DMN Transport – Atvejo Analizė

DMN Transport

„DMN Transport“ yra logistikos sprendimų įmonė, įsikūrusi JAV. Įmonės pagrindinė veikla – krovinių gabenimas / pervežimas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

PROBLEMA

Panašių bendrovių, teikiančių tokias paslaugas kaip „DMN Transport“, yra ganėtinai daug šalyje. Pagrindinė rinkos problema yra sunkiųjų automobilių – vilkikų vairuotojų trūkumas.

Klientas kreipėsi į mus, norėdamas sukurti bendą kūrybinę idėją, kuri padėti pasamdyti daugiau sunkvežimių vairuotojų, naudojantis socialiniais tinklais bei vykdant reklamą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

TIKSLAS

 Pristatyti kūrybingą ir kitokį nei įprastai metodą samdant potencialius vilkikų / sunkvežimių vairuotojus šalyje. 

SPRENDIMAS

Mūsų pasirinktas sprendimas buvo sukurti vairuotojui jaukius prisiminimus apie lankomas Valstijų vietas, kurias sunkvežimių vairuotojai galėtų sekti kasdien vairuodami.

Pagrindinė idėja buvo diferencijuoti vizualus, supažindinant su visomis lankomiausiomis ir sunkvežimiais pasiekiamomis,  draugiškiausiomis vietomis, kurios sukeltų emocijas ir užmegztų ryšį tarp būtent tos Valstijos gyventojo ir jo galimybių aplankyti pristatytas vietas vairuojant sunkvežimį įmonėje „DMN Transport“.

DMN Case Study

DMN Case Study darbai