DMN Transport – Atvejo Analizė

DMN Transport

„DMN Transport“ yra logistikos sprendimų įmonė, įsikūrusi JAV. Įmonės pagrindinė veikla – krovinių gabenimas / pervežimas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

PROBLEMA

Panašių bendrovių, teikiančių tokias paslaugas kaip „DMN Transport“, yra ganėtinai daug šalyje. Dėl šios priežasties susidarė esminė problema rinkoje – sunkiųjų automobilių – vilkikų vairuotojų trūkumas.

Klientas kreipėsi į mus, norėdamas sukurti bendą kūrybinę idėją, kuri padėtų pasamdyti daugiau sunkvežimių – vilkikų vairuotojų, naudojantis socialiniais tinklais bei vykdant tiesioginę reklamą auditorijai, kuri yra susijusi su šia veikla Jungtinėse Amerikos Valstijose.

TIKSLAS

Pristatyti kūrybingą ir kitokį nei įprastai naudojamą metodą samdant potencialius vilkikų / sunkvežimių vairuotojus šalyje.

SPRENDIMAS

Mūsų pasirinktas sprendimas buvo sukurti vairuotojui jaukius prisiminimus apie lankomas Valstijų vietas, kurias sunkvežimių vairuotojai galėtų sekti kasdien vairuodami.

Pagrindinė idėja buvo diferencijuoti vizualus, supažindinant su visomis lankomiausiomis ir sunkvežimiais pasiekiamomis,  draugiškiausiomis vietomis, kurios sukeltų emocijas ir užmegztų ryšį tarp būtent tos Valstijos gyventojo ir jo galimybių aplankyti pristatytas vietas vairuojant sunkvežimį įmonėje „DMN Transport“.

DMN Case Study

DMN Case Study darbai

Socialinė reklama populiariausiose platformose gali būti naudinga ne tik pranešti ar sudominti potencialų klientą, bet ir padidinti pardavimus.

Nesate tikri kaip tai gali padėti jūsų verslui? Susisiekite su mumis!