Logotipų kūrimas

Logotipų Kūrimas

Internetinės svetainės dizainas, reklaminės skrajutės, logotipų kūrimas ir kita grafinė spauda yra vienas iš PIRMŲJŲ ir ESMINIŲ kriterijų į ką atkreipia dėmesį klientas prieš įsigijant jūsų prekes internete.

Profesionalios Grafinio Dizaino Paslaugos

Tinkamai paruošta ir išpildyta grafika ir vizualizacijos versle - neatsiejama sėkmės dalis.

Kiekvienas verslas turi turėtį unikalų įmonės logotipą, vizitines korteles, kurios reprezentuoją įmonės veiklą ir personalą bei papildomą grafinę medžiagą (VIDEO klipai, reklaminiai banariai ir kt.) jeigu tik tai yra naudinga įmonei.

Mūsų komanda siūlo jums platų grafinio dizaino paslaugų spektrą:

  • Logotipų kūrimas;

  • Vizitinių kortelių kūrimas ir maketavimas;

  • Reklaminės skrajučių kūrimas ir maketavimas;

  • Tinklapių dizainų kūrimas ir koregavimas. 

Mes taip pat pildome jūsų individualius grafinius užsakymus atsižvelgiant į jūsų norus bei verslo poreikius.  

Reklaminių Banerių ir Logotipų Kūrimas

Skrajutės ir Vizitinės Kortelės

Tinklapių Dizainai

Individualūs Grafiniai Užsakymai

Reklaminių Banerių ir Logotipų Kūrimas

Reklaminių banerių, vizitinių kortelių ir logotipų kūrimas yra paremtas jūsų kaip verslo atstovo bei jūsų kliento vaizduote.

Dėl šios priežasties mums labai svarbu, prieš pradedant maketuotį jūsų užsakymą, išsiaiškinti jūsų norus, įmonės veiklą bei reklaminio banerio dizaino ar logotipo viziją.

Prieš pradedant dirbti kartu su jumis, mes jums atsiųsime trumpą apklausą, pagal kurią, galėsime susidaryti bendrą viziją apie jūsų veiklos specifikaciją bei logotipo ar reklaminio banerio tinkamumą ir pritaikymą rinkoje.

Jeigu nutiko taip, kad nežinote kokio stiliaus logotipo ar reklaminio banerio norite, jauskitės drąsiai ir susisiekite su mumis - mes padėsime jums nuspręsti ir paruošti geriausiai jūsų veiklą reprezentuojantį maketą.

Koks Turi Būti Logotipas?

DOMINANTIS

Norint susikurti dominantį klientus verslo logotipą jums nereikia daugybės spalvų ir atributų.

Kuriant logotipus dažnai užtenka paryškinti ir atkreipti klientų dėmesį į vieną svarbią detalę logotipe, kuri gali nusakyti visą logotipo bei įmonęs viziją bei veiklą.

Kitaip tariant, norint sukurti gerą ir klientus dominantį bei traukiantį logotipą, rekomenduojama pabūti bent kelias minutes jų vietoje - pagalvokite kokie logotipai jus žavi asmeniški ir į ką labiausiai atkreipiate dėmesį jūs pats?

Be to, stebėkite konkurentų logotipus ir akcentus naudojamus juose. Pagalvokite ar jūs atkreiptumėte dėmesį į jų logotipą jeigu praeitumėte pro šalį ar pamatytumėte jį internete ar bet kuriame medijos kanale. 

Tai yra itin svarbu, kadangi, tokios minimalios rinkos analizės, leidžia suprasti jums, kas domina ir traukia tikslines rinkos auditorijas.

ĮSIMENAMAS

Nesvarbu ar tai būtų reklaminis baneris, logotipas ar tinklapio dizainas, jis turėtų būti nesunkiai įsimenamas ir suprantamas.

Žmonės dažniausiai įsimena tai, kas yra lengva, bei puikiai atitinka jų poreikius, pomėgius ir kasdienybę. 

Reklaminis dizainas turi aiškiai apibrėžti ir nurodyti reklamuojamo produkto ar paslaugos stiprybes ir skatinti klientus įsigyti produktą ar paslaugą. 

Puikus pavyzdys yra dantų pastos reklaminiai baneriai ir logotipai:

Įrodyta, kad dauguma žmonių perka renkasi ir perką dantų pastą pagal pakuotės dizainą. Populiariausios dantų pastos įprastai savo pakuotes papuošia plačia ir balta žmonių šypsena - tai tiesiogiai skatina potencialius klientus įsigyti šį produktą. 

Tokių pakuočių pardavimai ženkliai padidėja ir tada, kai kitos aplink esančios pakuotės, neturi šypsenos antspaudo ant dėžutės.

Gali skambėti keistai, bet tokios smulkmenos itin skatina vartotojus įsigyti jūsų parduodamą produkciją.

Taigi,

Reklaminių banerių ir logotipų kūrimas yra atsakingas procesas, kurio metu yra stengiamasi išsiaiškinti įmonės veiklos pobūdį, klientų ratą ir kaip juos sudominti sukuriant įsimenamą reklaminį banerį ar logotipą. 

 

PAPRASTAS

Svarbu, kad jūsų grafiniai darbai tinklapyje nebūtų komplikuoti.

Ką tai reiškia?

Įvairių grafinių darbų bei logotipų kūrimas negali būti perspaustas įvairiomis, esmės neatitinkančiomis grafinėmis detalėmis.

Rekomenduojame logotipus ir kitą grafinę spaudą derinti su internetinio tinklapio dizainu. 

Vienas didžiausių minusų yra tai, kad įmonės į savo logotipus prideda per daug papildomų ir niekam nereikalingų detalių.

Grafikoje itin svarbu išlaikyti vientisumą, esmę bei tinkamai suderinti spalvas.

Nepamirškite,

Logotipas neprivalo būti konkretus ir tiksliai atitinkantis įmonės veiklą. Jeigu jūs pardavinėjate biuro baldus - logotipas nebūtinai turi būti lipdomas aplink baldų vizualizacijas.

Viskas priklauso nuo bendros idėjos, vartotojų elgesnos ir įmonės reklaminės strategijos ateityje.

ATNAUJINTAS

Nepamirškite, kad įmonės veiklai itin svarbus „rebrandingo" procesas -  nebijokite naujovių versle!

Naujo logotipo kūrimas yra vienas iš esminių ir pirmųjų rebrandingo procesų, kuris gali nusakyti įmonės tobulėjimą bei augimą. 

Nebijokite keistis - logotipų kūrimas ar esamų grafinių darbų atnaujinimas yra puikus būdas pritraukti buvusius bei naujus klientus. 

Taip pat prieš veiklos atnaujinimą - stebėkite savo konkurentus ir jų veiksmus.

Kartais rebrandingo procesas bei naujų logotipų ar banerių įvedimas į verslą gali įtakoti klientų elgsenos pokyčius į jums gerąją pusę. 

Jeigu planuojate apie įmonės rebrandingą - siūlytume pagalvoti apie SEO Paslaugas ar Internetinės Svetainės Atnaujinimą.

Grafinės Vizualizacijos Svarba Verslui

Klientai prieš pasirinkdami prekių ar paslaugų tiekėją, daugumoje atvejų, pirmiausiai atkreipia dėmesį į internetinių svetainių vizualinį vaizdą, reklaminius banerius ar įmonės logotipą, kurį galbūt jau matė internete ar kitose medijos platformose.

Grafinis dizainas, banerių, logotipų kūrimas yra neatskiriamas verslo prekinio ženklo plėtros (ang. branding) procesas.

Nepriklausomai ar tai yra logotipas, reklaminis baneris ar bet kokia kita grafinė vizualizacija - ji turi būti unikali, lengvai įsimenama ir dominanti klientus.

Dauguma verslų pamiršta, kad logotipas yra jų skiriamasis ženklas ir nekreipia dėmesio į šią, vieną iš svarbiausių, įmonės atpažinimo ir augimo detalių.

Užklausos forma


Jeigu domina logotipų kūrimas ir kitos mūsų siūlomos grafinės paslaugos, rašykite mums jums rūpimais klausimais arba skambinkite nurodytu telefonu.

Mūsų komanda su jumis susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau!