Kaip Susikurti Gerą Internetinę Svetainę?

Kaip susikurti gerą internetinę svetainę

Elektroninis verslas su kiekviena diena tampa vis konkurencingesnis, o dauguma standartinių verslų praranda potencialius klientus vien dėl to, nes neturi susikūrę verslo elektroninės erdvės – internetinės svetainės.

Internetinė svetainė reprezentuoja įmonę plačiausioje klientų erdvėje – Internete.

Tinklapis gali būti bet kokio tipo, tiek informacinis puslapis, elektroninę parduotuvę ir t.t. Esminis tikslas, kad internetinė svetainė būtų matoma internete, patogi naudotis, o pagrindinė informacija turi būti puikiai pastebima ir išdėstyta pagrindiniame puslapyje.

Kaip susikurti gerą internetinę svetainę?

Norite pradėti elektroninį verslą, bet nežinote kaip susikurti gerą internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę? Svarbiausiai atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus.

Pasirinkite tikslingą domeną ir patikimą serverį

Kiekviena internetinė svetainė turi turėti savo unikalią nuorodą – pavadinimą – domeną  (ang. domain). Priklausomai nuo veiklos bei šalies galite rinktis įvairaus stiliaus domenus – “svetainė.lt” (.com, .pl, .net, .org). Laisvų domenų kainos svyruoja nuo 7 eurų ir daugiau. Už unikalius pavadinimus gali tekti sumokėti ir daugiau nei 500 eurų. Standartiniai, laisvi domenai su .com, .lt, .eu galūnėmis kainuoja iki 10 eurų metams.

Sėkmingam svetainės veikimui reikalingas patikimas serveris, kuriame ji bus talpinama. Patikimų serverių yra tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje – kainos skiriasi taip pat. Svarbu žinoti kas bus talpinama jūsų internetinėje svetainėje ir atsižvelgiant į tai galima rinktis geriausią serverį kainos ir kokybės santykiu.

SEO paslaugų svarba

Internetinė svetainė, kuri negeneruoja jokio kliento srauto iš paieškos sistemų yra tarsi neegzistuojanti.

Tokios svetainės laikosi tik iš reklamos kampanijų už papildomus pinigus įvairiuose medijos kanaluose arba perduodant žinią iš lūpų į lūpas.

SEO paslaugos gali būti nereikalingos tinklapiams, kurių vardas yra puikiai žinomas ir turite surinkę platų klientų ratą, o pateikta informacija paieškos sistemoje taip pat nėra svarbi…Ir tai vis tiek nėra tiesa. Pelningiausios pasaulio įmonės ir verslai, nors yra ir puikiai žinomi pasaulyje, investuoja dalį reklamos biudžeto į SEO paslaugas.

Taigi, dalis verslų bei savarankiškai dirbančių žmonių daro viena didelė klaidą – ne investuoja į SEO tinklapio paieškos sistemų optimizavimą. Nepamirškite, kad ir koks būtų geras jūsų tinklapis ar verslas, jeigu jis nebus matomas paieškos sistemose, tikėtina, kad jo niekas ir nepastebės ir taip prarasite daugybę potencialių klientų.

4 SEO kriterijai internetinei svetainei

Kaip susikurti gerą tinklapį

Tinklapio greitis

Tinklapis turi būti greitai atidaromas ir sklandžiai veikiantis, kitu atveju žmonės nenorės jame naršyti, užtruks daugybė laiko, o paieškos sistemos įvertins kaip nepatikimą puslapį.

Optimizacija mobiliesiams įrenginiams

Internetinė svetainė turi būti pritaikyta mobiliems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams.

Daugiau nei 60 proc. žmonių 2017 metais internetu naudojosi būtent naudojantis šiais įrenginiais. Jeigu jūsų svetainė nebus pritaikyta šiems įrenginiams, prarasite daugybe klientų taip pat.

Tinklapio dizainas

Klausiate kaip sukurti gerą internetinę svetainę?

Dauguma vartotojų informaciją priima taip kaip ją mato. Internetinė svetainė turi turėti paprastą, patogų ir akiai malonų dizainą. Nerekomenduojame rinktis tamsių arba labai ryškių dizainų, kurie atstumia jūsų tinklapio lankytojus.

Patogumas ir informacijos pateikimas

Norint sukurti gerą internetinę svetainę, visa reikalinga informacija internetinėje svetainėje turi būti pateikta aiškioje ir matomoje vietoje – geriausiai, kad žmogus rastų viską ką jam reikia pirmajam puslapyje (ang. homepage).

Nuo geros iki blogos, verslą reprezentuojančios, internetinės svetainės yra tik 1 žingsnis. Jeigu abejojote savo galimybėmis ir nežinote kaip susikurti gerą internetinę svetainę, siūlome pasinaudoti mūsų teikiamomis internetinių svetainių kūrimo paslaugomis.

Rekomenduojame perskaityti:

SEO auditas

SEO Auditas: 10 Paprastų Žingsnių Tyrimui Atlikti!

SEO auditas yra itin svarbi procedūra verslams, kurie turi elektroninę parduotuvę, įmonės veiklą reprezentuojantį tinklapį ar…
Skaityti daugiau
SEO Specialistas

SEO Specialistas – Kas Jis?

Ar žinote, kad SEO paslaugos yra vienas iš esminių ir populiariausių būdų pritraukti tiesioginę auditoriją įsigyti…
Skaityti daugiau
Reklama internete

Reklama Internete – Standartinio Verslo Achilo Kulnas?

Pradėkime nuo to, kad apie 60 – 70 % verslo sėkmės priklauso nuo tinkamai nustatytos ir…
Skaityti daugiau
Internetinės svetainės priežiūra

Internetinės Svetainės Priežiūra, Kokios Esminės Klaidos?

Ar esate pagalvoję, kodėl internetinės svetainės priežiūra yra itin svarbi ir dažnai akcentuojama daugumoje tarptautinių verslų…
Skaityti daugiau
Kas yra domenas

Kas yra Domenas ir Hostingas? Kaip Pasirinkti Teisingai?

Dauguma žmonių, kurie yra mažiau susiję su elektroniniu verslu dažnai mūsų klausia, kas yra Domenas ir…
Skaityti daugiau
Kaip pasirinkti SEO specialistą

5 Patarimai Kaip Pasirinkti SEO Specialistą?

Ieškote įmonės kuri atlieka SEO paslaugas, bet nežinote kaip pasirinkti SEO specialistą iš gausos? Šis straipsnis,…
Skaityti daugiau
Komentarai

Rašyti komentarą