Logotipų Kūrimas

Logotipų Kūrimas ir Grafinio Dizaino Paslaugos

Kodėl mes skiriamės nuo kitų?

Pagrindinė ir vienintelė priežastis yra ta, jog kurdami dizainą mes atsižvelgiame į kliento strateginius tiklsus. Nuo prekės ženklo, vizitinių kortelių, logotipo, naujienlaiškio ar brošiūros kūrimo, mūsų talentinga dizainierių komandą įgyvendins kiekvieną kliento poreikį.

Tinkamai paruošta ir išpildyta grafika ir vizualizacijos versle - neatsiejama sėkmės dalis. Kiekvienas verslas turi turėtį unikalų įmonės logotipą, vizitines korteles, kurios reprezentuoją įmonės veiklą ir personalą bei papildomą grafinę medžiagą (VIDEO klipai, reklaminiai banariai ir kt.) jeigu tik tai yra naudinga įmonei.

Skrajutės ir vizitinės kortelės

Tinklapių dizainai

Reklaminių banerių ir logotipų kūrimas

Individualūs grafiniai užsakymai

Kaip Vyksta Užsakymo Procesas?

1. Tikslų nustatymas

Logotipas ir grafinis dizainas yra vienas iš pirmųjų ir esminių kirterijų į ką atkreipia dėmesį klientas. Dizainas gali būti naudojamas spausdinimui, vizitinėms kortelės, baneriniai reklamai ir daug daugiau.

 

Nepriklausomai nuo to, ką mūsų dizainieriai įpareigoti sukurti, pirmiausia turime žinoti tikslą. Mes visuomet siejame mūsų darbo tikslus su aiškiais kliento verslo arba organizaciniais tikslais. Tik vadovaudamiesi šiuo principu dirbame su kiekvienu projektu.

2. Dizaino kūrimas

Nepriklausomai nuo užduoties dydžio ar tipo, galite būti tikri, jog mūsų dizainieriai pasiners į pačių tinkamiausių ir geriausių galimų dizainų gamybą. Naudodamiesi naujausiais dizaino kūrimo įrankiais, mes sukūrsime unikalų ir jūsų organizacijai pritaikytą dizainą, atitinkantį jūsų poreikius.

3. Dizaino korekcijos

Dizaino ir logotipų kūrimas yra subjektyvus. Štai kodėl, bet kuriame projekte, didelę laiko dalį mes praleidžiame užduodami klausimus ir rinkdami informaciją apie patį projektą ir organizaciją, o tik galiausiai pradedame maketuoti.

 

Nors manome, jog mūsų sukurti maketai atitinką kliento poreikius, natūralu, jog retkarčiais dizaino maketai reikalauja korekcijų. Tokiais atvėjais korekcijos darbai yra atliekami kaip tik įmanoma greičiau, jog galutinis rezultatas būtų geriausias.

4. Pristatymas

Suderinus dizainą mes dažniausiai suderiname ir jo spaudą, jei klientas to paprašo. Mes taip pat vertiname ir pačio kliento norą ir galimybes prisiimti atsakomybę už mūsų sukurtą dizainą, todėl maketai yra persiunčiami pačiam klientui iš anksto suderintu palankiu formatu.

Norite Atnaujinti Įmonės Vizualizacijas ar Logotipą?

4 Patarimai į Ką Reikėtų Atkreipti Dėmesį

Grafinio dizaino paslaugos

01

Sudominimas

Norint susikurti dominantį klientus verslo logotipą jums nereikia daugybės spalvų ir atributų.

Kuriant logotipus dažnai užtenka paryškinti ir atkreipti klientų dėmesį į vieną svarbią detalę logotipe, kuri gali nusakyti visą logotipo bei įmonęs viziją bei veiklą.

Kitaip tariant, norint sukurti gerą ir klientus dominantį bei traukiantį logotipą, rekomenduojama pabūti bent kelias minutes jų vietoje - pagalvokite kokie logotipai jus žavi asmeniškai ir į ką labiausiai atkreipiate dėmesį jūs pats?

Be to, stebėkite konkurentų logotipus ir akcentus naudojamus juose. Pagalvokite ar jūs atkreiptumėte dėmesį į jų logotipą jeigu praeitumėte pro šalį ar pamatytumėte jį internete bei bet kuriame medijos kanale?

Tai yra itin svarbu, kadangi, tokios minimalios rinkos analizės, leidžia suprasti jums, kas domina ir traukia tikslines rinkos auditorijas.

02

Paprastumas

Svarbu, kad jūsų grafiniai darbai tinklapyje nebūtų komplikuoti.

Ką tai reiškia?

Įvairių grafinių darbų bei logotipų kūrimas negali būti perspaustas įvairiomis, esmės neatitinkančiomis grafinėmis detalėmis. Rekomenduojame logotipus ir kitą grafinę spaudą derinti su internetinio tinklapio dizainu. 

Vienas didžiausių minusų yra tai, kad įmonės į savo logotipus prideda per daug papildomų ir niekam nereikalingų detalių. Grafikoje itin svarbu išlaikyti vientisumą, esmę bei tinkamai suderinti spalvas.

Nepamirškite, logotipas neprivalo būti konkretus ir tiksliai atitinkantis įmonės veiklą. Jeigu jūs pardavinėjate biuro baldus - logotipas nebūtinai turi būti lipdomas aplink baldų vizualizacijas.

Viskas priklauso nuo bendros idėjos, vartotojų elgesnos ir įmonės reklaminės strategijos ateityje.

03

Įsimintinumas

Nesvarbu ar tai būtų reklaminis baneris, logotipas ar tinklapio dizainas, jis turėtų būti nesunkiai įsimenamas ir suprantamas.

Žmonės dažniausiai įsimena tai, kas yra lengva, bei puikiai atitinka jų poreikius, pomėgius ir kasdienybę. 

Reklaminis dizainas turi aiškiai apibrėžti ir nurodyti reklamuojamo produkto ar paslaugos stiprybes ir skatinti klientus įsigyti produktą ar paslaugą. 

Puikus pavyzdys yra dantų pastos reklaminiai baneriai ir logotipai:

Įrodyta, kad dauguma žmonių perka renkasi ir perką dantų pastą pagal pakuotės dizainą. Populiariausios dantų pastos įprastai savo pakuotes papuošia plačia ir balta žmonių šypsena - tai tiesiogiai skatina potencialius klientus įsigyti šį produktą. 

Tokių pakuočių pardavimai ženkliai padidėja ir tada, kai kitos aplink esančios pakuotės, neturi šypsenos antspaudo ant dėžutės. Gali skambėti keistai, bet tokios smulkmenos itin skatina vartotojus įsigyti jūsų parduodamą produkciją.

Taigi, reklaminių banerių ir logotipų kūrimas yra atsakingas procesas, kurio metu yra stengiamasi išsiaiškinti įmonės veiklos pobūdį, klientų ratą ir kaip juos sudominti sukuriant įsimenamą reklaminį banerį ar logotipą. 

04

Atnaujinimas

Nepamirškite, kad įmonės veiklai itin svarbus „rebranding" procesas -  nebijokite naujovių versle!

Naujo logotipo kūrimas yra vienas iš esminių ir pirmųjų rebrandingo procesų, kuris gali nusakyti įmonės tobulėjimą bei augimą. 

Nebijokite keistis - logotipų kūrimas ar esamų grafinių darbų atnaujinimas yra puikus būdas pritraukti buvusius bei naujus klientus. 

Taip pat prieš veiklos atnaujinimą - stebėkite savo konkurentus ir jų veiksmus. Kartais rebrandingo procesas bei naujų logotipų ar banerių įvedimas į verslą gali įtakoti klientų elgsenos pokyčius į jums gerąją pusę. 

Jeigu planuojate apie įmonės rebrandingą - siūlytume pagalvoti apie SEO Paslaugas ar Internetinės Svetainės Atnaujinimą.