SEO Optimizavimas – Ntola.lt

Ntola.lt - Tai 2017 metų pradžioje įsikūrusi nekilnojamojo turto agentūra Kaune ir Kauno m. rajone. Naujam verslui, o ypač nekilnojamojo turto srityje yra itin sunku, todėl mūsų užduotis buvo pagal parinktus raktažodžius aplenkti gerai žinomas nekilnojamojo turto agentūras.

Tikslai

6 mėnesių laikotarpyje pakilti Google paieškos sistemoje į pirmąjį puslapį su šiais raktažodžiais:

  • Butų nuoma Kaune;
  • Nekilnojamojo turto brokerių mokymai;
  • Nekilnojamas turas Kaune;
  • Long term rent in Kaunas.

Visi šie raktažodžiai orentuoti į nekilnojamojo turto paslaugas Kaune ir Kauno m. rajone. Itin svarbu nusistatyti paieškos raktažodžius, kurie yra glaudžiai susiję su jūsų tinklapio turiniu.

Iššūkiai

Atlikę raktažodžių analizę bei jų konkurencingumo rodiklius pastebėjome, kad šis projektas gali trukti ilgiau nei planuota, kadangi, kai kurie, pasirinkti raktažodžiai yra itin populiarūs ir konkurencingi paieškos sistemoje.

Butų nuoma Kaune raktažodžis apytiksliai per mėnesį sulaukia 18.000 tūkstančių užklausų, o Google pirmasis puslapis priklauso tokiem portalams kaip: aruodas.lt, skelbiu.lt, domoplius.lt, alio.lt, skelbimai.lt, capital.lt ir t.t 

Tokia pati situacija ir su kitais raktažodžiais. Žinoma, kitų raktažodžių užklausos per mėnesį siekia iki 1000, tačiau pirmasis Google puslapis priklauso auksčiau minėtams tinklapiams. Kiekvienam klientui įvertiname pasirinktus raktažodžius ir tikimybė bei galimybė su jais patekti į pirmąjį Google puslapį. Būna situacijų, kad investicijos kaina ir grąža tiesiog gali neatsipirkti jums, tuomet siūlome minimaliai pakeisti raktažodžius.

Kodėl taip yra? Dauguma stambių ir gerai žinomų įmonių daugybė metų investuoja dideles sumas užimti aukštas pozicijas paieškos sistemoje, todėl naujokams gali prireikti ir kelių metų bei didelių investicijų pretenduoti į pirmąsias vietas Google paieškos sistemoje. Šiuo atveju visi kliento pasirinkti raktažodžiai buvo realūs, pagrindinis klausimas buvo su raktažodžiu "butų nuoma Kaune". Tačiau detaliau išnagrinėjus šį raktažodį pastebėjome tam tikras spragas ir nors raktažodis turi 18.000 tūkstančių užklausų per mėnesį, tačiau konkurencija nėra neįveikiama.

Sprendimai

Tikslui pasiekti buvo nustatytas 6 mėnesių laikotarpis. Kadangi labai sunku vertinti Google algoritmus bei kaip jie reaguos į didesnes tinklapio korekcijas ir per kokį laiko tarpą prisitaikys prie jų. Tikslams pasiekti buvo koreguojami skelbimų aprašymai, kuriamos papildomos nuorodos bei straipsniai, kurie buvo glaudžiai susiję su nustatytais raktažodžiais.

Rezultatas

Google pirmasis puslapis buvo pasiektas po 16-18 savaičių, o mus tenkinamis rezultatai po 25 savaičių (6 mėnesių ir vienos savaitės).

  • Butų nuoma Kaune - 2 Vieta Google paieškos sistemoje;
  • Nekilnojamojo turto brokerių mokymai - 4 vieta Google paieškos sistemoje;
  • Nekilnojamas turtas Kaune - 3 vieta Google paieškos sistemoje;
  • Long term rent in Kaunas - 7 vieta Google paieškos sistemoje.

70 % išaugęs ROI 

Daugiau atvejų analizių

Žiūrėti visas