Google Algoritmų Pokyčių Svarba SEO ir Verslui

  • rugsėjo 20, 2017
  • SEO

Google algoritmai

Tinklapių paieškos sistemų optimizacija yra itin svarbi siekiant pagerinti verslo pozicijas internete, pritraukti naujų klientų bei padidinti tinklapio lankomumo srautus.

Dauguma klientų bei užsokavų prieš kreipiantis į SEO specialistus, tikina, kad jie jau buvo investavę į SEO paslaugas, tačiau rezultatai buvo ne tokie, kokių buvo tikimasi.

Klausimas: Kodėl taip atsitiko?

SEO tinklapių optimizavimas yra ganėtinai kėblus ir nuolatos besikeičiantis procesas. Tradiciniai, plačiai naudojami SEO optimizavimo metodai ne visada gali būti veiksmingi ir garantuoti tinkamą rezultatą klientui.

Kiekvienas tinklapis turi atskirą istoriją, duomenų bazę, nišą, klientų srautus bei kryptį. Dėl šių priežasčių tradiciniai SEO metodai negali būti pritaikomi visiems verslams ir jų internetiniams puslapiams vienodai.

Jeigu praeityje naudoti, SEO specialisto, sprendimai pasiteisino ir buvo pasiekta reikiamų rezultatų paieškos sistemoje, tai dar nereiškia, kad kitame projekte tie patys sprendimai pasiteisins dar kartą.

Google Algoritmų Svarba Google algortimų pokyčiai

Google paieškos sistema yra priklausoma nuo sudarytų algoritmų, kuriais vadovaujantis Google paieškos sistemų robotai indeksuoja jūsų tinklapį atsižvelgiant į daugybė rodiklių, nuo kurių ir priklauso jūsų vieta Google paieškos sistemoje.

Minėti Google paieškos algoritmai keičiasi bent kartą per dieną, o apytiksliai apie 30-40 kartų per mėnesį. Šie pokyčiai nors ir ne ženkliai, tačiau įtakoja SEO tinklapių optimizavimo eigą.

Kiek rečiau yra atliekami ir didesni Google paieškos sistemos algoritmų atnaujinimai, kurie, remiantis istorija, ženkliai įtakoja tinklapių išsidėstymą paieškos sistemoje. Tinklapių išsidėstymas paieškos sistemose priklauso nuo atliktos SEO optimizacijos bei naudotų metodų jai atlikti.

Įmonėms, bei naujiems verslams kurie planuoja užsisakyti SEO specialistų ar įmonių pagalbą, labai svarbu domėtis ir žinoti visus jų atliekamus žingsnius bei naudojama metodika.

Tai svarbu:

Kiekvieną dieną keičiantys Google algoritmai apsaugo paieškos sistemą nuo perspaustų, netikrų ir nenaudingų tinklapių užgulties.

SEO specialistų užduotis nėra dirbtinai mėginti jūsų tinklapį iškelti į pirmąsias Google paieškos sistemos pozicijas. Pagrindinė SEO paslaugas teikiančių įmonių užduotis yra sutvarkyti bei papildyti tinklapį reikalinga informacija, kuri yra naudinga ateities vartotojui. Kuo natūralesnė ir reikšmingesnė yra informacija , tuo Google tai priima ir vertina kaip saugų ir rekomenduotiną tinklapį vartotojams. Dėl šios priežasties SEO optimizavimas gali užtrukti ir iki 6 mėnesių ar net ilgiau.

Rekomenduojame perskaityti:

SEO auditas

SEO Auditas: 10 Paprastų Žingsnių Tyrimui Atlikti!

SEO auditas yra itin svarbi procedūra verslams, kurie turi elektroninę parduotuvę, įmonės veiklą reprezentuojantį tinklapį ar…
Skaityti daugiau
SEO Specialistas

SEO Specialistas – Kas Jis?

Ar žinote, kad SEO paslaugos yra vienas iš esminių ir populiariausių būdų pritraukti tiesioginę auditoriją įsigyti…
Skaityti daugiau
Reklama internete

Reklama Internete – Standartinio Verslo Achilo Kulnas?

Pradėkime nuo to, kad apie 60 – 70 % verslo sėkmės priklauso nuo tinkamai nustatytos ir…
Skaityti daugiau
Internetinės svetainės priežiūra

Internetinės Svetainės Priežiūra, Kokios Esminės Klaidos?

Ar esate pagalvoję, kodėl internetinės svetainės priežiūra yra itin svarbi ir dažnai akcentuojama daugumoje tarptautinių verslų…
Skaityti daugiau
Kas yra domenas

Kas yra Domenas ir Hostingas? Kaip Pasirinkti Teisingai?

Dauguma žmonių, kurie yra mažiau susiję su elektroniniu verslu dažnai mūsų klausia, kas yra Domenas ir…
Skaityti daugiau
Kaip pasirinkti SEO specialistą

5 Patarimai Kaip Pasirinkti SEO Specialistą?

Ieškote įmonės kuri atlieka SEO paslaugas, bet nežinote kaip pasirinkti SEO specialistą iš gausos? Šis straipsnis,…
Skaityti daugiau
Komentarai

Rašyti komentarą