5 patarimai kaip pasirinkti SEO specialistą?

  • spalio 31, 2017
  • SEO

Ieškote įmonės kuri atlieka SEO paslaugas, bet nežinote kaip pasirinkti SEO specialistą iš gausos? Šis straipsnis, padės jums apsispręsti ir padės pasirinkti SEO specialistą ar šias paslaugas teikiančią įmonę.

Kaip išsirinkti SEO specialistą

Atsakymai į klausimą kaip pasirinkti SEO specialistą?

Pavargote ieškoti informacijos internete apie SEO paslaugas ir SEO specialistus? Pateikiame jums 5 parinktus ir svarbiausius patarimus kaip pasirinkti SEO specialistą.

1.  Maža kaina negarantuoja kokybės

Ar kada nors esate matę, kad kokia nors paslauga, kuri turi didelę pridėtinę vertę ir ateityje, potencialiai, suteiks daug naudos klientui kainuotų itin mažai? Tikriausiai ne. Įsivaizduokime, kad kas nors pasiūlo jums sukurti mobiliąją programėlę, kuri kainuos 200 – 300 eurų ar jūs ją pirksite? Tikriausiai norėtumėte, tačiau už tokią pinigų sumą – nieko jūs daugiau negausite, kaip tik esamos programėlės dublikatą, kuris tikriausiai ir sustos veiki to kelių savaičių arba bus pilnas klaidų ir nepasiteisins.

Lygiai ta pati situacija ir su SEO paslaugomis. SEO optimizacija yra viena iš daugiausiai pridėtinės vertės pridedančių paslaugų pasaulyje. Atlikti tyrimai rodo, kad net 1 euro investicija prilygsta 22 eurų grąžai.

Pilnavertės, orientuotos į ilgalaikius rezultatus SEO paslaugos įprastai kainuoja nuo 800 ir toliau kyla stipriai į viršų. Ši suma yra paskirstoma į tinklapio vidinės bei išorinės optimizacijos gerinimą, turinio atnaujinimą, įrankių išlaikymą, atgalinių nuorodų paieškas ir kitus esminius SEO optimizacijos dalykus. Įsivaizduokite, kad jums SEO specialistas pasiūlę optimizavimo paslaugas už 200 eurų, kai tuo tarpu, vien tik SEO programinės įrangos mėnesinis išlaikymas kainuoja, dažnu atveju, 2 kartus didesnius pinigus, o ką jau kalbėti apie kitus dalykus…

2. Būtina diskusija su specialistu

Bet kuri įmonė, kuri yra orientuotą į gerą galutinį rezultatą, sieks išsiaiškinti visus niuansus ir gauti informaciją iš užsakovo kaip įmanomą detaliau ir informatyviau. Geriausia praktika yra gyvi susitikimai, niekas geriau nenusako esamos situacijos, kaip pokalbis akis į akį.

3. Nemokama tinklapio analizė? Tikrai ne

Viena esminių procedūrų prieš pradedant atlikti SEO tinklapio optimizaciją – tinklapio auditas. Geras SEO specialistas visada paklaus ar jūsų tinklapyje kada nors buvo atliktas SEO auditas. Nemažai SEO specialistų Lietuvoje klientams siunčia nemokamas analizes ir ataskaitas ir jomis remiasi, kokie darbai turi būti atlikti. Jeigu analizė yra atsiųsta nemokamai – ja remtis negalima, tai gali būti tik preliminari informacija apie jūsų tinklapį. Mūsų komandą turi tokią paslaugą taip pat, ją galite gauti štai čia.

Įsidėmėkite – niekas niekada neatliks SEO audito nemokamai, jeigu jis yra atliekamas pagal nustatytus kriterijus ir metodiką, nes tai užtruks kelias darbo dienas, kitu atveju įmonės prarastų savo brangų laiką.

4. SEO optimizacija tai ne tik atgalinės nuorodos

Daugumos SEO specialistų atliekami optimizacijos darbai baigiasi kartu su atgalinių nuorodų talpinimu į nuorodų katalogus. Yra tikima, kad šie veiksmai ženkliai prisidės prie tinklapio pozicijos gerinimo, tačiau taip nėra. Atgalinės nuorodos yra viena iš priemonių pasiekti gerų rezultatų, tačiau, kaip ir minėjome aukščiau, šios atgalinės nuorodos turi būti talpinamos gerai vertinamuose ir patikimuose tinklapiuose. Venkite SEO specialistų, kurie jūsų tinklapio nuorodą talpiną į ,,fermas” – nepatikimus tinklapius, katalogus su šimtais atgalinių nuorodų.

5. Atliktų darbų garantija nustatytam laiko tarpui

Yra daugybė įmonių, kurios teikia SEO paslaugas ir jų visų šūkiai itin panašūs. Addad.lt taip pat nėra išimtis, tačiau tai nėra blogai. Problema atsiranda tada, kuomet SEO specialistai suteikia klientui atliktų darbų garantiją per tam tikrą laiko tarpą. Viena jeigu tas laiko tarpas yra pusę metų ir daugiau ir visai kas kitą jeigu tas laiko tarpas yra mėnesis ar keli. Be jokios abejonės, tai priklauso nuo raktažodžių sunkumo, todėl prieš užsisakant paslaugas, būtinai pasiteiraukite kokia konkurencija vyrauja jūsų norimo raktažodžio rinkoje. SEO specialistas negali garantuoti konkrečios datos kada jūsų tinklapis užims tam tikrą poziciją paieškos sistemose.

Kokybiškos SEO paslaugos yra ganėtinai brangi ir laiko reikalaujanti paslauga. Tačiau tuo pačiu SEO optimizacija yra vienas didžiausią grąžą suteikiančių įrankių.

Straipsniai

Komentarai

Rašyti komentarą