Logotipas?

DOMINANTIS

Norint susikurti dominantį klientus verslo logotipą jums nereikia daugybės spalvų ir atributų. Kuriant logotipus, dažnai užtenka paryškinti ir atkreipti klientų dėmesį į vieną svarbią detalę logotipe, kuri gali nusakyti visą logotipo bei įmonęs viziją bei veiklą.

Kitaip tariant, norint sukurti gerą ir klientus dominantį bei traukiantį logotipą, rekomenduojama pabūti bent kelias minutes jų vietoje. Pagalvokite kokie logotipai jus žavi ir į ką labiausiai atkreipiate dėmesį?

Be to, stebėkite konkurentų logotipus ir akcentus naudojamus juose. Pagalvokite ar jūs atkreiptumėte dėmesį į jų logotipą jeigu praeitumėte pro šalį ar pamatytumėte jį internete ar bet kuriame medijos kanale. 

Tai yra itin svarbu, kadangi, tokios minimalios rinkos analizės, leidžia suprasti jums, kas domina ir traukia tikslines auditorijas.

ĮSIMENAMAS

Nesvarbu ar tai būtų reklaminis baneris, logotipas ar tinklapio dizainas, jis turėtų būti nesunkiai įsimenamas ir suprantamas.

Žmonės dažniausiai įsimena tai, kas yra lengva, bei puikiai atitinka jų poreikius, pomėgius ir kasdienybę. 

Reklaminis dizainas turi aiškiai apibrėžti ir nurodyti reklamuojamo produkto ar paslaugos stiprybes ir skatinti klientus tai įsigyti. 

Puikus pavyzdys yra dantų pastų reklaminiai baneriai ir logotipai: įrodyta, kad dauguma žmonių perka renkasi ir perką dantų pastą pagal pakuotės dizainą. Populiariausios dantų pastos įprastai savo pakuotes papuošia plačia ir balta žmonių šypsena - tai tiesiogiai skatina potencialius klientus įsigyti šį produktą. 

Tokių pakuočių pardavimai ženkliai padidėja ir tada, kai kitos aplink esančios pakuotės, neturi šypsenos antspaudo ant dėžutės.

Reklaminių banerių ir logotipų kūrimas yra atsakingas procesas, kurio metu yra stengiamasi išsiaiškinti įmonės veiklos pobūdį, klientų ratą ir kaip juos sudominti sukuriant įsimenamą reklaminį banerį ar logotipą. 

 

PAPRASTAS

Svarbu, kad jūsų grafiniai darbai tinklapyje nebūtų komplikuoti. Ką tai reiškia?

Grafinių darbų ir logotipų kūrimas negali būti perspaustas įvairiomis, esmės neatitinkančiomis grafinėmis detalėmis.

Rekomenduojame logotipus ir kitą grafinę spaudą derinti su internetinio tinklapio dizainu. 

Vienas didžiausių minusų yra tai, kad įmonės į savo logotipus prideda per daug papildomų ir niekam nereikalingų detalių. Grafikoje itin svarbu išlaikyti vientisumą, esmę bei tinkamai suderinti spalvas.

Nepamirškite, logotipas neprivalo būti konkretus ir tiksliai atitinkantis įmonės veiklą. Jeigu jūs pardavinėjate biuro baldus - logotipas nebūtinai turi būti lipdomas aplink baldų vizualizacijas. Viskas priklauso nuo bendros idėjos, vartotojų elgesnos ir įmonės reklaminės strategijos ateityje.

ATNAUJINTAS

Nepamirškite, kad įmonės veiklai itin svarbus "rebrandingas". Nebijokite naujovių versle. 

Naujo logotipo kūrimas yra vienas iš esminių rebrandingo procesų, kuris gali nusakyti įmonės tobulėjimą ir augimą. 

Nebijokite keistis - logotipų kūrimas ar esamų grafinių darbų atnaujinimas yra puikus būdas pritraukti buvusius bei naujus klientus. 

Taip pat prieš veiklos atnaujinimą - stebėkite savo konkurentus ir jų veiksmus. Kartais rebrandingo procesas bei naujų logotipų ar banerių įvedimas į verslą gali įtakoti klientų elgsenos pokyčius į jums gerąją pusę. 

Jeigu planuojate apie įmonės rebrandingą - siūlytume pagalvoti apie SEO paslaugos ir internetinės svetainės atnaujinimą.

logotipų kūrimas
logotipų kūrimas
logotipų kūrimas
logotipų kūrimas
logotipų kūrimas
logotipų kūrimas
logotipų kūrimas
logotipų kūrimas

Užklausos forma


Jeigu domina mūsų paslaugos, rašykite mums jums rūpimais klausimais arba skambinkite nurodytu telefonu. Mūsų komanda su jumis susisieks per 24 val. laikotarpį.