Kaip susikurti gerą internetinę svetainę?

Kaip susikurti gerą internetinę svetainę

Elektroninis verslas su kiekviena diena tampa vis konkurencingesnis, o dauguma standartinių verslų praranda potencialius klientus vien dėl to, nes neturi susikūrę verslo elektroninės erdvės – internetinės svetainės. Internetinė svetainė reprezentuoja įmonę plačiausioje klientų erdvėje – Internete. Tinklapis gali bet kokio tipo, tiek informacinis, tiek ir elektroninę parduotuvę. Esminis tikslas, kad jis būtų matomas internete, patogus naudotis, o  pagrindinė informacija turi būti puikiai pastebima ir išdėstyta pagrindiniame puslapyje.

SEO optimizacijos svarba 

Kiekviena internetinė svetainė turi turėti savo nuorodą – pavadinimą – domeną  (ang. domain). Priklausomai nuo veiklos bei šalies galite rinktis įvairaus stiliaus domenus – svetainė.lt (.com, .pl, .net, .org). Laisvų domenų kainos svyruoja nuo 7 iki 200 eurų. Tačiau standartiniai domenai: .com, .lt, .eu kainuoja iki 10 eurų metams.

Sėkmingam svetainės veikimui reikalingas patikimas serveris, kuriame ji bus talpinama. Patikimų serverių yra tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje – kainos skiriasi taip pat. Svarbu žinoti kas bus talpinama jūsų internetinėje svetainėje ir atsižvelgiant į tai galima rinktis geriausią serverį kainos ir kokybės santykiu.

Internetinė svetainė, kuris negeneruoja jokio kliento srauto yra neegzistuojanti. Daugybė klientų bei savarankiškai dirbančių žmonių daro viena didelė klaidą – ne investuoja į SEO tinklapio paieškos sistemų optimizavimą.  Kad ir koks būtų geras jūsų tinklapis, jeigu jis nebus matomas paieškos sistemose, tikėtina, kad jo niekas ir nepastebės.

4 kriterijai internetinei svetainei

Gerą nuo prastos internetinės svetainės skiria keli esminiai dalykai.

Greitis. Tinklapis turi būti greitai atidaromas ir sklandžiai veikiantis, kitu atveju žmonės nenorės jame naršyti.

Prisitaikymas. Internetinė svetainė turi būti pritaikyta mobiliems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Daugiau nei 70 proc. žmonių internetu naudojasi būtent iš šių įrenginių.

Dizainas. Internetinė svetainė turi turėti paprastą, patogų ir akiai malonų dizainą. Nerekomenduojame rinktis tamsių arba labai ryškių dizainų.

Patogumas. Visa reikalinga informacija internetinėje svetainėje turi būti pateikta aiškiai ir matomoje vietoje.

Nuo geros iki blogos internetinės svetainės yra tik 1 žingsnis.  Jeigu abejojote savo galimybėmis susikurti gerą internetinę svetainę, siūlome išmėginti mūsų siūlomas paslaugas.

Straipsniai

Komentarai

Rašyti komentarą