Google Algoritmų pokyčių svarba SEO ir Verslui

  • rugsėjo 20, 2017
  • SEO

Tinklapių paieškos sistemų optimizacija yra itin svarbi siekiant pagerinti verslo pozicijas internete, pritraukti naujų klientų bei padidinti tinklapio lankomumo srautus.

Dauguma klientų bei užsokavų prieš kreipiantis į mus tikina, kad jie jau buvo investavę į SEO paslaugas, tačiau rezultatai buvo ne tokie, kokių buvo tikimasi.

Klausimas: Kodėl taip atsitiko?

SEO tinklapių optimizavimas yra ganėtinai kėblus procesas. Tradiciniai, plačiai naudojami SEO optimizavimo metodai ne visada gali būti veiksmingi ir garantuoti tinkamą rezultatą klientui.

Kiekvienas tinklapis turi atskirą istoriją, duomenų bazę, nišą bei kryptį. Dėl šios priežasties tradiciniai SEO metodai negali būti pritaikomi visiems vienodai. Jeigu praeityje naudoti, SEO specialisto, sprendimai pasiteisino ir buvo pasiekta reikiamų rezultatų, tai dar nereiškia, kad kitame projekte tie patys sprendimai pasiteisins dar kartą.

Kaip dažnai keičiasi Google algoritmai?

Google algortimų pokyčiai

Google paieškos sistema yra priklausoma nuo sudarytų algoritmų, kuriais vadovaujantis Google paieškos sistemų robotai indeksuoja jūsų tinklapį atsižvelgiant į daugybė rodiklių, nuo kurių ir priklauso jūsų vieta Google paieškos sistemoje.

Minėti Google paieškos algoritmai keičiasi bent kartą per dieną, o apytiksliai apie 30-40 kartų per mėnesį. Šie pokyčiai nors ir ne ženkliai, tačiau įtakoja SEO tinklapių optimizavimo eigą.

Kiek rečiau yra atliekami ir didesni Google paieškos sistemų atnaujinimai, kurie, remiantis istorija, ženkliai įtakoja tinklapių išsidėstymą paieškos sistemoje. Tinklapių išsidėstymas paieškos sistemose priklauso nuo atliktos SEO optimizacijos bei naudotų metodų jai atlikti. Įmonėms, kurios planuoja įsigyti SEO specialistų ar įmonių pagalbą, labai svarbu domėtis ir žinoti visus jų atliekamus žingsnius bei naudojama metodika.

Kiekvieną dieną keičiantys Google algoritmai apsaugo paieškos sistemą nuo perspaustų, netikrų ir nenaudingų tinklapių užgulties. SEO specialistų užduotis nėra dirbtinai mėginti jūsų tinklapį iškelti į pirmąsias Google paieškos sistemos pozicijas. Pagrindine SEO paslaugas teikiančių įmonių užduotis yra sutvarkyti bei papildyti tinklapį reikalinga informacija, kuri yra naudinga vartotojui. Kuo natūraliau tai atrodo, tuo Google tai priima ir vertina kaip saugų ir rekomenduotiną tinklapį vartotojams. Dėl šios priežasties SEO optimizavimas gali užtrukti ir iki 6 mėnesių ar net ilgiau.

Straipsniai

Komentarai

Rašyti komentarą