Kaip užsidirbti? Affiliate projektas

Kaip užsidirbti - tai visiškai naujas projektas, kuris yra orentuotas į žmonių srautą, kurie ieško patarimų internete kaip galima užsidirbti pinigų dirbant iš namų ar pagal individualų darbo grafiką.

Tikslai

Per 5 - 6 mėnesių laikotarpį tapti vienu iš populiariausių tinklapių Google paieškos sistemoje pagal raktažodžius, kurie yra susiję su asmeniniais finansais ir patarimais juos valdant. Dėl projekto eigos stabilumo ir tęstinumo šiuo metu raktažodžiai nėra viešai atskleidžiami. 

Partnerystės programa

Kitas tinklapio tikslas - partnerystės programos įvedimas į tinklapio turinį (ang. Affiliate). Tinklapyje pateikiami patarimai yra glaudžiai surišti su atskiromis, tam tikras paslaugas teikiamomis įmonėmis. Partnerystės programos tikslas - uždirbti papildomų pajamų (komisinius) iš klientų, kurie nuspręs pasinaudoti svetainės turinyje įvardintomis rekomendacijomis.

Užduotys

Sėkmingam projekto vystymui ir startui itin svarbu pasirinkti susigrupuoti ir įsivardinti keliamas užduotys. Kaip-uzsidirbti.lt tinklapio pradinės užduotys: 

  • Raktažodžių atsirinkimas;
  • Exact - match domeno atrinkimas;
  • SEO straipsnių rašymas ir talpinimas;
  • SEO vidinė ir išorinė optimizacija.

Projekto eiga

Šiuo metu projektas yra paskutinėje vystymo stadijoje. Mūsų komanda stebi, analizuoja ir prižiūri išorinę bei vidinę tinklapio paieškos sistemų optimizaciją bei jos pokyčius. Tikimasi, kad galutinis rezultatas bus pasiektas jau Lapkričio mėnesį. Būtent tada bus galima plačiau aptarti ir išanalizuoti šį projektą.

Numatoma pabaiga: 2017 11 15 

Daugiau atvejų analizių

Žiūrėti visas