5 Patarimai Kaip Pasirinkti SEO Specialistą?

  • spalio 31, 2017
  • SEO

Ieškote įmonės kuri atlieka SEO paslaugas, bet nežinote kaip pasirinkti SEO specialistą iš gausos?

Šis straipsnis, padės jums apsispręsti ir padės pasirinkti SEO specialistą ar šias paslaugas teikiančią įmonę.

Atsakymai į klausimą kaip pasirinkti SEO specialistą?

Kaip išsirinkti SEO specialistą

Pavargote ieškoti informacijos internete apie SEO paslaugas ir SEO specialistus?

Pateikiame jums 5 parinktus ir svarbiausius patarimus kaip pasirinkti SEO specialistą.

1. Maža kaina negarantuoja kokybės

Ar kada nors esate matę, kad kokia nors paslauga, kuri turi didelę pridėtinę vertę ir ateityje, potencialiai, suteiks daug naudos klientui kainuotų itin mažai? Tikriausiai ne.

Įsivaizduokime, kad kas nors pasiūlo jums sukurti mobiliąją programėlę, kuri kainuos 200 – 300 eurų ar jūs ją pirksite? Tikriausiai norėtumėte, tačiau už tokią pinigų sumą – nieko jūs daugiau negausite, kaip tik esamos programėlės dublikatą, kuris tikriausiai ir sustos veikti po kelių savaičių arba bus pilnas klaidų ir nepasiteisins ateityje.

Lygiai ta pati situacija ir su SEO paslaugomis. SEO optimizacija yra viena iš daugiausiai pridėtinės vertės pridedančių paslaugų pasaulyje. Atlikti tyrimai rodo, kad net 1 euro investicija prilygsta 22 eurų grąžai.

Pilnavertės, orientuotos į ilgalaikius rezultatus SEO paslaugos įprastai kainuoja nuo 800 eurų ir toliau kyla stipriai į viršų.

Ši suma yra paskirstoma į tinklapio vidinės bei išorinės optimizacijos gerinimą, turinio atnaujinimą, įrankių išlaikymą, atgalinių nuorodų paieškas ir kitus esminius SEO optimizacijos procesus.

Įsivaizduokite, kad jums SEO specialistas pasiūlę optimizavimo paslaugas už 200 eurų, kai tuo tarpu, vien tik SEO programinės įrangos mėnesinis išlaikymas kainuoja, dažnu atveju, 2 kartus didesnius pinigus, o ką jau kalbėti apie kitus dalykus…Atrodo keistai, tiesa?

2. Būtina diskusija su SEO specialistu

Bet kuri įmonė, kuri yra orientuotą į gerą galutinį rezultatą, sieks išsiaiškinti visus niuansus ir gauti informaciją iš užsakovo kaip įmanomą detaliau ir informatyviau.

Geriausia praktika yra gyvi susitikimai su pasirinktu SEO specialistu. Niekas geriau nenusako esamos situacijos, kaip pokalbis akis į akį ir detalių išsiaiškinimas.

3. Nemokama tinklapio analizė

Viena esminių procedūrų prieš pradedant atlikti SEO tinklapio optimizaciją – tinklapio auditas. Geras ir savo darbą išmanantis SEO specialistas visada paklaus ar jūsų tinklapyje kada nors buvo atliktas SEO auditas.

Nemažai SEO specialistų Lietuvoje klientams siunčia nemokamas analizes ir ataskaitas ir jomis remiasi, kokie darbai turi būti atlikti. Jeigu analizė yra atsiųsta nemokamai – ja remtis 100 % nepatartina, tai gali būti tik preliminari informacija apie jūsų tinklapį.

Mūsų komandą turi tokią paslaugą taip pat, ją galite gauti štai čia.

Niekas niekada neatliks SEO audito nemokamai, jeigu jis yra atliekamas pagal nustatytus kriterijus ir metodiką. Tai užtrunka kelias ar daugiau darbo dienų, todėl tikras SEO auditas įprastai yra įskaičiuojamas į SEO paslaugų kainą ir pasirinktą paketą.

4. SEO optimizacija tai ne tik atgalinės nuorodos

Daugumos SEO specialistų atliekami optimizacijos darbai baigiasi kartu su atgalinių nuorodų talpinimu į nuorodų katalogus.

Yra tikima, kad šie veiksmai ženkliai prisidės prie tinklapio pozicijos gerinimo, tačiau taip nėra. Atgalinės nuorodos yra viena iš priemonių pasiekti gerų rezultatų, tačiau, kaip ir minėjome anksčiau, šios atgalinės nuorodos turi būti talpinamos gerai vertinamuose ir patikimuose tinklapiuose.

Venkite SEO specialistų, kurie jūsų tinklapio nuorodą talpiną į įvairias “nuorodų fermas” – nepatikimus tinklapius, katalogus su šimtais atgalinių nuorodų.

5. Atliktų darbų garantija nustatytam laiko tarpui

Yra daugybė įmonių, kurios teikia SEO paslaugas ir jų visų šūkiai itin panašūs. Addad.lt taip pat nėra išimtis, tačiau tai nėra blogai.

Problema atsiranda tada, kuomet SEO specialistai suteikia klientui atliktų darbų garantiją per tam tikrą laiko tarpą.

SEO paslaugų garantija – tai tiksliai nustatytas laiko tarpas, per kurį tinklapis pasieks 1-ąjį Google paieškos sistemos puslapį.

Įpastai SEO specialistas negali garantuoti konkrečios garantijos ir pateikti tikslios datos kada jūsų tinklapis užims tam tikrą poziciją paieškos sistemose.

Kokybiškos SEO paslaugos yra ganėtinai brangi ir nemažai laiko reikalaujanti paslauga. Tačiau tuo pačiu SEO optimizacija yra vienas didžiausią grąžą reklamos srityje suteikiančių įrankių.

Rekomenduojame perskaityti:

SEO auditas

SEO Auditas: 10 Paprastų Žingsnių Tyrimui Atlikti!

SEO auditas yra itin svarbi procedūra verslams, kurie turi elektroninę parduotuvę, įmonės veiklą reprezentuojantį tinklapį ar…
Skaityti daugiau
SEO Specialistas

SEO Specialistas – Kas Jis?

Ar žinote, kad SEO paslaugos yra vienas iš esminių ir populiariausių būdų pritraukti tiesioginę auditoriją įsigyti…
Skaityti daugiau
Reklama internete

Reklama Internete – Standartinio Verslo Achilo Kulnas?

Pradėkime nuo to, kad apie 60 – 70 % verslo sėkmės priklauso nuo tinkamai nustatytos ir…
Skaityti daugiau
Internetinės svetainės priežiūra

Internetinės Svetainės Priežiūra, Kokios Esminės Klaidos?

Ar esate pagalvoję, kodėl internetinės svetainės priežiūra yra itin svarbi ir dažnai akcentuojama daugumoje tarptautinių verslų…
Skaityti daugiau
Kas yra domenas

Kas yra Domenas ir Hostingas? Kaip Pasirinkti Teisingai?

Dauguma žmonių, kurie yra mažiau susiję su elektroniniu verslu dažnai mūsų klausia, kas yra Domenas ir…
Skaityti daugiau
Kaip susikurti gerą internetinę svetainę

Kaip Susikurti Gerą Internetinę Svetainę?

Elektroninis verslas su kiekviena diena tampa vis konkurencingesnis, o dauguma standartinių verslų praranda potencialius klientus vien…
Skaityti daugiau
Komentarai

Rašyti komentarą