Logotipų Kūrimas

Logotipų Kūrimas ir Grafinio Dizaino Paslaugos

Skrajutės ir vizitinės kortelės

Tinklapių dizainai

Reklaminių banerių ir logotipų kūrimas

Individualūs grafiniai užsakymai

Kodėl rekomenduojame dirbti kartu su mumis?

Pagrindinė priežastis dirbti kartu su mumis yra ta, jog visų pirmiausia kurdami logotipo ar kitokį grafinį dizainą atsižvelgiame į kliento strateginius tikslus. Nuo prekės ženklo, vizitinių kortelių, logotipo, naujienlaiškio ar brošiūros kūrimo, mūsų talentinga dizainerių komanda įgivendins kiekvieną kliento poreikį.

Tinkamai paruošta ir išpildyta grafika ir vizualizacijos versle - neatsiejama sėkmės dalis. Kiekvienas verslas turi turėti unikalų įmonės logotipą, vizitines korteles, kurios reprezentuoją įmonės veiklą. Taip pat jeigu biudžetas leidžia naudinga turėti ir papildomą vizualinę medžiagą (VIDEO klipai, reklaminiai baneriai ir kt.).

Reklaminių Banerių ir Logotipų Kūrimo Procesas

1. Tikslų nustatymas

Prekinio ženklo logotipas ir vyraujančios spalvos bei dizainas versle yra vienas iš pirmųjų ir esminių kriterijų į ką atkreipia dėmesį pirminis klientas. Unikalus dizainas gali būti naudojamas firminiams įmonių blankams, vizitinėms kortelėms, banerinėms reklamoms ir daug daugiau.

 

Nepriklausomai nuo to kokios paslaugos jūs ieškote - pirmiausia turite žinoti kuriamo grafinio vizualio tikslą ir paskirtį. Mes visuomet siejame mūsų darbo tikslus su aiškiais kliento verslo arba organizaciniais tikslais. Šį principą pritaikome dirbant su kiekvienu projektu bei įmone individualiai. 

 

Tikslo ir paskirties esmė - nesvarbu ar tai bus logotipas ar reklaminis baneris, grafinio dizaino vizualizacija turi atspindėti pagrindinę informaciją apie jūsų veiklą bei perteikti žinutę klientui. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus yra nustatomos logotipo ar grafinio elemento spalvos, sudedamieji elementai bei išdėstymas!

 

 

2. Dizaino kūrimas

Nepriklausomai nuo užduoties dydžio ar tipo, galite būti tikri, jog mūsų dizaineriai išgirdę ir supratę užduoties poreikį - pasiners į sėkmingą užduoties išpildymą.

 

Naudodamiesi naujausiais dizaino kūrimo įrankiais, mes sukursime unikalų ir jūsų organizacijai pritaikytą dizainą, atitinkantį jūsų poreikius.

3. Dizaino korekcijos

Dizaino ir logotipų kūrimas yra itin subjektyvus darbas, tiesa? Štai kodėl, bet kuriame projekte didelę laiko dalį mes praleidžiame užduodami klausimus klientui bei rinkdami ir sistemindami svarbiausią informaciją apie patį projektą, organizaciją, reklaminio banerio ar logotipo dizaino išdėstymą ir spalvas, o tik vėliau pradedame maketuoti.

 

Mes niekada nekuriame ir nesiunčiame 1 varianto mūsų klientams.

 

Standartiškai klientui pateikiame 3 pirminius logotipo ar bet kokio kito grafinio elemento pavyzdžius, kurie buvo įgyvendinti pagal minėtus poreikius ir atliktą analizę. Tuomet klientas pasirenką 1 iš 3 variantų, kuris jam labiausiai patinka ir esant poreikiui jį dar kartą koreguojame pagal instrukcijas.  

 

Nors manome, jog mūsų sukurti maketai atitinka kliento poreikius, natūralu, jog dažnai dizaino maketai reikalauja korekcijų. Tokiais atvejais korekcijos darbai yra atliekami kaip tik įmanoma greičiau, jog galutinis rezultatas būtų geriausias.

4. Pristatymas

Suderinus naujo logotipo dizainą mes taip pat kartu atsiunčiame ir mini brandbook'a su naudojimosi instrukcija.

 

Taip pat vertiname ir pačio kliento norą bei galimybes prisiimti atsakomybę už mūsų sukurtą dizainą, todėl maketai yra persiunčiami pačiam klientui iš anksto suderintu palankiu formatu.

Keletas Grafikos Sprendimų Pavyzdžių:

Domina daugiau pavyzdžių? Susisiekite!

Laivas raketa - žemėlapis

Logotipai:

Domina daugiau pavyzdžių? Susisiekite!

Norite Atnaujinti Įmonės Vizualizacijas ar Logotipą?


4 Patarimai į Ką Reikėtų Atkreipti Dėmesį!

01

Sudominimas

Norint susikurti dominantį klientus verslo - įmonės logotipą jums nereikia daugybės spalvų ir atributų.

Kuriant logotipus dažnai užtenka paryškinti ir atkreipti klientų dėmesį į vieną svarbią detalę logotipe, kuri gali nusakyti visą logotipo bei įmonės viziją bei veiklą.

Kitaip tariant, norint sukurti gerą ir klientus dominantį bei traukiantį logotipą, rekomenduojama pabūti bent kelias minutes jų vietoje - pagalvokite kokie logotipai jus žavi asmeniškai ir į ką labiausiai atkreipiate dėmesį jūs pats?

Be to, stebėkite konkurentų logotipus ir akcentus naudojamus juose. Pagalvokite ar jūs atkreiptumėte dėmesį į jų logotipą jeigu pereitumėte pro šalį ar pamatytumėte jį internete bei bet kuriame medijos kanale?

Tai yra itin svarbu, kadangi, tokios minimalios rinkos analizės, leidžia suprasti jums, kas domina ir traukia tikslines rinkos auditorijas.

02

Paprastumas

Svarbu, kad jūsų grafiniai darbai tinklapyje nebūtų komplikuoti.

Ką tai reiškia?

Įvairių grafinių darbų bei logotipų kūrimas negali būti perspaustas įvairiomis, esmės neatitinkančiomis grafinėmis detalėmis. Rekomenduojame logotipus ir kitą grafinę spaudą derinti su internetinio tinklapio dizainu. 

Vienas didžiausių minusų yra tai, kad įmonės į savo logotipus prideda per daug papildomų ir niekam nereikalingų detalių. Grafikoje itin svarbu išlaikyti vientisumą, esmę bei tinkamai suderinti spalvas.

Nepamirškite, logotipas neprivalo būti konkretus ir tiksliai atitinkantis įmonės veiklą. Jeigu jūs pardavinėjate biuro baldus - logotipas nebūtinai turi būti lipdomas aplink baldų vizualizacijas.

Viskas priklauso nuo bendros idėjos, vartotojų elgesnos ir įmonės reklaminės strategijos ateityje.

03

Įsimintinumas

Nesvarbu ar tai būtų reklaminis baneris, logotipas ar tinklapio dizainas, jis turėtų būti nesunkiai įsimenamas ir suprantamas.

Žmonės dažniausiai įsimena tai, kas yra lengva, bei puikiai atitinka jų poreikius, pomėgius ir kasdienybę. 

Reklaminis dizainas turi aiškiai apibrėžti ir nurodyti reklamuojamo produkto ar paslaugos stiprybes ir skatinti klientus įsigyti produktą ar paslaugą. 

Puikus pavyzdys yra dantų pastos reklaminiai baneriai ir logotipai:

Įrodyta, kad dauguma žmonių perka renkasi ir perką dantų pastą pagal pakuotės dizainą. Populiariausios dantų pastos įprastai savo pakuotes papuošia plačia ir balta žmonių šypsena - tai tiesiogiai skatina potencialius klientus įsigyti šį produktą. 

Tokių pakuočių pardavimai ženkliai padidėja ir tada, kai kitos aplink esančios pakuotės, neturi šypsenos antspaudo ant dėžutės. Gali skambėti keistai, bet tokios smulkmenos itin skatina vartotojus įsigyti jūsų parduodamą produkciją.

Taigi, reklaminių banerių ir įmonių logo kūrimas yra atsakingas procesas, kurio metu yra stengiamasi išsiaiškinti įmonės veiklos pobūdį, klientų ratą ir kaip juos sudominti sukuriant įsimenamą reklaminį banerį ar logotipą. 

04

Atnaujinimas

Nepamirškite, kad įmonės veiklai itin svarbus „rebranding" procesas -  nebijokite naujovių versle!

Naujo logotipo kūrimas yra vienas iš esminių ir pirmųjų rebrandingo procesų, kuris gali nusakyti įmonės tobulėjimą bei augimą. 

Nebijokite keistis - logotipų kūrimas ar esamų grafinių darbų atnaujinimas yra puikus būdas pritraukti buvusius bei naujus klientus. 

Taip pat prieš veiklos atnaujinimą - stebėkite savo konkurentus ir jų veiksmus. Kartais rebrandingo procesas bei naujų logotipų ar banerių įvedimas į verslą gali įtakoti klientų elgsenos pokyčius į jums gerąją pusę. 

Jeigu planuojate apie įmonės rebrandingą - siūlytume pagalvoti apie SEO Paslaugas ar Internetinės Svetainės Atnaujinimą.