Atgalinės nuorodos

Atgalinės Nuorodos ir Nauda Tinklapiui

Atgalinės nuorodos (ang. backlinks) - tai viena svarbiausių sudedamųjų SEO proceso dalis. Atgalinės nuorodos dažniausiai yra nukreipiamos iš aukšto patikimumo partnerių tinklapių tiesiai į jūsų svetainė ir signalizuoja jūsų tinklapio patikimumo rodiklių pokyčius paieškos sistemoms.

Kas yra Atgalinės Nuorodos?

Atgalinės nuorodos - tai interaktyvus URL adresai tinklapyje kurie nurodo kryptį iš vienos internetinės svetainės į kitą.

Atgalinės nuorodos daro didžiulį poveikį tinklalapio populiarumui ir patikimumui paieškos rezultatuose bei bendrai SEO Paslaugų kokybei. Dėl šios priežasties šis kriterijus laikomos itin naudingu svetainių SEO optimizavimui bei bendram domeno reitingo gerinimui. 

Bendrasis paieškos sistemos veikimo principas yra toks, kad Google robotai įvertina jūsų tinklapio išskirtinumą bei naudingumą galutiniam vartotojui atsižvelgiant į pateikiamą informaciją bei bendrą naudą vartotojams. Šią informaciją iš dalies gali nurodyti atgalinės nuorodos kitose patikimuose tinklapiuose.

Jeigu jūsų tinklapis turi atgalinių nuorodų, aukštus reitingus turinčiuose puslapiuose, jis yra vertinamas kaip patikimas paieškos sistemų vartotojams, o tai gerina užimamą poziciją pagal tam tikrus raktinius žodžius.

Atgalinės nuorodos Addad.lt

Atgalinių Nuorodų Nauda:

Kuo daugiau jūsų tinklapis turi stiprių atgalinių nuorodų iš patikimų, panašų turinį skelbiančių ir aukštus reitingus turinčių svetainių, tuo jis, daugumoje atvejų, geriau reitinguojamas paieškos sistemose pagal tam tikrus raktinius žodžius.

Kuo Mes Galime Padėti?

Atgalinių nuorodų tinklapiai
Atgalinių nuorodų tinklapiai
Atgalinių nuorodų tinklapiai
Atgalinių nuorodų tinklapiai

Atgalinių nuorodų paieškos procesas yra viena iš mūsų siūlomų SEO paslaugų dalių. 

Mūsų specialistai atlikdami bendrąją tinklapio optimizaciją ir SEO auditą įvertina esamą atgalinių nuorodų kiekį į kliento tinklapį bei nustato papildomą poreikį.

Atgalinių nuorodų paieškos procesas (ang. Outreach) yra vykdomas keliais žingsniais:

  • Sudaromas atgalinių nuorodų poreikis pagal pasirinktus kliento raktinius žodžius;
  • Ieškomi ir analizuojami tinklapiai atitinkantys kliento tinklapyje skelbiamą turinį;
  • Užmezgamas ryšys su kitais tinklapiai bei deramasi dėl atgalinių nuorodų patalpinimo partnerio tinklapyje.
Atgalinių nuorodų paieškos - „Outreach" paslaugos jums! Jeigu nereikia pilno SEO optimizavimo, tuomet susisiekite su mumis dėl atgalinių nuorodų paieškos paslaugų.

Atgalinių Nuorodų Katalogai

Atgalinės nuorodos taip pat gali būti talpinamos internetiniuose nuorodų kataloguose.

Šie katalogai yra vieši, todėl atgalines nuorodas talpinti gali visi kas nori.

Nuo per didelio kiekio atgalinių nuorodų šiuose kataloguose rezultatas gali būti nepastebimas ir mažiau veiksmingas.

Tačiau, atgalinių nuorodų talpinimas kataloguose yra vis dar naudojamas būdas optimizuoti tinklapį paieškos sistemoms.

Svarbu pasirinkti tinkamus ir patikimus katalogus, nes tik tokiu būdu išvengsite galimų paieškos sistemų optimizavimo klaidų bei galimų baudų jūsų tinklapiui. 

Atgalinių nuorodų kategorijos
Atgalinių nuorodų kategorijos
Atgalinių nuorodų kategorijos
Atgalinių nuorodų kategorijos

Kodėl Svarbu Tinkamai Pasirinkti Atgalines Nuorodas?

Keli svarbiausi kriterijai tinklapiams į kuriuos yra talpinamos atgalinės nuorodos į jūsų tinklapį.

  • Jeigu tai nėra naujienų ar žinių tinklapis, jis turėtų turėti ne per didelį kiekį egzistuojančių atgalinių nuorodų. Kuo nuorodos tinklapyje yra naudingesnės vartotojams, tuo daugiau naudos gaunate ir jūs. 

Tarkime tinklapis turi 100% naudingos informacijos kuri yra naudojama SEO optimizacijos gerinimui. Šis SEO informacijos paketas yra dalijamas patalpinant kitų tinklapių atgalines nuorodas. Kuo mažiau atgalinių nuorodų tinklapis turi, tuo daugiau naudos jūsų puslapis gauna taip pat. Egzistuojant 2 atgalinėms nuorodoms gaunate po 50% SEO naudos, 3 atgalinėms nuorodoms po 33% ir t.t

Praktikoje tokių situacijų beveik nėra, tad svarbu žiūrėti ar tinklapiai, į kuriuos norite patalpinti savo atgalinę nuorodą yra susiję su jūsų svetainėje talpinama informacija bei nėra perpildyti šimtais kitų atgalinių nuorodų į neaiškias ir nepatikimas internetines svetaines.

Tinklapiai turi turėti aukštus patikimumo reitingus paieškos sistemose!

Šie reitingai įprastai matuojami paieškos sistemų robotų, tačiau juos preliminariai galime nuspėti ir įvertinti naudojant specialias programines įrangas, atsižvelgiant į tinklapio lankomumą bei skelbiamą ir publikuojamą turinį.

Kuo geresni tinklapio statistiniai rezultatai ir reitingai, tuo daugiau naudos jūs gaunate iš atgalinės nuorodos SEO optimizacijos atžvilgiu. Įsivaizduokite, jeigu jūsų atgalinė nuorodą patalpintu New York Times, niekam nekiltų klausimų apie jūsų tinklapio patikimumą ir vertę.